Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Potwornie ciężka ta ostatnia sesja zdjęciowa, ileż trzeba się napracować by mieć dobre portfolio [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9022/portfoliodt8.jpg[/IMG] Minuta dla prasy :) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5906/fotoreporterfp8.jpg[/IMG]
  2. [quote name='deer_1987']Isadora szkoda ze u Ciebie albo kogos kto juz mial/ma jamnika nie moze domu znalesc :([/quote] [B]Wiem ja naprawdę bym go wzięła, ale raczej będę suni (wysterylizowanej) szukać. Mam jamolka tez chłopczyka. Jest bardzo towarzyski i otwarty na znajomości z innymi pieskami. Kilka lat mieszkał z nami jeszcze boksio. Rzecz w tym ze glutek jest też chłopakiem i nie wiem jak będzie za jakiś czas. Rambo ma padaczkę i mam niedobre doświadczenia z innym przygarniętym pieskiem, chcącym dominować nad Rambo i to powiem bardzo ostro. Skończyło się serią ataków padaczki. Ale wierz mi ze mi żal tyłek ściska i aż mnie nosi za tym maluchem. Co ja zrobię że uwielbiam jamole i jestem z nimi od wieków :)[/B] [SIZE=1]Powiem nawet że nawet konsultowałam jeszcze zanim trafił Krakers do DT ze swoim alergologiem. Jestem alergikiem, od zawsze zresztą. To co wywołuje nużeńca to rodzaj roztocza i tu jest ból. Choć przyznam że zdecydowałabym sie nawet na zwiększoną porcję leków (i tak cześć roku latam na sterydach) potraktowałabym jako rodzaj autoszczepionki, często tak działa.. I tak naprawdę jedynym powodem ze nie zdecydowałam się na Krakersika to złe doświadczenia z poprzednio przygarniętym pieskiem i reakcjami Rambiego na dominację. Ale żal d... ściska oj ściska.[/SIZE]
  3. No to czekamy na foteczki. Powiedz mi czy on wyrasta na minijamniczka czy standardowego?
  4. Haank jakby udało się jakąś fotkę nowa to byłoby fajnie. Ja trzepie ozorkiem o maluszku gdzie tylko mogę
  5. No to zdrówka Tobie i Rudej no i glutkowi, i domku, domku, domku
  6. [quote name='szajbus']AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boje się!!!!!!!!!! Ratunku!!!!!!!!!! POTWÓR!!! WYCIĄGA PO MNIE SZPONY!!!!!!!!!!!!!!! CHCE MNIE PODRAPAĆ!!!!!!!!!!!![/quote] [SIZE=4]Już lecę ciebie bronić, w imieniu prawa[/SIZE]:lol::evil_lol: [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/2821/rambopolws8ia3.jpg[/IMG]
  7. [quote name='lovefigaro']Mrowa jutro nie moze..:shake:[/quote] kurcze czemu wszystko tak topornie idzie tej bieduli
  8. [quote name='Erazm']Cisza straszna, nie rozumię...[/quote] Ja też się nie mogę nadziwić. Może trzeba mniej eksponować to ze miał gips. Sama nie wiem. Psiak jest śliczny, młody.
  9. [SIZE=3]Jak patrzę na to zdjęcie, na ten smutek to mnie ściska w sercu [/SIZE]:-( [IMG]http://images34.fotosik.pl/159/2f94c3485c31a810.jpg[/IMG]
  10. [quote name='fizia']Jedyny i niepowtarzalny jamnik w łaty :)[/quote] Zgadza się, sunia jest bardzo jamnicza.
  11. Jak ja marzę aby zaszyć sie w takim domu: [url]http://images31.fotosik.pl/159/5ab48494e6223a3fmed.jpg[/url]
  12. [quote name='hop!']Jeszcze nie dostałam odpowiedzi od dr Garncarza. Tak, czy siak, sunia z oczami w takim stanie ma nikłe szanse na znalezienie domu...[/quote] Trzeba szukać, może się uda :-(
  13. Naprawdę śliczniusia, fajnie jakby się trafił szybko DOM
  14. No dobra nareszcie będą nowe zdjęcia :)
  15. [SIZE=4]Szkoda, że nie zobaczyli tych zdjęć Newtonka: [SIZE=2][COLOR=Red]kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć[/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d0fd8d7f387ff583.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/d0fd8d7f387ff583m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/98fa486a77069806.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/98fa486a77069806m.jpg[/IMG][/URL]
  16. Olu ty bardzo proś Hapi o to by pomogła ci mieć jamnisia, wierz mi na pewno tego by chciała. Wiem jak Edi na kilka godzin przed śmiercią podszedł do malutkich jamniczków i bardzo się nimi interesował i patrzył co chwila na mnie i ciągnął mnie do nich. Jak już mówiłam on wiedział, że odejdzie i nie chciał abym została sama. Proś Hapiczkę aby usunęła przeszkody które nie pozwalają ci mieć kolejnego jamnisia.
  17. [quote name='xxxx52']Fizia-ten rudy piesek ,nie jest do adopcji :shake:w tym stanie nie mozna adoptowac ,bo moze dojsc do tragedii(ucieczka)Dlatego nalezaloby go zabrac do DT i oswajac stosujac podwujne zabezpieczenie.W schronisku stan psychiczny sie tylko pogorszy.:placz::placz::placz: Ten piesek wg.mnie potrzebuje od "wczoraj"domu zastepczego i to jest SOS[/quote] Faktycznie ma potwornie przerażone oczy, no nie mogę bo łzy mi lecą :placz:
  18. [quote name='elik']Fiziu, przesłodkie są te psineczki, że też ludzie nie ma litości nad takimi słodzinkami :placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] A ta ruda to piekność. Lusia może to i dobrze, nie dla ciebie koszyk, nie będziesz breloczkiem do ozdoby roweru. Może to allegro sie odezwie.
  19. Jaka śliczna sunia, miejmy nadzieję że szybko znajdzie DOM
  20. [quote name='luka1']Brutus ma duże powodzenie i chyba nie bedzie problemu z jago wyadoptowaniem. Narazie dostaje palmy. [B][COLOR=Red]Kacper zawzięcie wypędza jamniora a ten mu nie ustepuje[/COLOR][/B]. W domu - plac psich walk, a ja w środku razem z Majką. DOM WARIATÓW.[/quote] No przecież wiadomo - jamnik ma swoje zdanie :) Super, że jest zainteresowanie nim.
  21. Newtonku czy uda ci się dzisiaj "obfocić" wiesz jakiś casting może sobie zrób :)
  22. [quote name='deer_1987']Piekne jamniki :) Dlugowlose tez maja w sobie cos :D[/quote] Oj mają, mają wiem coś o tym :)
×
×
  • Create New...