Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [URL="http://arabiazachwyca.blogspot.com/2012/12/najszczersze-zyczenia.html"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-04eDOIYIjbY/UNWHf5VCD_I/AAAAAAAAQT4/4mubNIvsA8o/s640/weso%C5%82ych+%C5%9Bwi%C4%85t.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://arabiazachwyca.blogspot.com/2012/12/najszczersze-zyczenia.html"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-04eDOIYIjbY/UNWHf5VCD_I/AAAAAAAAQT4/4mubNIvsA8o/s640/weso%C5%82ych+%C5%9Bwi%C4%85t.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://arabiazachwyca.blogspot.com/2012/12/najszczersze-zyczenia.html"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-04eDOIYIjbY/UNWHf5VCD_I/AAAAAAAAQT4/4mubNIvsA8o/s640/weso%C5%82ych+%C5%9Bwi%C4%85t.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://arabiazachwyca.blogspot.com/2012/12/najszczersze-zyczenia.html"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-04eDOIYIjbY/UNWHf5VCD_I/AAAAAAAAQT4/4mubNIvsA8o/s640/weso%C5%82ych+%C5%9Bwi%C4%85t.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=i9joX44s_10T9M&tbnid=k-tIxIy69xKhhM:&ved=0CAgQjRw&url=http%3A%2F%2Fpyzata-jagoda.blogspot.com%2F2012%2F12%2Fwesoych-swiat.html&ei=MIW5UozRPKHQ7AahqoDICQ&psig=AFQjCNFaE_ocb-o8dAzNN15lFBL_jWvGUA&ust=1387976369112725"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-Zac3R10EE4s/UNluGJWKe-I/AAAAAAAACqw/o3YBWZVBYaU/s640/wesolych_swiat_889.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=i9joX44s_10T9M&tbnid=k-tIxIy69xKhhM:&ved=0CAgQjRw&url=http%3A%2F%2Fpyzata-jagoda.blogspot.com%2F2012%2F12%2Fwesoych-swiat.html&ei=MIW5UozRPKHQ7AahqoDICQ&psig=AFQjCNFaE_ocb-o8dAzNN15lFBL_jWvGUA&ust=1387976369112725"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-Zac3R10EE4s/UNluGJWKe-I/AAAAAAAACqw/o3YBWZVBYaU/s640/wesolych_swiat_889.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Ewa Marta']Cudeńko maleńkie.... Dorotka, a brałaś ją na ręce? Ja bałam się, że ją zgniotę, kiedy musiałam przytrzymać u weta:-) W pewnym momencie to wetka trzymała Emi, a ja obcinałam pazurki... Mam nadzieję, że już troszkę przybrała na wadze jedząc 4 razy dziennie. Po moim powrocioe z Mazur zawieziemy ją do fryzjera na lekkie podcięcie. Będzie wtedy wyglądała jeszcze pięniej;-)[/QUOTE] Tak brałam buziaki sobie dawałyśmy. Waży już nieco ponad 3 kg, ale nawet ja posiadaczka jamników miniatur jestem w szoku. A to po ostyrzyżynach też ją obfoce.
  8. [URL="http://img42.imageshack.us/i/n8m6.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6322/n8m6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img560.imageshack.us/i/6kwo.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7435/6kwo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img837.imageshack.us/i/5rt3.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9161/5rt3.jpg[/IMG][/URL]
  9. Wyślę zdjęcia Elu późnym wieczorkiem
  10. Śliczna dziewczynka w domowych pieleszach
  11. Sopelciou tęsknie tez za tobą, mam nadzieję że spotkałeś tam moja Rudą.
  12. [quote name='Ewa Marta']Isadora, normalnie kocham Cię:-) Zdjęcia są PRZEPIĘKNE!!!!! Dopiero po wykąpaniu widać, jakie to jest cudo:-) Na zdjęcia załapała się też kociczka Balbina:-) Bardzo, ale to bardzo dziękujemy za fotorelację. Będziemy mogły wykorzystać kilka zdjęć do ogłoszeń po sterylce? Nie wierzę, żeuda mi się zrobić ładniejsze:-)[/QUOTE] Cała przyjemność po mojej stronie. Zdjęcia są jak najbardziej do wykorzystania po to zrobiłam (jeszcze kilka mam) a jakby potrzeba było w większej rozdzielczości to wołaj.
