-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jako pierwszy z tych ostatnich kilku odebrany był RIKO, wtedy zrobiłam foty między innymi Juniora, plaskatej suni ktore tego samego dnia pojechała do Plaskatego Azylu. Pozwiolę sobie zamieścić RICO. [FONT=verdana][B][SIZE=4]RIKO[/SIZE][/B] >[URL="http://http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1566"] http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1566[/URL] jest u nas od 16 grudnia, dnia w którym pojechaliśmy do Klembowa i zabralismy Rikiego, robiac przy okazji dokumentacje warunków klembowskich i pozostałych tam psów.[/FONT] [HR][/HR] [FONT=verdana][SIZE=3]Od dawna już żyjemy w świecie, który sami sobie stworzyliśmy. W cywilizacji, w wielkich miastach, w szybkim tempie. Urządziliśmy sobie własne dżungle, nie pytając nikogo ani niczego. [B]Nie dziwią nas lasy wieżowców rosnące tu i ówdzie. Dziwią nas jednak takie miejsca jak Klembów.[/B] Dziwi, że to miało być miejsce w którym zwierzęta będą bezpiecznie czekać na nowy dom. W tym przeklętym miejscu obudziły się demony głupoty i szturmowały umysły zarządzających tym miejscem. Sekundowało im wiernie pokraczne licho znieczulicy, dojadające ostatki uczuć: współczucia i zrozumienia. Cóż pozostało? Ratować, zależne od ich rąk żywe istoty. Taką szanse postanowiliśmy stworzyć Rikiemu jamniczej ruinie p[/SIZE]sa. [I]jeszcze w Klembowie [/I][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3060/nnos.jpg[/IMG] [SIZE=3]Widok jaki ujrzeliśmy był wstrząsający. Resztkami sił powstrzymaliśmy się od zbyt gwałtownej reakcji, aby tylko wydobyć psa. Obskurna skrzynia [I](budką dla psa nie sposób nazwać, tym bardziej kojcem)[/I], a w niej rzucona szmatka i bułka którą jadł Riki. Paradoksalnie usłyszeliśmy że ten oto nieszczęśnik musi być na specjalnej diecie. A w umowie jest zapis, że poinformowano jak karmić Rikiego. [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9676/nuwd.jpg[/IMG] [I]"dieta klembowska"[/I] Riko okazał się bardzo pogodnym psiakiem. Już w hotelu przyjrzeliśmy się ranom jakie ma wokół odbytu. [B]Musiał znieść niewyobrażalne cierpienie, ból... [/B]a jednak pozostał pełen ufności i chęci życia. P[B]otwornie śmierdząca kupka nieszczęścia bezgłośnie odbyła drogę w samochodzie. Obawiamy się, że oprócz dwustronnej przepukliny okołoodbytowej Riko ma czyraczycę okołoodbytową[/B] (na tle autoagresywnym). Wygląda to bardzo nieładnie. Obejrzał go wet hotelikowy, opatrzył, dał antybiotyk, przemywanie i zdecydowanie zalecił wykonanie histopatologii. [FONT=verdana]18 grudnia badania (krew, mocz, ekg, wycinek histo). [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3125/azwv.jpg[/IMG] [/FONT] [B]Błagamy o pomoc dla RIKIEGO! Jego przeszłość naznaczona została dramatem, tego nie da się zmienić ale przyszłość jest nie zapisaną kartą. Może właśnie Pan/Pani zechce sięgnąć do swojej wrażliwości i zechce podzielić się bodaj złotówką aby pomóc nam walczyć o RIKIEGO.[/B][/SIZE][/FONT] [TABLE="class: cms_table, width: 100%"] [TR] [TD] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1566/1.jpg[/IMG][/TD] [TD] [FONT=verdana][B]Osoby zainteresowane losem nieszczęśnika proszone są o kontakt z Fundacją SOS dla Jamników.[/B] [B]DANE KONTAKTOWE:[/B] ✆ [B]507 735 732[/B] ✆ [B]606 928 701[/B] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][I][email protected][/I][/EMAIL] Tym z Państwa, którzy wyraziliby wolę wspomożenia RIKIEGO - pozostawiany dane fundacyjne: SUBKONTO DLA RIKIEGO [B]Fundacja SOS dla Jamników[/B] Bank Zachodni WBK S.A [B]13 1090 1056 0000 0001 2028 6989[/B] Karolkowa 80/82/22 / 01-193 Warszawa tytuł wpłaty: [B]DAROWIZNA RIKO[/B] [B]PayPal:[/B] [I][email protected][/I] [B]Konto EURO:[/B] 44 1090 1056 0000 0001 2028 7013 [B]Przelewy zagraniczne:[/B] [B]IBAN PL[/B] 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974 [B]SWIFT WBKPPLPP[/B][/FONT][/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR] [SIZE=3][FONT=verdana][B]wydarzenie