Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='iwa77']Biedny Brylancik ciekawe jak przetrwal ta straszna noc? Cioteczka KAM zrobi Allegro dla Lutusia. Cały czas szukam jeszcze innych osob - moze faktycznie poprosze Gallergo![/quote] Się nie zastanawiaj tylko pisz do gallegro, to tez chwilę potrwa. A czas się liczy.
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3]Dobra wszystkie kciuki zaciśnięte [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=1](coś czuję, ze jednak opcja z mamą najbardziej by ci pasowała)[/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='luka1']gdzie szukać wzoru umowy adopcyjnej? kto wie?[/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/URL]
  4. To póki co to posmyrdaj bo brzuszku ode mnie Krakersika
  5. [quote name='Ola164']Tamte bannery robilam tak na szybko w paincie ;) A tu już takie lepsze, może będą bardziej widoczne? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106664"][IMG]http://images31.fotosik.pl/163/f2cbe131f9d40885.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106664"][IMG]http://images32.fotosik.pl/163/9b1ae008acbee3fc.png[/IMG][/URL][/quote] Offtopnęe ale tez i podniosę jamola. [B]Olu bardzo ładny banerek :)[/B]. Musze dzisiaj zrobić obliczenia banerków i jakiś szablonik na 50tki bo mi nie wchodzą wszystkie które bym chciała. Na razie siedzę i spisuję portale na których można ogłaszać za free żebym i w ta stronę mogła jakoś pomóc.
  6. [quote name='Ola164']Z programem się obeznalam ;) Pierwsze bannerki juz zrobione! Witaj Hapiczko! Witaj Olu i Hapiczko Anie przez moment nie wątpiłam, ze sobie szybko poradzisz. W końcu Hapiczka wiedziała kogo wybrać:loveu:
  7. [quote name='ocelot']Nie ma nawet imienia:shake: Ale ma nadzieję, przynajmniej tak myślę. Wczoraj przez kraty prosiłyśmy ją z Agą, żeby dala radę. Ciotki, ona jest tak przeraźliwie smutna. Ile musiała przejść. Przypuszczam, że ktoś wyrzucił ją w ciąży, a ona w akcie desperacji po tułaczce oszczeniła się w tej stodole. Potem schron z małymi..., ech ludzie są okropni.[/quote] Mam w swoim otoczeniu ludzi którzy patrzą na mnie jak na stukniętą gdy mówię, że pies jest smutny, pies się śmieje. Niestety dla zbyt wielu tylko człowiek to istota rozumna. Echh Merry wytrzymaj (Olu skoro ją tak nazwałaś :loveu: to ja tez tak na nią mówię)
  8. [CENTER][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=3][SIZE=4]Kwiaty dla lovefigaro[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=3][IMG]http://www.e-kwiaty.pl/images/bo102-dp.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  9. Tuptam nóżkami w oczekiwaniu na informacje.
  10. [quote name='Erazm']Z przyjemnością , ale Rambo obowiązkowo też jedzie na wycieczkę:evil_lol:[/quote] Nie ma innej opcji :) nie mam go komu zostawić. A raczej mam takiego szmergla na jego punkcie, że nikomu nie ufam tak jak sobie :). Zresztą on ze mną wszędzie jeździ.
  11. [quote name='ecci']Allegro robi np. Kam:lol: Mojej Kanapce zrobiła przepiękne...aż się wzruszyłam.[/quote] A jak jej nie dorwiesz to może zwróć się do gallegro
  12. [quote name='Erazm']Gdyby był potrzebny transport do Łodzi kontaktujcie się ze mną, chętnie przewiozę malucha, jeżdżę tam dość często.[/quote] Oooo moja droga jak będziesz jechać to mnie zabierasz choćby w bagażniku. Kibicuje temu glutkowi.
  13. Widzę, że korzystasz z kliniki z której ja korzystam od wielu lat. Dobry wybór :). Daj znać jak z kasą. Wiele nie mogę, ale mogę dać 30 złotych ale dopiero w piątek (wypłatą mam), jakby to urządzało. Boshe 13 pysiaków, toż wyskrobie aby pomóc.
  14. Glutek coś ty ze mną zrobił :) nie wytrzymałam, dorwałam się do netu żeby zerknąć.
  15. To biedactwo jeszcze nie ma domku :(. Może dogadajcie się z tym allegro - ktoś na poprzednich stronach proponował pomoc.
  16. śliczny jutro dopiero ciebie odwiedzę, trzymaj się i niechaj zastanę tu dobre wieści.
  17. [quote name='Celina12'][...ciach...]... Isadora to kiedy sprawiasz sobie nowego jamniorka???[/quote] Muszę zrobić trochę przygotowań i unormować pewne sprawy. Również poczekać czy przedłużą mi umowę o prace (jestem pracownikiem kontraktowym) czy zostanę bez tfutfu. Mój plan jest taki, że po złych doświadczeniach najpierw będzie tymczas. I być może kolejny, czy nawet pierwszy odpali na zawsze. Rambo bardzo dobrze reaguje na inne pieski, ale ma padaczkę. Jak stres to atak. Dlatego musi być wszystko przemyślane i dopięte na ostatni guzik. W czasie tymczasu najlepiej będzie można zobaczyć relacje piesków. Co do Rambiego jestem pewna. Ale jeżeli trafi sie psiak (jak ostatnio) usiłujący zdominować Rambiego i mnie to niestety kończy się atakami u jamolka.
