Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Rambo takie piszczące zabawki wypycha w nocy pode mnie, wystarczy że się przewrócę na drugi bok i mam "rozkoszne" przebudzenie :) To co uwżajac sasiedzi (i nie tylko) o mojej kondycji umysłowej dynda mi i powiewa :)
  2. Piszczący ten kurczak?
  3. [quote name='APSA']Jest jeszcze taki 5 kg, naście lat [URL]http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011302254[/URL] Tylko nic o nim nie wiem, musiałabym przez kogoś dopytać, w jakim jest stanie i gdzie mieszka.[/QUOTE] Zapisuję będę w sobotę i poszukam dziadeczka. Porobie fotki mam teraz oficjalne pisemne pozwolenie na działania promocyjne i fotki
  4. [quote name='Mysia_']Okazało się, że Gaston na czas nieobecności swojej właścicielki w Polsce trafił pod opiekę Pani, która porzuciła go pod schroniskiem ;/ Pani dostała pieniądze, miała się nim zajmować, ale jak widać rozmyśliła się.. Dzisiaj Gaston okazał się Diablo i wrócił do swojej Pani :) Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] [quote name='dreag']Coś niesamowitego... , powiem tak - ludziska mają posrane w głowach!!!![/QUOTE] [quote name='anica']Aaaaa... ładnie powiedziałaś.... ja nadal jak słyszę coś takiego:angryy:.... może lepiej się nie denerwować( przestawiam się... żeby lepiej wszystkie siły skierować na pomoc)[/QUOTE] Dobrze że skończyło się jak sie skończylo, ale rzeczywiście jak dreag napisała ludzie mają pos... w głowach. [quote name='anica']Cieszę się z adopcji Lulusia ,takie śliczności zawsze prędziutko znajdują domek ale nie można się cieszyć w pełni widząc.... smutek Mony!... Ona rozpacza całą sobą:-( [B]Isadoro[/B], dzwoniła do mnie Pani w sprawie adopcji Jori ( trzeba przyznać że chwyciła babka za wiele serc) chodzi o to że Pani musiała uśpić swoją jamniczkę i bardzo tęskni, mówiła że chciałaby pomóc jakiejś innej suni, która jest w potrzebie( moje wrażenia dobre) jeśli zadzwoni to może?........[/QUOTE] Oczywiście że można kontakt do mnie podawać, zresztą oficjalnie podawany na stronie też.
  5. Rambo nie miał nigdy obcinanych pazurków, on kopie wszystko nawet koce i ściera na maksa. Ruda też kopła i nie trzeba było ścinać. Ganga to dama nie kopie, tipsy rosną z prędkościa kosmiczną, ale na obcinanie prowadzę do groomerki w moim podwórku i wychodze. Wtedy zachowuje sie przyzwoicie. Ja nie miałabym szans jej obciąc.
  6. o matusiu jakie cudne foty
  7. [quote name='keakea']O, Nowy Rok :) Rulon zaskoczony[/QUOTE] Te Rulon jajeczka sobie robisz? Rambo tez docipniś
  8. [quote name='Mika31']Aleks jeszcze ciętych nie miał i ma króciutkie Maksiu rosną jak na drożdżach[/QUOTE] Ja ma u Gangi taki problem. na dobra sprawę co dwa tygodnie trzeba obcinać bo ma tipsy jak Rutowicz. na dodatek sierść jej rośnie w masakrycznym tempie. Dobrze że nie ma zimy póki co bo na łapinach tyle kłaków że szok.
  9. Z okazji urodzin [video=youtube_share;ZDl6oWohq7k]http://youtu.be/ZDl6oWohq7k[/video]
  10. Atak żółwicy na klapka wymiata. Widziałam ten przerażający film u Ani :errrr::errrr::errrr: Dziękuje za Pikusia :)
  11. [quote name='GoniaP']Kurzy Orzeł, a właściwie Ćiaćiuś ;) składa wszystkim wielbicielom życzenia szczęśliwego Nowego Roku 2014![/QUOTE] Ło matko Orzełku jak się cieszę
  12. Tak na rąsie to ona chętna, to już kawał baby z niej się zrobiło :)
  13. [SIZE=3]Urokliwy portret[/SIZE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0w3kfAEXTFQ/UsqyoCefOBI/AAAAAAAAJ2s/aY1XNUs2VI0/s640/DSCF3904.JPG[/IMG]
  14. [SIZE=3]Mieszkają z Emi i tez chcą być celebrytami :)[/SIZE] ŁATKA śliczna i pełna uroku [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6189/oh0d.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5868/mlxt.jpg[/IMG] KUBUŚ sympatyczny starszy pan [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6429/lsxz.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1037/guc5.jpg[/IMG] no i żółw którego uwielbiała Sara [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9782/ply4.jpg[/IMG]
  15. [SIZE=3]Wariacje na temat snu - wg Pikusia [/SIZE] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2592/kki4.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5962/83vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5048/vfkr.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4121/9cq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2148/ixj8.jpg[/IMG]
  16. Kucyk mnie rozwalił, urokliwy [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/835x469q90/132/0nxq.jpg[/IMG]
  17. dziekujemy, Nordi zachwouje sie w Sylwestra spokojnie.
  18. [IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/dzien_dobry_344.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Mattilu']Dzieki za ciekawe wyjasnienia! Nic o tym nie wiedzialam. Hopka troche sie bala i chowala sie "w budzie " pod lozkiem, ale pozamykalismy wszystkie okna, wlaczylismy muzyke i uspokojona naszym "normalnym" zachowaniem wtrynila sie na kolanka, [B]z glowa wetknieta pod pache[/B] ;)[/QUOTE] za termometr robiła :D:D:D
  20. King ['] do zobaczenia kiedyś w Lepszym Świecie. Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter
  21. [quote name='Ewa Marta']Dorotko, cudowne zdjęcia!!! Dzięki wielkie! Ja zobaczę maluszka jutro na żywo, bo też się wybieram, ale nie odważę się chyba konkurować z Twoimi zdjęciami:-) Najwyżej wrzucę kilka z dworu;-)[/QUOTE] Ewa ja jestem umówiona na paluchu w sobotę. Ale teraz tez pojadę przed Paluchem do Ani wiec zrobię też sesyjkę na dworze tym bardziej, że wiem zę Emi będzie po SPA. A tak naprawdę to ja jeżdżę do Pikusia.
×
×
  • Create New...