RIKIEGO:[/B][/FONT][/SIZE] [URL="https://www.facebook.com/events/1399178763660527/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3316/frl6.png[/IMG][/URL] [CENTER] [FONT=verdana] [/FONT] [/CENTER] [HR][/HR][SIZE=4][FONT=verdana][COLOR=#ff0000][B]DZISIAJ JUŻ WIEMY ŻE:[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=arial black]ROZPOZNANIE[/FONT] gruczolakorak prostaty przemieszczonej do okolicy okołoodbytowej lewej, duży uchyłek okołoodbytowy prawostronny. [FONT=arial black] CO DALEJ? NIE SPOCZNIEMY [/FONT] Liczymy na Waszą pomoc. Jakby powiedzieć "na pochybel" ... Błagamy o pomoc dla RIKIEGO! Kolejne konsultacje przed nami. Zamierzam dotrzeć do prof. Galantego, aczkolwiek z tym nowotworem to w zasadzie pozamiatane. RIKO zapewne zostanie naszym rezydentem jak BABCIA BUNIA. Wprawdzie cuda się zdarzają i może ktoś zechce go adoptować. [URL]https://www.facebook.com/events/1399178763660527/[/URL][/SIZE][/B]
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
tak troszkę ze stadkiem spokojniej, oby i z Tobą tak było -
[quote name='lika1771']Dzisiaj sunia przekroczyla teczowy most......miesiac temu miala operacje niestety przerzuty,bardzo cierpiala.Zegnaj kruszynko,dziekuje wszystkim za dobre slowo.[/QUOTE] [B]Lika bardzo dziękuje za opiekę nad Martunią. [/B] [I]Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter [/I]
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovka nie bolej już. Rambo życzliwy. Piękne życzenia -
[quote name='anica']...nasz Gusiaczek... zawsze podkreśli pięknie atmosferę :loveu:[/QUOTE] dokładnie tak
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Bo Gusiaczek to Gusiaczek i już :loveu: -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Hopciu, znów mam chorą łapkę, bardzo to przeżywam - każdemu pokazuję bolenie, uczę się chodzić na trzech, ogonek zawijam na brzuchol. Wszyscy bardzo mi współczują - nawet pozwalam się głaskać ... z tego cierpienia, no! Ovo zawinięta w supełek .... [...][/QUOTE] O tak, podobuje mi siem. Wiesz ja tez uwielbiam jak mam wertflon pokazywać wszystki. I tak się litujom, a im bardziej sie litujom to ja przybieram minę większego cierpiętnika. Rambo hipochondryk. -
[quote name='anica']Widać w oczkach Gangi....smutek... tęsknotę... Przytulam, Ganguś:glaszcze:[/QUOTE] Tak dokładnie widać u niej smutek i to mówią osoby które znają Gandzię na żywo. [B]Cześć mogę coś nabroić?[/B] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6006/sg5d.jpg[/IMG] [B]Siemka, na dzielnicy ja rządzę, a jak się nie podoba to solówa na sadurku.[/B] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/3622/8ca1.jpg[/IMG] [B]mamy moc i nie zawahamy się jej użyć[/B] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5549/1j1z.jpg[/IMG]
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Ja bym Anię adoptowała, tylko kto będzie się zajmował naszymi tymczasami:-)[/QUOTE] ja też bym adoptowała Anię -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
starsi panowie, starsi panowie dwaj.. już szron na głowie ... -
[quote name='bianka0']Popatrzcie co funia znalazła :[INDENT] [/INDENT] Niestety, nie przepadam za świętami i tą obłudą z nimi związaną. W pracy w tym okresie obserwuję świniobicia i spychanie najprostszych obowiązków wobec zwierząt na ostatni plan. Ale ludziom nie przeszkadza w tym okresie czuć się bardzo dobrymi. Ale mam też bardzo dobrą wiadomość. Po pięciu latach walki gmina Janów Lubelski została zmuszona do zamknięcia 4 obskurnych klatek na wysypisku śmieci i wykazywania ich jako schroniska dla zwierząt. Weterynarz, który usypiał tam 100% odłowionych psów, przeszedł sobie ,, na wcześniejszą emeryturę ". Gmina Janów Lubelski zawarła umowę od 01.01,2014. z dr Anną Smyk prowadzącą schronisko w Lipinach pod Biłgorajem. :lol: Czasami niemożliwe staje się możliwe. To dla mnie najlepszy prezent pd choinkę.[/QUOTE] Dobre wiadomości. A jak do tego dojdzie poprawa zdrowia Kochanego Goliacika to nic więcej nie potrzeba.
-
Rozczula siwizną
-
Rambo też na swój sposób tęskni, ale znosi to bardziej po męsku, U Rambiego objawia się to tym ze ma częściej aure.
-
[URL=http://img23.imageshack.us/i/0ous.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8173/0ous.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/94o5.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3548/94o5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/c6uo.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3047/c6uo.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3][B]I tak jest od śmierci Rudej, nawet na smalczyk nie reaguje :(:shake::-( [/B][/SIZE] [URL="http://img841.imageshack.us/i/17ri.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/722/17ri.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img542.imageshack.us/i/hfzm.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3135/hfzm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/qhqo.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6380/qhqo.jpg[/IMG][/URL]
-
Cudne Mikołaje i dały się sfotografować. Ja poległam.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[FONT=verdana][B][SIZE=4]RIKO[/SIZE][/B] >[URL="http://http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1566"] http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1566[/URL] jest u nas od 16 grudnia, dnia w którym pojechaliśmy do Klembowa i zabralismy Rikiego, robiac przy okazji dokumentacje warunków klembowskich i pozostałych tam psów.[/FONT] [HR][/HR] [FONT=verdana][SIZE=3]Od dawna już żyjemy w świecie, który sami sobie stworzyliśmy. W cywilizacji, w wielkich miastach, w szybkim tempie. Urządziliśmy sobie własne dżungle, nie pytając nikogo ani niczego. [B]Nie dziwią nas lasy wieżowców rosnące tu i ówdzie. Dziwią nas jednak takie miejsca jak Klembów.[/B] Dziwi, że to miało być miejsce w którym zwierzęta będą bezpiecznie czekać na nowy dom. W tym przeklętym miejscu obudziły się demony głupoty i szturmowały umysły zarządzających tym miejscem. Sekundowało im wiernie pokraczne licho znieczulicy, dojadające ostatki uczuć: współczucia i zrozumienia. Cóż pozostało? Ratować, zależne od ich rąk żywe istoty. Taką szanse postanowiliśmy stworzyć Rikiemu jamniczej ruinie p[/SIZE]sa. [I]jeszcze w Klembowie [/I][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3060/nnos.jpg[/IMG] [SIZE=3]Widok jaki ujrzeliśmy był wstrząsający. Resztkami sił powstrzymaliśmy się od zbyt gwałtownej reakcji, aby tylko wydobyć psa. Obskurna skrzynia [I](budką dla psa nie sposób nazwać, tym bardziej kojcem)[/I], a w niej rzucona szmatka i bułka którą jadł Riki. Paradoksalnie usłyszeliśmy że ten oto nieszczęśnik musi być na specjalnej diecie. A w umowie jest zapis, że poinformowano jak karmić Rikiego. [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9676/nuwd.jpg[/IMG] [I]"dieta klembowska"[/I] Riko okazał się bardzo pogodnym psiakiem. Już w hotelu przyjrzeliśmy się ranom jakie ma wokół odbytu. [B]Musiał znieść niewyobrażalne cierpienie, ból... [/B]a jednak pozostał pełen ufności i chęci życia. P[B]otwornie śmierdząca kupka nieszczęścia bezgłośnie odbyła drogę w samochodzie. Obawiamy się, że oprócz dwustronnej przepukliny okołoodbytowej Riko ma czyraczycę okołoodbytową[/B] (na tle autoagresywnym). Wygląda to bardzo nieładnie. Obejrzał go wet hotelikowy, opatrzył, dał antybiotyk, przemywanie i zdecydowanie zalecił wykonanie histopatologii. [FONT=verdana]18 grudnia badania (krew, mocz, ekg, wycinek histo). [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3125/azwv.jpg[/IMG] [/FONT] [B]Błagamy o pomoc dla RIKIEGO! Jego przeszłość naznaczona została dramatem, tego nie da się zmienić ale przyszłość jest nie zapisaną kartą. Może właśnie Pan/Pani zechce sięgnąć do swojej wrażliwości i zechce podzielić się bodaj złotówką aby pomóc nam walczyć o RIKIEGO.[/B][/SIZE][/FONT] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1566/1.jpg[/IMG][/TD] [TD] [FONT=verdana][B]Osoby zainteresowane losem nieszczęśnika proszone są o kontakt z Fundacją SOS dla Jamników.