Danusiu jeżeli jesteś pewna tej decyzji to jak sie nie da inaczej to się pomyśli o transporcie. Chłopak ma 8 lat, jamniki żyją średnio 15. Szkoda żeby go np uśpili, jest bardzo ładny, rasowy jamnik. A wtedy z tymczas spokojniej szuka sie domu stałego. Jest tu wątek transportowy, robi się różne akcje, tam sie tez ogłaszają ludziska jakieś trasy robia z wolnymi miejscami. Wierz mi łatwiej transport nieraz jak już jest pewny tymczas. Tylko przemyśl, nikt do niczego nie zmusza. Ja mam cały czas nadzieję, że on znajdzie coś. To Wrocław, duże miasto. A jamnik to raczej poszukiwany psiak, kilka dni temu "poszedł" na stałe jamniczek z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105711[/url]
na dogo nastał 13 lutego więc uważam że nie czekał długo