  13. [B][URL="http://img801.imageshack.us/i/b2j9.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1623/b2j9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/5klw.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9084/5klw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/4jic.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6238/4jic.jpg[/IMG][/URL] Aniu co tam robisz? [URL="http://img819.imageshack.us/i/d95l.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9530/d95l.jpg[/IMG][/URL] Dostanę coś? [URL="http://img191.imageshack.us/i/g966.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4708/g966.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  14. [B]i wracamy do głównej bohaterki tego wątku[/B] [URL="http://img13.imageshack.us/i/x5mh.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1497/x5mh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img854.imageshack.us/i/hccb.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6625/hccb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/htzs.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8710/htzs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img197.imageshack.us/i/q9y5.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6171/q9y5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img801.imageshack.us/i/acbr.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6318/acbr.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B][SIZE=3]Mała przerwa na zamówienia specjalne...[/SIZE] Siemano jestem Pikuś - Pan Kot Pikuś [URL="http://img28.imageshack.us/i/zpiq.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2908/zpiq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/i/mw2p.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6725/mw2p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/cavp.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2243/cavp.jpg[/IMG][/URL] Tylko ten Pikuś i Pikuś ile można? [URL="http://img10.imageshack.us/i/kdhu.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8796/kdhu.jpg[/IMG][/URL] takiego drugiego jak ja nie ma tu [URL="http://img198.imageshack.us/i/88d9.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4605/88d9.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  16. [B]To jeszcze trochę pokokietuję...[/B] [URL="http://img28.imageshack.us/i/5liu.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/45/5liu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img24.imageshack.us/i/gz81.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5008/gz81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/k8rk.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5568/k8rk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/fx84.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2439/fx84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img268.imageshack.us/i/lxpk.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9565/lxpk.jpg[/IMG][/URL]
  17. [B][I][SIZE=4]NA WSTECZU TEŻ SĄ FOTY[/SIZE][/I] na luzie [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/3121/px2x.jpg[/IMG] [URL="http://img27.imageshack.us/i/wni3.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6436/wni3.jpg[/IMG][/URL] ładna jestem prawda? [URL="http://img41.imageshack.us/i/v220.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9741/v220.jpg[/IMG][/URL] z profilu też :) [URL="http://img585.imageshack.us/i/igrw.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/318/igrw.jpg[/IMG][/URL] no dobra mozęsz jeszcze popatrzeć... [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/378/iyh9.jpg[/IMG] [/B]
  18. [B]No co jest pogapić się nie można? [URL="http://img194.imageshack.us/i/2ol7.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6407/2ol7.jpg[/IMG][/URL] naprawdę już mam wracać? [URL="http://img542.imageshack.us/i/44vs.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4279/44vs.jpg[/IMG][/URL] Dooobra ide do domu [URL="http://img21.imageshack.us/i/wyyu.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/413/wyyu.jpg[/IMG][/URL] i tu wystąpił problem, no bo dzie ogon a gdzie głowa? :evil_lol: [URL="http://img823.imageshack.us/i/wtxo.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2289/wtxo.jpg[/IMG][/URL] i wszystko jasne :) [URL="http://img703.imageshack.us/i/grzz.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5062/grzz.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  19. [B]Sesja ogródkowa[/B] [URL="http://img22.imageshack.us/i/1uph.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5025/1uph.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img543.imageshack.us/i/cuh9.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8113/cuh9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img547.imageshack.us/i/a3xp.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/7967/a3xp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img560.imageshack.us/i/osg8.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4295/osg8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/prfl.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5417/prfl.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Gusiaczek']Klawo, jak wszyscy współczujom i miziajom i w ogóle, nie ;)[/QUOTE] no baaaaaa, superaśno jest, a my jamniki szczególnie potrafimy minę nieszczęśnika zrobic a w kuchni to mistrzami jesteśmy w robieniu Etiopczyka. Rambo - Jamnik Rambo.
  21. [quote name='beataczl']dolaczam do wydarzenia Rico:( ... jestem wstrzasnieta tym miejscem ,.. stanem pieska..[/QUOTE] Ja również nie mogę dojść do siebie tym bardziej, że poznałam tego rewelacyjnego psa.
×
×
  • Create New...