Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Olu nie masz na razie jamolka, ale robisz dla jamolków bardzo dużo. Adminujesz na forum dla jamników w potrzebie. Jesteś inicjatorką tego forum. Na tym forum bardzo śledzisz jamnicze i jamniczopodobne losy. I pomagasz, robisz banerki, reklamujesz. Hapiczka jest z ciebie dumna. A ja gdzieś w głębi duszy wierzę, że jednak będziesz miała jamola. Ciekawa jestem kto mi uciął banerka, mieściło sie w wymiarach w razie wątpliwości służe screenami z photoshopa
  2. Iwa doszedł mail z 6 zdjęciami zaraz wstawię. Tylko daj znać dla pewności czy to chodzi o tego jamolka, bo prosiłaś jeszcze o tego młodszego. Zdjęcia są nieopisane, mogę sie domyślać ale wiesz... Albo podeślij szybciutko podpisy do zdjęć
  3. ślij do mnie dałam ci adres na priva
  4. Dobrze, ze chociaż tu happy end z adopcją :)
  5. [quote name='iwa77']Isadora moge Ci przeslac wstawisz , bo mi nie wychodzi ?:oops: Jak tak podaj mail'a prosze.[/quote] No to ślij adres mailowy poszedł na priva
  6. Daj zdjęcia może i trzeba zacząć mu robić "propagandę", gdzie się da. Może jednak ktoś się trafi.
  7. [quote name='xxxx52']Spakowac sie i jechac:lol:[/quote] Też tak uważam, bo znowu będzie gdybanie i kolejne dni malutkiej uciekną.
  8. [quote name='haank']Dobra jadę do tego weta bo mi lecznicę zamkną. Postaram się napisać jak wrócę :)[/quote] Czekamy na wieści :)
  9. [quote name='_beatka_'][URL]http://www.allegro.pl/item321719245__krakers_rozkoszny_szczeniak_jamnika_szuka_domu_.html[/URL] czy moglabym prosić o więcej takich słodkich, na kolankowych fotek do aukcji?:razz:[/quote] Fajnie zrobiona aukcja :)
  10. [quote name='haank']Może dołuje tak bo jestem chora i generalnie wszystko jest beee. Ale ja się poważnie zaczynam obawiać, że domek się nie znajdzie. Dobra idę zaraz do weta z tym glutkiem.[/quote] Haank trzymaj się, rzeczywiście jak ma ktoś możliwość założenia allegro to niech to zrobi. Trzeba wtedy konieczne dać zdjęcie porównawcze. Ale generalnie koniecznie na pierwszy plan idzie zdjęcie najbardziej aktualne. Lepiej sie kojarzy. Dopiero w czasie opisu psiaka dać zdjęcie psiaka ze zdecydowanie widoczną chorobą. W marketingu, pr, reklamie najlepiej działają takie porównania (nieraz szokujące) czyli białe-czarne. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be2b7d3dd83e41a5.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/161/be2b7d3dd83e41a5m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a7b6fa6f9f6d0638.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/a7b6fa6f9f6d0638m.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [SIZE=1]Ech gdyby to była Warszawa chyba bym zaczęła przychodzić do ciebie, żeby zobaczyć jak psiaki reagują na siebie. Cholerycznie mi na sercu leży los tego psiaka.[/SIZE]
  11. [quote name='LeCoyotte'] [URL]http://img337.imageshack.us/img337/868/p8135293fp2.jpg[/URL] wspolczuje Tobiemu....[/quote] Masz rację, na tym zdjęciu zresztą wyraźnie widać, ze Tobi padł zemdlony:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Erazm']Newton chce na spacer:mad:[/quote] To ja go wyprowadzę :)
  13. NEWTON stanowczo za cicho u ciebie
  14. Jakieś paskudne wirusisko ponoć fruwa, zdrowia dla Ciebie i Rudej. Krakers musi mieć Was zdrowe :D
  15. Zmieniłam na szybko banerek Krakersa. W domu jeszcze pokombinuję tu nie mam photoshopa.
  16. [quote name='anouk92']W Klembowie jest jeszcze taki przystojniak. Jest super. Stasznie się cieszy na widok cżłowieka - potrafi śpiewać. Bardzo radosny i wesoły psiak. Kontakt:513-077-146 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/cc4f9d92533e7fe6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [SIZE=4]Ach to ten śpiewa, słyszałam o nim. Śliczny jest.[/SIZE]
  17. No koniec, jestem chora, booooooooski, czemu ten Kraków tak daleko od Warszawy, już bym była u Ciebie porozpieszczać go. [SIZE=1] Argat ja tez na diecie bezglutenowej żyję ostatnio.[/SIZE]
  18. I jak tu nie wierzyć, że te które odeszły za TM nie czuwają nad nami. One cały czas są. To nie jest przypadek, ze akurat dwa gołąbki, akurat w tym miejscu usiadły. Gołąbek zawsze coś symbolizował. Celinko zobacz na ich kolor (a czy to nie sinogarlice?). [quote][LEFT][B] Żaden ptak nie siedzi tak dumnie na drzewie jak gołąb. Wygląda, jak gdyby go sam Pan Bóg tam posadził. [/B][/LEFT] [RIGHT][URL="http://www.mysli.com.pl/ludzie.php?ida=2029"]Katherine Mansfield[/URL][/RIGHT] [/quote]
  19. [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][FONT=Georgia][SIZE=4]Zapraszam na wspaniały musical. W roli głównej słynny tenor Tobiasz. Tytuł musicalu [COLOR=DarkGreen][B]"Kwiaty we włosach"[/B][/COLOR]. Zapraszamy też do karaoke.[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7138/kwiatyvz8.jpg[/IMG] [SIZE=1]KLIKNIJ I SLUCHAJ[/SIZE] [URL]http://mati9414.wrzuta.pl/audio/zF3nceVOLa/czerwone_gitary_-_kwiaty_we_wlosach[/URL] [SIZE=1][COLOR=#000080][B] Kwiaty we Włosach[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080][I]Słowa: J.Kondratowicz, Muzyka: K.Klenczon, M.Święcicki[/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Po co więc wracasz do tamtych lat[/SIZE] [SIZE=1] Zgubionych dni nie znajdziesz już[/SIZE] [SIZE=1] Choć przejdziesz świat i wszerz i wzdłuż[/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Dawno zmieniłaś swych marzeń kształt[/SIZE] [SIZE=1] I dzisiaj Ty, i dzisiaj ja[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa[/SIZE] [SIZE=1] [I]Refren:[/I][/SIZE] [SIZE=1] [I]Więc choć z daleka wołasz mnie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie powiem tak, nie powiem nie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Bez wspomnień czasem łatwiej żyć[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie wraca nic[/I][/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Wyrzuć z pamięci ostatni ślad[/SIZE] [SIZE=1] Bo dzisiaj Ty, bo dzisiaj ja[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa[/SIZE] [SIZE=1][I]Refren:[/I][/SIZE] [SIZE=1] [I]Więc choć z daleka wołasz mnie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie powiem tak, nie powiem nie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Bez wspomnień czasem łatwiej żyć[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie wraca nic[/I][/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Wyrzuć z pamięci ostatni ślad[/SIZE] [SIZE=1] Bo dzisiaj Ty, bo dzisiaj ja[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa i szczęścia dwa[/SIZE][/CENTER]
  20. Jakieś wieści?
  21. Newton marzę o chwili gdy zostaniesz zauważony - JESTEŚ TEGO WARTY
×
×
  • Create New...