Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Myślę, że okazja jaką oferuję Erazm, nieprędko się zdarzy, być może jest to jedyna okazja. To bardzo prawdopodobne. Może jednak warto "stanąć na głowie" i spełnić w zasadzie niewielkie wymaganie Erazma. Popróbujcie.
  2. U mnie eksmitowano dwa lata temu człowieka. Miał psiaka. W czasie eksmisji nie pilnował niczego - tylko psiaka. Wiele miesięcy włóczył się po okolicznych śmietnikach, komórkach. Zawsze z psiakiem. Zawsze jak coś dostał do jedzenia najpierw karmił psa. Jedyny któremu dawałam datek. Przeważnie w formie karmy dla psa - nigdy nie zareagował oburzeniem (znamy te historie gdy żebrak obraża się, że nie dostał kasy) - a nawet okazywał, autentyczną radość i wdzięczność. Od paru tygodni nie spotykam go i bardzo się martwię. Bardziej niż o panią sapiąca z oburzeniem, że mój pies jest znoszony ze schodów (jamnik)
  3. [quote name='AgaG']...[COLOR=Red][U]w nocy śpi jak anioł w lóżku[/U][/COLOR] ....[/quote] czyli ma dużo z jamnika drobniutkie toto i takie śliczne
  4. Kolejne potwierdzenie na to że naturalnym środowiskiem jamników jest łózko :)
  5. Taki widok mnie rozczula: [URL]http://images25.fotosik.pl/168/542a4cd38573af14med.jpg[/URL]
  6. Brylanciku ciepłe myśli ci zostawiam
  7. [SIZE=3]No to fanfary [URL]http://www.wrzuta.pl/audio/gVcKvtZIZE/[/URL] [/SIZE][SIZE=5][SIZE=3] i chyba musisz przenieść tutaj:[/SIZE] [/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=85[/URL]
  8. [quote name='deer_1987']Fajne to poslanko :) ale nie mow ze masz jamnika co nie spi z Toba w lozku??[/quote] I tak nikt w to nie uwierzy:lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol:
  9. Krakers u mnie podłoga wytuptana nogami z niecierpliwości
  10. [quote name='Celina12'][...ciach...] w przyszłym tygodniu ma przyjść wet obcinać nam pazurki...czego nie za bardzo lubimy...:shake:[/quote] Przecież tipsy chcą mieć :lol: Piękne kwiaty.
  11. Jak modelka na wybiegu: [url]http://images24.fotosik.pl/169/d3d6487e5a59a4bdmed.jpg[/url]
  12. Portretowe zdjęcie: [URL]http://images31.fotosik.pl/162/5fc962896e616721med.jpg[/URL] Piękny profil ma: [URL]http://images32.fotosik.pl/162/ea58cb47106b5468med.jpg[/URL]
  13. [CENTER][SIZE=4]Łzy mam w oczach, tak po prostu.[/SIZE] [URL]http://www.wrzuta.pl/audio/gVcKvtZIZE/[/URL] [IMG]http://www.lebork.pl/fotki/fajerwerki.gif[/IMG] [/CENTER]
  14. [quote name='MagYa^^']o to chodzi? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3997/lusia31kopians8.jpg[/IMG][/URL] jest 20 - wysokosci na 400 szerokosci[/quote] Tak tak dokładnie o to biegusia, coraz więcej osób stosuje banerki wys. 80 bo można więcej umieścić i "dopchać" userbarem. [SIZE=1](długości to ma 450 ale to już szczegół). [B][SIZE=2]Śliczne te banerki zrobiłaś.[/SIZE][/B] [/SIZE]
  15. [CENTER][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=DarkRed][B][FONT=Georgia]Ilustrowana Encyklopedia Jamnika[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B] Jamnicze dostojeństwo[/B]:loveu:[/SIZE] [/SIZE][URL]http://img211.imageshack.us/img211/2620/img0875fr7.jpg[/URL] [SIZE=4] [SIZE=2][B] Macierzyste środowisko jamnika:evil_lol:[/B][/SIZE] [/SIZE][URL]http://img85.imageshack.us/img85/1764/img0883wo4.jpg[/URL] [/CENTER]
  16. [quote name='Argat']Ogłaszać można już wcześniej, zawsze można napisać że suczka będzie do adopcji dopiero za jakiś czas.[/quote] Dokładnie, ogłoszenie już zacznie pracować
  17. [quote name='MagYa^^'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105504"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9023/lusia3kopiary2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Piękne, śliczne a mogłabyś tego userbara zrobić na wysokość 19-20 pikselków? Będzie grało do 80 piksli
  18. [SIZE=3]Dlatego ja myślę, że drugim jamolkiem którego wezmę będzie kobitka[/SIZE] [SIZE=1](wysterylizowana ma się rozumieć)[/SIZE]
  19. Kopytkami przebieram z niecierpliwości
  20. [quote name='MagYa^^'][...ciach...] Jesli chcecie moje banerki to moge skrobnac, jesli nie to ok :) [...ciach...][/quote] Ja to myślę, że zrób banerki, jak ktoś inny zrobi w międzyczasie to tez dobrze, ludziska maja różną pojemność w sygnach i dobrze jak będą mieli wybór. Co do Lusi - ona jest jeszcze ładniejsza niż sobie wyobrażałam. Jeszce raz szacun i respect dla robiących tą piękną akcję.
  21. Może ten banerek z nowym zdjęciem Lusi jak już będzie wstawione.
  22. [quote name='iwa77']Isadora i Ola dziekuje , ze szukacie i pomagacie . Ja przez ta wichure i obawe o "moje watkowe " psy nie moglam spac. Ale mam nadzieje ,ze jest wszystko z nimi ok. Ja skontaktowałam sie z cioteczka KAM . KAM jest tak kochana ze zrobi Lutusiowi podswietlone Allegro![/quote] To jak już będzie miał allegro to wyedytuj i daj w pierwszym poście. Hehe no już jest i fajnie.
×
×
  • Create New...