-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
dubelek .............
-
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG]
-
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG]
-
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG]
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG] -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 i zapraszam na watek jutro umieszcze najnowsze foty i informacje [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG] -
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG]
-
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG]
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG] -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Isadora7 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG] -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Isadora7 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku 2014 [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,NOWY_ROK_007.gif[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Tak dla pewności pociągnij te życzenia, tak od ręki, Marysiu, ;), do 2015, 2016,...... 2116... ;) I dla Was, wszystkiego, co naj... w marzeniach się skrzy! Niech ma śmiałość, niech wyjrzy z czeluści wspomnianych marzeń i zacznie się realizować! :loveu:[/QUOTE] ciągnę nawet do roku 3000 -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
Isadora7 replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Arial Black]MIAŁO BYĆ INACZEJ, SZYKOWAŁ SIĘ DOMEK BORYS 30 grudzień 2013 ['][/FONT] Nasz filozof Borys odszedł dzisiaj za Tęczowy Most. Wczoraj po kroplówce było jakby lepiej, ogonek merdał. Dzisiaj miał iść na kolejną. Nie zdążył... to była chwila, złapał oddech, wypluł s=z siebie plwociny i odszedł. Dziękujemy Wam za pomoc, dziękujemy pani Monice która nosiła się z zamiarem adopcji Borynia. Za słowa otuchy jaki wypowiedziała, za podziękowania bo wiedziała, że Borys miał jak w domu (łącznie ze spaniem na kanapie). Przez cały czas interesowała się psiakiem, kontaktował się dopytywała, pomagała. Stres, lęk przed strzałami zapewne miał ogromne znaczenie. Nie rozumiem tego zwyczaju, tym bardziej nie rozumiem tych "ćwiczeń" na kilka dni przed. więcej na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/565601710169740/ To kilka zdjęć robionych wczoraj :-( Tak kochał się wylegiwać... ze swoim przyjacielem Drifterem vel Małym Księciem Borynio zerka bo żarełko niosą Borynio myśliciel -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][FONT=Arial Black][SIZE=4]MIAŁO BYĆ INACZEJ, SZYKOWAŁ SIĘ DOMEK BORYS 30 grudzień 2013 ['][/SIZE][/FONT] Nasz filozof Borys odszedł dzisiaj za Tęczowy Most. Wczoraj po kroplówce było jakby lepiej, ogonek merdał. Dzisiaj miał iść na kolejną. Nie zdążył... to była chwila, złapał oddech, wypluł s=z siebie plwociny i odszedł. Dziękujemy Wam za pomoc, dziękujemy pani Monice która nosiła się z zamiarem adopcji Borynia. Za słowa otuchy jaki wypowiedziała, za podziękowania bo wiedziała, że Borys miał jak w domu (łącznie ze spaniem na kanapie). Przez cały czas interesowała się psiakiem, kontaktował się dopytywała, pomagała. Stres, lęk przed strzałami zapewne miał ogromne znaczenie. Nie rozumiem tego zwyczaju, tym bardziej nie rozumiem tych "ćwiczeń" na kilka dni przed. więcej na wydarzeniu: [URL]https://www.facebook.com/events/565601710169740/[/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/ekdp.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7310/ekdp.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [CENTER][SIZE=4][FONT=georgia][FONT=arial black][B]Do zobaczenia Borysku w lepszym swiecie ['][/B][/FONT][I][B][FONT=arial black] [/FONT] Sąd Ostateczny[/B] Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! [SIZE=2]Millicent Bobleter[/SIZE][/I][/FONT][/SIZE] [/CENTER] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[FONT=verdana][B]UWAGA SZCZECIN![/B] W dniu 28 grudnia został znaleziony przy ul. Mickiewicza jamnik. Ma około 10 lat i sądząc po "krągłościach" ktoś z pewnością go szuka i na niego czeka Udostępniajcie prosimy! Kontakt z biurem schroniska: tel. +48 91 [B]487 02 81 [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4174/xh3s.jpg[/IMG] [/B][/FONT] -
Całkowicie rozumiem tę tęsknotę
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Kto wie czy w niedzielę nie odwiedzę ... Pikusia i przy okazji Emi:megagrin::megagrin::megagrin: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
Isadora7 replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='anica']...chyba wielu ciociom Pelasia zapadła w serca!.....[/QUOTE] zdecydowanie tak -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Izuniu co ja mam pisać... ZDROWIA i ZDROWIA i tylko ZDROWIA reszta sama przyjdzie [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/bozonarodzeniowe/bozonarodzeniowe022.gif[/IMG]