Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='haank']Krakers bardzo dziękuje za komplement :eviltong: chociaż coś mi się zdaje, że on wie jak bardzo jest czarujący :) Chodzi tak dumnie i zadziornie :razz:[/quote] To jasne że wie, przecież jamnik :), jest naprawdę śliczny. [SIZE=1][quote name='monita'][B]Isadora7 [/B]zmniejsz sobie podpis :oops: ( przepraszam że piszę ) ale Modzi ostatnio, są na nie uczuleni.[/quote] banerki mają wysokość 80p+ wysokość userbara pod banerkami19p czyli 99 w wysokości (jeszcze 1 mogę dodać) Suma z długości poszczególnych banerków: 96+76+80+147+42+55 + 496 piksle czyli brakuje jeszcze 4 piksle.[/SIZE]
  2. Sunieczko wytrzymaj jeszcze trochę. Wierzę w to.
  3. On jest słodki. Zazdroszczę ci że możesz z nim być. Strasznie fajny dzieciak.
  4. Coby nie offtopić - zaraz postaram się zmienić treśc w banerku. A teraz offtopnę: [quote name='Argat']Zmieniłam tytuł, bo suczka w razie czego ma tymczas. Isadora- masz trochę za długi podpis ;)[/quote] banerki mają wysokość 80p+ wysokość userbara 19p czyli 99 w wysokości (jeszcze 1 mogę dodać) Suma z długości poszczególnych banerków: 96+76+80+147+42+55 + 496 piksle czyli brakuje jeszcze 4 piksle. A DT jak mówie zaraz postram sie wyrzucić
  5. Batmanku witam, idziemy na spacer twoją trasą :)
  6. No sunieczko idziemy na spacer
  7. no to hophop na spcerek
  8. Pokazywałam zdjęcia Tobiego znajomemu który twierdził ze jamniki (ogólnie psy) mają zawsze taki sam wyraz "twarzy". No i przyznał mi rację. Jamniki mają genialną mimikę. A na zdjęciach widać to szczególnie dobrze. Te wędrówki Tobiego przez pola z miną pt "myślę nad problemami Świata doczesnego" są rewelacyjne. Czy próbowałeś ułożyć z tego komiks, zestaw scenek? Tylko głos/napis podłożyć. Rewelka.
  9. [quote name='haank'][...ciach...] Wracając do Krakersa to właśnie byłam na obiadku u moich "teściów" i wzięłam go żeby zobaczyć jak reaguje na nowych ludzi i nowe otoczenie. Miodzio. Był wszystkim zainteresowany, chodził oglądał, zaczepiał, robił kółka w ogrodzie... :) Myślałam, że teraz padnie po powrocie do domku a tu maleństwo z moja sunką dalej się bawi, która o dziwo nie wiedziała kogo ma witać w pierwszej kolejności - czy mnie czy małego.:angryy:[/quote] Niespożyta energia drzemie w tym dzieciaku. A patrzenie na zabawy suni z nim to musi być rozczulający widok.:loveu:
  10. Cześć Krakers, dużo dzisiaj rozrabiałeś?
  11. Newtonku na spacerek - biegusiem
  12. A mój jamolek za surowe mięsko dałby wszystkie swoje skarby. No i uszki i kurze łapki.
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=54791"]haank[/URL] jak to wszystko "odpali" to zrobisz mu jeszcze jakieś zdjątka? Proszę...
  14. Hapiczko u ciebie pewnie piękna pogoda, zieleń, kolorowo. Edi i Batman mówili że bawicie się razem
  15. Witaj Batmanku, dziś zrobiliśmy spacerek twoją ulubioną trasa.
  16. Krakersik jak już będziesz na miejscu daj czasami znać co u ciebie :)
  17. [quote name='ciapuś'] Zaczynamy szukać domu dla tego staruszka niestety to chyba nie będzie takie łatwe[/quote] A coś więcej o nim?
  18. Newton mamy nowy dzień - dzień dobry :)
  19. No jak malutka? Może dzisiejszy dzień przyniesie rozwiązanie.
  20. puk puk - Lusia pobudka, zaczynamy pracowity dzionek - szukamy domku
  21. Ale sie zmartwiłam, już tak ładnie sie układało
×
×
  • Create New...