[quote name='haank'][...ciach...]
WYjaśnienie pojęć:
Baza - legowisko-buda które zarekwirował moje sunce. Kiedy chce być troszkę większy niż jest zamiast wejść do środka włazi na budę :) Wtedy jest mega dumny. Natomiast normalnie śpi schowany głęboko :)[/quote]
Ja sie chyba zaraz z zachwytu skręcę w chińskie osiem. Jak Rambo nastał u mnie taki 7tygodniowy, to w domu był jeszcze boksio. I były takie jazdy, że boksio wskakiwał nagle na kolana i myślał że jest [SIZE=1]taki maciupki [SIZE=2]a Rambo był jak pies Baskervillów. Obaj byli sobą zachwyceni. Boksio jeszcze uwielbiał jak miał etole z jamola na szyi. Oczywiście Rambo starał sie usilnie złapać wszystko ci dyndało u bokserka. Generalnie oczywiście rządził jamniś, a boksio był szczęśliwy że nie jest sam.[/SIZE][/SIZE]