[/B] [B]DANE KONTAKTOWE:[/B] ✆ [B]507 735 732[/B] ✆ [B]606 928 701[/B] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][I][email protected][/I][/EMAIL] Tym z Państwa, którzy wyraziliby wolę wspomożenia RIKIEGO - pozostawiany dane fundacyjne: SUBKONTO DLA RIKIEGO [B]Fundacja SOS dla Jamników[/B] Bank Zachodni WBK S.A [B]13 1090 1056 0000 0001 2028 6989[/B] Karolkowa 80/82/22 / 01-193 Warszawa tytuł wpłaty: [B]DAROWIZNA RIKO[/B] [B]PayPal:[/B] [I][email protected][/I] [B]Konto EURO:[/B] 44 1090 1056 0000 0001 2028 7013 [B]Przelewy zagraniczne:[/B] [B]IBAN PL[/B] 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974 [B]SWIFT WBKPPLPP[/B][/FONT][/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR] [SIZE=3][FONT=verdana][B]wydarzenie RIKIEGO:[/B][/FONT][/SIZE] [URL="https://www.facebook.com/events/1399178763660527/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3316/frl6.png[/IMG][/URL] [CENTER] [FONT=verdana] [/FONT] [/CENTER] [HR][/HR][SIZE=4][FONT=verdana][COLOR=#ff0000][B]DZISIAJ JUŻ WIEMY ŻE:[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=arial black]ROZPOZNANIE[/FONT] gruczolakorak prostaty przemieszczonej do okolicy okołoodbytowej lewej, duży uchyłek okołoodbytowy prawostronny. [FONT=arial black] CO DALEJ? NIE SPOCZNIEMY [/FONT] Liczymy na Waszą pomoc. Jakby powiedzieć "na pochybel" ... Błagamy o pomoc dla RIKIEGO! Kolejne konsultacje przed nami. Zamierzam dotrzeć do prof. Galantego, aczkolwiek z tym nowotworem to w zasadzie pozamiatane. RIKO zapewne zostanie naszym rezydentem jak BABCIA BUNIA. Wprawdzie cuda się zdarzają i może ktoś zechce go adoptować. [URL]https://www.facebook.com/events/1399178763660527/[/URL][/SIZE][/B] [FONT=verdana] [/FONT] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Suczka w typie jamnika znaleziona 18.12.2013r. w Jedliczu na ul. Tokarskich w okolicy Zespołu Szkół w Jedliczu.[/SIZE] Właściciela lub osoby mające jakieś informacje na temat suczki prosimy o kontakt: tel. [B]730 083 793[/B] [I][email protected][/I] [B]Suczka przebywa w jedlickiej przechowalni:[/B] [URL]http://www.jpgkim.pl/zwierzak-jamnik-jedlicze-ul-tokarskich-18122013,69.html[/URL] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1505316_206614082860048_1232434358_n.jpg[/IMG] [IMG]http://www.jpgkim.pl/foto/news_69zwierzak_a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.jpgkim.pl/foto/news_69zwierzak_b.jpg[/IMG] -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Ja poprosze o zdjecie zolwia, bo w koncu nie wiem: przesypia zime, czy nie?:loveu:[/QUOTE] Zamówienie przyjęte, a będę nowy aparacik cwiczyć więc tym bardziej. -
Chopie kryj się masz rację, ja uciekam bo Dorota jakieś śmierdziele lawendowe przyszykowała i jak mówi śiatecznie mnie chce obrobić. A ja tak ładnie pachnę bo sie obsikałem z takim jednym ostatnio. Broń się chopie ile możesz. Rambo - Jamnik Rambo
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Tak tez myslalam :grins: , ze do pozbawionego klejnotow "chlopaka" jedziesz :eviltong:[/QUOTE] Elu ja już też taka nieco pozbawiona klejnotów wiec akurat dla mnie :) -
[quote name='Amadeusz']:)Pomocnicy rewelacyjni:)no i jak??? tutaj nie bywać :)Fotki SUPER!!!!chwile uwiecznione przez babcię Celinkę wszystkim jak balsam na serce:)Kocham!!!!:)do Was zaglądąć!!!![/QUOTE] No dokładnie tak jest. ja tu przychodzę zawsze po dawkę dobrej energii - wiem już to mówiłam. Ale to jest fakt i warto powtarzać.
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']I Pikusia, ulubieńca ;)[/QUOTE] Dla Pikusia jadę, mam z nim umowę :) a reszta przy okazji:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img43.imageshack.us/i/7z3i.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5797/7z3i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/i/d7j4.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4239/d7j4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img812.imageshack.us/i/2v1b.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5929/2v1b.jpg[/IMG][/URL]