Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='lothia']jest też tutaj[choć średnio spełnia kryteria,ale on taki koffany, że może mu się uda] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106542&page=2[/URL][/quote] Lothia super Newton jest naprawdę urokliwy. Ja tez "wpycham" go gdzie się da. Na razie tylko pytania i oczekiwanie ale może coś odpali.
  2. [quote name='lovefigaro']Jeszcze dwa dni i Lusinka będzie w domciu.. Boże, jak ja się cieszę..:loveu:[/quote] Nie jesteś odosobniona. Super, że dziewczynie tak się udało.
  3. Przyszłam po cichutku i tez po cichutku trzymam kciuki. Mój jamol tez kibicuje glutkowi.
  4. A jednak czuwają te nasze kochane istoty za TM. Bardzo się ciesze że kotka sie znalazła i z całego serducha zdrowia dla niej życzę.
  5. Olu może pomoże ci moja historia. Dla mnie kolejny jamolek okazał sie zbawieniem: http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9564559&postcount=32
  6. Śliczna jamnisia. Czy dałoby się większe zdjęcia zrobić, żeby wykorzystać np do plakatu?
  7. [quote name='Erazm']Zeby go jakieś wrogie elementy namierzyły:mad::evil_lol:? Newtonek to sześciomiesięczny szczeniak, mieszka z kotem i trzema innymi psiakami w domu pod Warszawą, trafił do nas po wypadku, ale jest już absolutnie zdrowy. Będzie sięgał co najwyżej do połowy łydki. Piesek jak na szczeniaka przystało jest przyjazny światu. Kontakt 501 24 64 11 Czy taki krótki tekst wystarczy?[/quote] Super tekścik sama kwintesencja, zaraz dołożę na klasie.
  8. No to Newtonku jesteś w moim profilu "Naszej Klasy" jako zdjęcie główne :).
  9. Dzięki on się chętnie zgodzi, jest bardzo towarzyski :loveu:
  10. Rambo nie ma swojego wątku, zrobiłam galerię, czekam na akceptację zdjęć. Raczej wątku zakładać nie będę, nie mam własnego aparatu. A do wątku zdjęcia potrzebne. Rambo ma parę ulubionych tematów i sobie po nich biega :)
  11. Psiutka wiadomo co z kociaczkiem?
  12. [url]http://img186.imageshack.us/img186/8629/p8124926lv7.jpg[/url] Ach te piękne, szczątkowe kończyny jamnicze. Jak ja uwielbiam jak one tak leżą. Genialne zdjęcie. Cały czas podziwiam Twoją umiejętność "łapania chwili" [url]http://img442.imageshack.us/img442/8105/p8124932zi0.jpg[/url] Z takimi zębami to zdjęcie nadaje się do reklamy pasty do zębów dla psiaków. [url]http://img245.imageshack.us/img245/46/p8124945ck7.jpg[/url] Niesamowity ten powiewający język :)
  13. Newtonku jak tylko odblokują nasza klase wklejam ciebie do mojego profilu :)
  14. Wstrzymałam oddech w oczekiwaniu
  15. Wierzę, ze szybko się ktoś znajdzie, jest naprawdę bardzo ładny
  16. Kiwi - posmyrdaj kiwika ode mnie
  17. [quote name='Erazm']Bakcyla, czy lampkę?[/quote] dobre pytanie:lol::evil_lol: - to może tak: jeden łyk lampki i jeden bakcyla i tak na zmianę :)
  18. [quote name='lothia']nr dostałam,jest w ogłoszeniu,mam nadzieję że teraz to drzwiami i oknami będą się dobijać[/quote] [SIZE=7]Ogromniaste DZIĘKOWAĆ [/SIZE][quote name='Erazm']To może dzisiaj, ja sobie też strzelę, impreza skonczyła się dla mnie szybko(dzieciakom się nudziło), a wczoraj się yoorek dopominał o drapanko. Chodzi mi po głowie, co i jak z tymi zdjęciami, to będzie cieżka robota, ale to mnie rusza, będę musiała wykazać się inwencją w kołowaniu rekwizytów:crazyeye:[/quote] Wiesz niektóre rekwizyty się dorobi, jak będzie fajne ustawienie. Robota cięzka chyba tylko tak wygląda, jak łykniesz bakcyla to będzie po ptakach.
  19. [quote name='Erazm']Jestem na adrealince więc spanko nie w głowie[/quote] Aaaaa to witaj w klubie, ja jakies resztki "słonecznego brzegu" wyskrobałam i zalewam robala :) Newtonku wybacz :):):)
  20. [quote name='Erazm']Tyz prawda:cool3:[/quote] A ty co jeszcze nie śpisz???
  21. Ja tam o maluszku pamiętam, ech jakbym go porozpieszczała i posmyrdała po brzuszku, jest urokliwy.
  22. Jakieś zdjątko zrób mu też w miarę szybko, bo banerek muszę zmienić - on juz nie jest 5-miesięczny :loveu:
  23. Też Marzenko płacze mam niedobry dzień. Tylko resztka "Słonecznego Brzegu" i Twoje zdrowie urodzinowe wnoszę. Batman jest już w Świecie bez bólu, nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. A ten ból gorszy. Ja wierze że on nad nami czuwa poniekąd, on wie że i ty i ja chciałyśmy dla niego jak najlepiej. Trzymaj się i Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin.
  24. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]prawie robi wielką różnicę:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]jamnikiem...:razz:[/B][/COLOR] :evil_lol::evil_lol:[/quote] No właśnie i to jest cud jamniczy. Chyba żadna rasa nie ma tak rewelacyjnej mimiki "twarzy", jamole są wszystkim, są całym światem. Ech myślałam że podejmiesz nutę i zaśpiewasz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...