-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę, że okazja jaką oferuję Erazm, nieprędko się zdarzy, być może jest to jedyna okazja. To bardzo prawdopodobne. Może jednak warto "stanąć na głowie" i spełnić w zasadzie niewielkie wymaganie Erazma. Popróbujcie. -
U mnie eksmitowano dwa lata temu człowieka. Miał psiaka. W czasie eksmisji nie pilnował niczego - tylko psiaka. Wiele miesięcy włóczył się po okolicznych śmietnikach, komórkach. Zawsze z psiakiem. Zawsze jak coś dostał do jedzenia najpierw karmił psa. Jedyny któremu dawałam datek. Przeważnie w formie karmy dla psa - nigdy nie zareagował oburzeniem (znamy te historie gdy żebrak obraża się, że nie dostał kasy) - a nawet okazywał, autentyczną radość i wdzięczność. Od paru tygodni nie spotykam go i bardzo się martwię. Bardziej niż o panią sapiąca z oburzeniem, że mój pies jest znoszony ze schodów (jamnik)
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Newton smyku - dobranoc -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']...[COLOR=Red][U]w nocy śpi jak anioł w lóżku[/U][/COLOR] ....[/quote] czyli ma dużo z jamnika drobniutkie toto i takie śliczne -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Kolejne potwierdzenie na to że naturalnym środowiskiem jamników jest łózko :) -
Brylanciku ciepłe myśli ci zostawiam
-
Sochaczew - Jamnik Ma Dom - szukam kogoś z Białej Podlakiej.
Isadora7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]No to fanfary [URL]http://www.wrzuta.pl/audio/gVcKvtZIZE/[/URL] [/SIZE][SIZE=5][SIZE=3] i chyba musisz przenieść tutaj:[/SIZE] [/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=85[/URL] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Fajne to poslanko :) ale nie mow ze masz jamnika co nie spi z Toba w lozku??[/quote] I tak nikt w to nie uwierzy:lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol: -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4]Łzy mam w oczach, tak po prostu.[/SIZE] [URL]http://www.wrzuta.pl/audio/gVcKvtZIZE/[/URL] [IMG]http://www.lebork.pl/fotki/fajerwerki.gif[/IMG] [/CENTER] -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagYa^^']o to chodzi? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3997/lusia31kopians8.jpg[/IMG][/URL] jest 20 - wysokosci na 400 szerokosci[/quote] Tak tak dokładnie o to biegusia, coraz więcej osób stosuje banerki wys. 80 bo można więcej umieścić i "dopchać" userbarem. [SIZE=1](długości to ma 450 ale to już szczegół). [B][SIZE=2]Śliczne te banerki zrobiłaś.[/SIZE][/B] [/SIZE] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=DarkRed][B][FONT=Georgia]Ilustrowana Encyklopedia Jamnika[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B] Jamnicze dostojeństwo[/B]:loveu:[/SIZE] [/SIZE][URL]http://img211.imageshack.us/img211/2620/img0875fr7.jpg[/URL] [SIZE=4] [SIZE=2][B] Macierzyste środowisko jamnika:evil_lol:[/B][/SIZE] [/SIZE][URL]http://img85.imageshack.us/img85/1764/img0883wo4.jpg[/URL] [/CENTER] -
[quote name='Argat']Ogłaszać można już wcześniej, zawsze można napisać że suczka będzie do adopcji dopiero za jakiś czas.[/quote] Dokładnie, ogłoszenie już zacznie pracować
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagYa^^'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105504"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9023/lusia3kopiary2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Piękne, śliczne a mogłabyś tego userbara zrobić na wysokość 19-20 pikselków? Będzie grało do 80 piksli -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Kopytkami przebieram z niecierpliwości -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagYa^^'][...ciach...] Jesli chcecie moje banerki to moge skrobnac, jesli nie to ok :) [...ciach...][/quote] Ja to myślę, że zrób banerki, jak ktoś inny zrobi w międzyczasie to tez dobrze, ludziska maja różną pojemność w sygnach i dobrze jak będą mieli wybór. Co do Lusi - ona jest jeszcze ładniejsza niż sobie wyobrażałam. Jeszce raz szacun i respect dla robiących tą piękną akcję. -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Newton leniuszku - pobudka -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Może ten banerek z nowym zdjęciem Lusi jak już będzie wstawione. -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Isadora i Ola dziekuje , ze szukacie i pomagacie . Ja przez ta wichure i obawe o "moje watkowe " psy nie moglam spac. Ale mam nadzieje ,ze jest wszystko z nimi ok. Ja skontaktowałam sie z cioteczka KAM . KAM jest tak kochana ze zrobi Lutusiowi podswietlone Allegro![/quote] To jak już będzie miał allegro to wyedytuj i daj w pierwszym poście. Hehe no już jest i fajnie.