  18. ech muszę też jeszcze jednego jamola sobie sprawić :)
  19. Sunieczko kochana błagam też wytrzymaj, tyle już przeszłaś, teraz już będzie z górki.
  20. [quote name='elik']:multi::multi::multi::multi: Lovefigaro rusza po Lusieńkę Będą wieści jak tylko dojedzie Trzymamy kciuki :loveu::loveu::loveu:[/quote] To ja tylko jak w piosence zaśpiewam: [URL]http://www.wrzuta.pl/audio/gVcKvtZIZE/[/URL]
  21. [quote name='Erazm']Newtonek merda ogonkiem:loveu:[/quote] Rambo mu odmerdał :evil_lol::loveu:
  22. [quote name='Ola164']Jakby była jakaś przybłęda to może by się dali przekonać... W moim domu były juz 3 jamnicze znajdy tzn. Hapiczka, Sara (mieszaniec jamnika długowłosego która po 2 dniach odebrali właściciele) i Azorek (który pewnego dnia zniknoął a potem okazało się że znalazl nowy dom) Isadora - staram się robić jak najwięcej dla jamoli, moje bannerki są jakie sa bo raczej używam painta :/ A forum - mam nadzieję- sie rozkręci.... A wszystko przez to że ponad życie pokaochałam jamniki! Hapisiu, dziś znów byłam u Kacperka... on mówi że zawiozłam Cie w chmury i ty tam placzesz! Czasem nie mogę tego sluchać... Powiedz mi że Ci tam dobrze.. ;( Olu i całkiem nieźle ci to wychodzi. Zajmuję się na co dzień przygotowaniem do druku, obróbką komputerową, DTP to coś tam o tym mogę powiedzieć. Ważne, może nawet najważniejsze w tym banerkowaniu, że robisz to natychmiast. Potem jak wątek "grubieje" nikomu nieraz nie chce się szukać banerka. Powinien mieć możliwość na początku. Ważne jest też to ze masz zapał i jesteś konsekwentna. I fakt, że ukierunkowałaś się na jamniki. I to nie dlatego, że ja jestem tez wielbicielką tej rasy. Bo jestem psiara po całości. Ale w "ogromie" psich nieszczęść jakie są na dogo, trzeba wybrać jakiś kierunek, aby pomóc. Bo rozdrabnianie się nic nie da. Ja tez oparłam się na jamniczych kierunkach. Aczkolwiek bywa, że zerknę w inną stronę. Chociażby po to by pomóc dziewczynie wstawić zdjęcia. Jednak obrałam jamniczą drogę, bo znam bardzo dobrze psychikę, jako że jestem szczęśliwą posiadaczką od niepamiętnych czasów. I wiem, ze jamolowi mogę pomóc. Tak trzymaj Olu i bądź sobą. Poleciłabym też abyś sobie ściągnęła jako wspomaganie do painta całkowicie darmowy PhotoFiltre polecam z tej strony: http://www.programosy.pl/program,photofiltre.html dokładnie ta wersję do której dałam link. Jest free, czyli całkowicie darmowa. Nowsze są trialami. Będzisz mogła obrabiać np w paincie a w w photofiltre zrobić ramki (są tam gotowe tylko dobrać parametry). Ewentualnie wszystko w photofiltre. Poszerzy to Twoje możliwość bo pomysły i wenę masz. Programik jest prosty (po polsku) lekki i nie obciąża komputera. Czyta nawet pliki photoshopa. Widzę też że całkiem ładnie robisz userbary (te paseczki). Trzymaj się tylko w tym że najbardziej profesjonalny userbar ma wysokość 19, długość 350. Ale długość już mniej istotna, wysokość jest tu najważniejsza. Fajnie że zaczęłaś robić takie kombinacje. No i to ze robisz banerki na wysokość 80 (dają możliwość dopchania userbarem) i takie na 100. Masz rewelacyjne pomysły i dobrze myślisz. A Kacprowi powiedz, ze nie ma racji. Mam informacje z pierwszej ręk... ups łapki. Rozmawiałam z moim Eduniem. Widuje się z Hapiczką i bawią sie razem na słonecznej łące, pełnej kwiatów. I cały czas myślą o nas i jest im dobrze, bez bólu, cierpienia. Jedynie serce czasami z tęsknoty zapika, ale i tak są w lepszej sytuacji bo nas widzą. Olu przepraszam, że tak się rozpisałam, ale ujęłaś mnie bardzo tym co robisz, tym co zrobiłaś dotychczas i swoją konsekwencją w działaniu.
  23. Krakers ja niedługo wychodzę i będę w necie jutro, marzę o tym żebym tu przeczytała dobre wieści.
×
×
  • Create New...