Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Zabieram cie maluszku na wieczorny spacer i smyrdanie brzuszka :)
  2. Muszeczko puściłam o tobie wiadomości po znajomych, może ktoś ciebie zauważy
  3. [SIZE=4]Uffff[/SIZE]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  4. Trzymam kciuki aby Hap ci pomogła, niech czuwa aby się dobrze skończyło
  5. [url]http://img525.imageshack.us/img525/8865/p8124898ya4.jpg[/url] "Motylem jestem...."
  6. [url]http://img411.imageshack.us/img411/1572/p8124892ud6.jpg[/url] papiloty?
  7. [SIZE=4][COLOR=Red]:loveu:PIĘKNA:loveu: [SIZE=2][COLOR=Black]Dowody na to że jamniki potrafią fruwać:) [url]http://images30.fotosik.pl/69/06cda71925388cf4.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/385/ec349c0821a98884.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/69/e662b846eef7f893.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/69/6fbd460b27c92be2.jpg[/url] śliczne zdjęcia i śliczne to jamnicze towarzystwo, głaski i drapki dla nich [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  8. I wszyscy odetchniemy z ulgą :)
  9. [quote name='haank']Poprawka. Krakersik nigdy rano nie robi sajgoniku !!! On rano jest zaspany i tylko myśli o jedzonku i spanku... A tak na marginesie dziś zaczyna sie 3 dzień kiedy nawet na gazetkę krakers nie zrobił siu siu. Wszystko na trawce :)[/quote] Ja go chciałam sprowokować, uwielbiam rozpieszczać jamniory:evil_lol:. Z tym siusianiem pooooważnie??? No to kolejny WIELKI plus - bardzo mądry psiak. Posmyrdaj go po brzuszku ode mnie.
  10. Ja mam nadzieję, ze dzisiaj zobaczę sesję zdjęciową Newtonka. Tymczasem smyrdki i głaski dla niego.
  11. Krakuś, Krakusku, Krakersiku, Krakeniku wstawaj robimy sajgon :)
  12. [quote name='deer_1987']Bo pewnie Mateusz spi.. ;)[/quote] To niech Tobi wstawi :) ja tu chcę sobie dobry początek dnia zrobić a oni sie obijają :):):).
  13. Co jest? Czemu jeszcze zdjęć nie ma? :):):)
  14. Cześć Kareker... yyyy Krakenek. Przepraszam ale nie było mnie parę godzin i ciebie nie odwiedzałam. To zwijaj sie idziemy na spacer.
  15. Krakers czy ty przypadkiem się nie lenisz?
  16. Newton nie obijać sie, na spacer pod górkę marsz :)
  17. Newton coś sie chyba zaczyna ruszać, to wstań i na spacerek idziemy
  18. Krakers nie obijać na spacerek szybciutko domku szukać
  19. Rany - sunieczko trzymaj się, proszę :(
  20. [quote name='lothia']możesz podac jeszcze miasto,bo nie wiem czy dalej jest w Wołominie? w moim psie,ogłoszenia internetowe-[URL="http://www.psy.pl/adopcje/?P=user"]adopcje[/URL][/quote] [quote name='Erazm']Będę w Klembowie, jutro albo pojutrze[/quote] Newton jest pod Warszawą. Beata ma być w Klembowie jak pisze i zrobi mu świeże zdjątka.
  21. [quote name='lothia']dziewczyny a jaki kontakt dawać w ogłoszeniu?[/quote] Wysłałam ci na priva telefony dziewczyn zajmujących sie bezpośrednio Newtonkiem. Gdzie będziesz ogłaszała? Bo ja dziś wieczorem tez trochę puszczę i żeby nie dublować ewentualnie.
×
×
  • Create New...