-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lothia']jest też tutaj[choć średnio spełnia kryteria,ale on taki koffany, że może mu się uda] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106542&page=2[/URL][/quote] Lothia super Newton jest naprawdę urokliwy. Ja tez "wpycham" go gdzie się da. Na razie tylko pytania i oczekiwanie ale może coś odpali. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Jeszcze dwa dni i Lusinka będzie w domciu.. Boże, jak ja się cieszę..:loveu:[/quote] Nie jesteś odosobniona. Super, że dziewczynie tak się udało. -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jednak czuwają te nasze kochane istoty za TM. Bardzo się ciesze że kotka sie znalazła i z całego serducha zdrowia dla niej życzę. -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Olu może pomoże ci moja historia. Dla mnie kolejny jamolek okazał sie zbawieniem: http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9564559&postcount=32 -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Zeby go jakieś wrogie elementy namierzyły:mad::evil_lol:? Newtonek to sześciomiesięczny szczeniak, mieszka z kotem i trzema innymi psiakami w domu pod Warszawą, trafił do nas po wypadku, ale jest już absolutnie zdrowy. Będzie sięgał co najwyżej do połowy łydki. Piesek jak na szczeniaka przystało jest przyjazny światu. Kontakt 501 24 64 11 Czy taki krótki tekst wystarczy?[/quote] Super tekścik sama kwintesencja, zaraz dołożę na klasie. -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
No to Newtonku jesteś w moim profilu "Naszej Klasy" jako zdjęcie główne :). -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki on się chętnie zgodzi, jest bardzo towarzyski :loveu: -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rambo nie ma swojego wątku, zrobiłam galerię, czekam na akceptację zdjęć. Raczej wątku zakładać nie będę, nie mam własnego aparatu. A do wątku zdjęcia potrzebne. Rambo ma parę ulubionych tematów i sobie po nich biega :) -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Psiutka wiadomo co z kociaczkiem? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img186.imageshack.us/img186/8629/p8124926lv7.jpg[/url] Ach te piękne, szczątkowe kończyny jamnicze. Jak ja uwielbiam jak one tak leżą. Genialne zdjęcie. Cały czas podziwiam Twoją umiejętność "łapania chwili" [url]http://img442.imageshack.us/img442/8105/p8124932zi0.jpg[/url] Z takimi zębami to zdjęcie nadaje się do reklamy pasty do zębów dla psiaków. [url]http://img245.imageshack.us/img245/46/p8124945ck7.jpg[/url] Niesamowity ten powiewający język :) -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Newtonku jak tylko odblokują nasza klase wklejam ciebie do mojego profilu :) -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Wstrzymałam oddech w oczekiwaniu -
Sochaczew - Jamnik Ma Dom - szukam kogoś z Białej Podlakiej.
Isadora7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wierzę, ze szybko się ktoś znajdzie, jest naprawdę bardzo ładny -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Kiwi - posmyrdaj kiwika ode mnie -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Bakcyla, czy lampkę?[/quote] dobre pytanie:lol::evil_lol: - to może tak: jeden łyk lampki i jeden bakcyla i tak na zmianę :) -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lothia']nr dostałam,jest w ogłoszeniu,mam nadzieję że teraz to drzwiami i oknami będą się dobijać[/quote] [SIZE=7]Ogromniaste DZIĘKOWAĆ [/SIZE][quote name='Erazm']To może dzisiaj, ja sobie też strzelę, impreza skonczyła się dla mnie szybko(dzieciakom się nudziło), a wczoraj się yoorek dopominał o drapanko. Chodzi mi po głowie, co i jak z tymi zdjęciami, to będzie cieżka robota, ale to mnie rusza, będę musiała wykazać się inwencją w kołowaniu rekwizytów:crazyeye:[/quote] Wiesz niektóre rekwizyty się dorobi, jak będzie fajne ustawienie. Robota cięzka chyba tylko tak wygląda, jak łykniesz bakcyla to będzie po ptakach. -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Jestem na adrealince więc spanko nie w głowie[/quote] Aaaaa to witaj w klubie, ja jakies resztki "słonecznego brzegu" wyskrobałam i zalewam robala :) Newtonku wybacz :):):) -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Tyz prawda:cool3:[/quote] A ty co jeszcze nie śpisz??? -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Jakieś zdjątko zrób mu też w miarę szybko, bo banerek muszę zmienić - on juz nie jest 5-miesięczny :loveu: -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też Marzenko płacze mam niedobry dzień. Tylko resztka "Słonecznego Brzegu" i Twoje zdrowie urodzinowe wnoszę. Batman jest już w Świecie bez bólu, nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. A ten ból gorszy. Ja wierze że on nad nami czuwa poniekąd, on wie że i ty i ja chciałyśmy dla niego jak najlepiej. Trzymaj się i Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]prawie robi wielką różnicę:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]jamnikiem...:razz:[/B][/COLOR] :evil_lol::evil_lol:[/quote] No właśnie i to jest cud jamniczy. Chyba żadna rasa nie ma tak rewelacyjnej mimiki "twarzy", jamole są wszystkim, są całym światem. Ech myślałam że podejmiesz nutę i zaśpiewasz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: