Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Ja zaglądam
  2. [quote name='iwa77']Luteczku biedaku i co my zrobimy ? Domku jak nie bylo tak i nie ma .... A czas ucieka ..... i czarna lista zbliża sie milowymi krokami![/quote] Znajdzie domek, ja wierzę w to. Siedzę i liczę jak zmieścić banerki twoich jamolków u siebie, żeby je reklamować
  3. Iwa jamnik z otwartą raną był wyadoptowany w tych dniach, to i Lutek znajdzie domek
  4. [quote name='haank'][...ciach...] WYjaśnienie pojęć: Baza - legowisko-buda które zarekwirował moje sunce. Kiedy chce być troszkę większy niż jest zamiast wejść do środka włazi na budę :) Wtedy jest mega dumny. Natomiast normalnie śpi schowany głęboko :)[/quote] Ja sie chyba zaraz z zachwytu skręcę w chińskie osiem. Jak Rambo nastał u mnie taki 7tygodniowy, to w domu był jeszcze boksio. I były takie jazdy, że boksio wskakiwał nagle na kolana i myślał że jest [SIZE=1]taki maciupki [SIZE=2]a Rambo był jak pies Baskervillów. Obaj byli sobą zachwyceni. Boksio jeszcze uwielbiał jak miał etole z jamola na szyi. Oczywiście Rambo starał sie usilnie złapać wszystko ci dyndało u bokserka. Generalnie oczywiście rządził jamniś, a boksio był szczęśliwy że nie jest sam.[/SIZE][/SIZE]
  5. Smyrdeczki i głaski brzuszkowe dla Krakersika
  6. Olu robisz coraz piekniejsze banerki. Sliiiiiczne :0
  7. [quote name='Erazm']Dzwoniła jakaś babeczka, ale potem zrezygnowała, chciała dokoptować Newtonka do psiaka i dwóch kotów, ale mąż na tą wiesć zaczął przejawiać w stosunku do niej mordecze instynkty:shake:[/quote] Ech... no to czekamy
  8. [quote name='AgaG']bardzo słodkie foty jej przesłałam do fizi... myślę, że allegro można by jejt eraz zrobić i nowe ogłoszenia z fajniejszymi fotami. sunia już po szczepieniach[/quote] Och jakby było fajnie, żeby się dziewczynie udalo. W minionym tygodniu było kilka adopcji jamniczych i jamniczopodobnych. Może ona załapie się na ta dobrą passe.
  9. Ech może się jej uda, ostatnio dobre dni dla jamników i jamnikopodobnych.
  10. [quote name='Anulka85']moje pudelkowe slodkosci.....:loveu::loveu::loveu:[/quote] Można powiedzieć, że to taka forma bombonierek, tylko znacznie lepszych :)
  11. Czy jak to będzie Warszawa to dacie mi mozliwość zobaczenia się z Krakersem? Proszę :angel::iloveyou:choć chwilkę.
  12. Cudnie wygląda w tym kusym koszyczku :) - jest śliczna, naprawdę śliczna.
  13. [quote name='Monia70']I tak długo. Moja Tosia ma ze 3 tyg.:razz:[/quote] Uff a ja myślałam że tylko mój taki wariat :evil_lol:
  14. Widzę że odsłon jest sporo, a powiedz mi ma może jakiegoś obserwatora?
  15. Rambo tez uwielbia ta zabawkę, starcza mu na miesiąc góra dwa.
  16. [SIZE=3]Jak się pannica czuje? [/SIZE] [SIZE=1] Tak jak obiecałam w piątek zrobię przelewik[/SIZE]
  17. Batmanku pamiętam, ale częściej jestem tutaj: http://dognet.pl/flower.php?fid=6542 Tam gdzie Edunio tez ma swój kwiatek, biegajcie razem chłopaki.
  18. Krakers miej litość nade mną, bo zacznę mieć wyrzuty że ja się po ciebie nie zgłosiłam. Mów szybciutko co u ciebie glutku.
  19. Jakieś wieści są?
  20. Miłego Dnia Olu - Hapi też na pewno ci tego życzy
×
×
  • Create New...