[quote name='lothia']możesz podac jeszcze miasto,bo nie wiem czy dalej jest w Wołominie? w moim psie,ogłoszenia internetowe-[URL="http://www.psy.pl/adopcje/?P=user"]adopcje[/URL][/quote]
[quote name='Erazm']Będę w Klembowie, jutro albo pojutrze[/quote]
Newton jest pod Warszawą. Beata ma być w Klembowie jak pisze i zrobi mu świeże zdjątka.