-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Potwornie ciężka ta ostatnia sesja zdjęciowa, ileż trzeba się napracować by mieć dobre portfolio [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9022/portfoliodt8.jpg[/IMG] Minuta dla prasy :) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5906/fotoreporterfp8.jpg[/IMG] -
[quote name='deer_1987']Isadora szkoda ze u Ciebie albo kogos kto juz mial/ma jamnika nie moze domu znalesc :([/quote] [B]Wiem ja naprawdę bym go wzięła, ale raczej będę suni (wysterylizowanej) szukać. Mam jamolka tez chłopczyka. Jest bardzo towarzyski i otwarty na znajomości z innymi pieskami. Kilka lat mieszkał z nami jeszcze boksio. Rzecz w tym ze glutek jest też chłopakiem i nie wiem jak będzie za jakiś czas. Rambo ma padaczkę i mam niedobre doświadczenia z innym przygarniętym pieskiem, chcącym dominować nad Rambo i to powiem bardzo ostro. Skończyło się serią ataków padaczki. Ale wierz mi ze mi żal tyłek ściska i aż mnie nosi za tym maluchem. Co ja zrobię że uwielbiam jamole i jestem z nimi od wieków :)[/B] [SIZE=1]Powiem nawet że nawet konsultowałam jeszcze zanim trafił Krakers do DT ze swoim alergologiem. Jestem alergikiem, od zawsze zresztą. To co wywołuje nużeńca to rodzaj roztocza i tu jest ból. Choć przyznam że zdecydowałabym sie nawet na zwiększoną porcję leków (i tak cześć roku latam na sterydach) potraktowałabym jako rodzaj autoszczepionki, często tak działa.. I tak naprawdę jedynym powodem ze nie zdecydowałam się na Krakersika to złe doświadczenia z poprzednio przygarniętym pieskiem i reakcjami Rambiego na dominację. Ale żal d... ściska oj ściska.[/SIZE]
-
[quote name='szajbus']AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boje się!!!!!!!!!! Ratunku!!!!!!!!!! POTWÓR!!! WYCIĄGA PO MNIE SZPONY!!!!!!!!!!!!!!! CHCE MNIE PODRAPAĆ!!!!!!!!!!!![/quote] [SIZE=4]Już lecę ciebie bronić, w imieniu prawa[/SIZE]:lol::evil_lol: [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/2821/rambopolws8ia3.jpg[/IMG]
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Mrowa jutro nie moze..:shake:[/quote] kurcze czemu wszystko tak topornie idzie tej bieduli -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Cisza straszna, nie rozumię...[/quote] Ja też się nie mogę nadziwić. Może trzeba mniej eksponować to ze miał gips. Sama nie wiem. Psiak jest śliczny, młody. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Jak patrzę na to zdjęcie, na ten smutek to mnie ściska w sercu [/SIZE]:-( [IMG]http://images34.fotosik.pl/159/2f94c3485c31a810.jpg[/IMG] -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Jedyny i niepowtarzalny jamnik w łaty :)[/quote] Zgadza się, sunia jest bardzo jamnicza. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Jeszcze nie dostałam odpowiedzi od dr Garncarza. Tak, czy siak, sunia z oczami w takim stanie ma nikłe szanse na znalezienie domu...[/quote] Trzeba szukać, może się uda :-( -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Naprawdę śliczniusia, fajnie jakby się trafił szybko DOM -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No dobra nareszcie będą nowe zdjęcia :) -
[SIZE=4]Szkoda, że nie zobaczyli tych zdjęć Newtonka: [SIZE=2][COLOR=Red]kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć[/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d0fd8d7f387ff583.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/d0fd8d7f387ff583m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/98fa486a77069806.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/98fa486a77069806m.jpg[/IMG][/URL]
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rany jaka bidula :-( -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Olu ty bardzo proś Hapi o to by pomogła ci mieć jamnisia, wierz mi na pewno tego by chciała. Wiem jak Edi na kilka godzin przed śmiercią podszedł do malutkich jamniczków i bardzo się nimi interesował i patrzył co chwila na mnie i ciągnął mnie do nich. Jak już mówiłam on wiedział, że odejdzie i nie chciał abym została sama. Proś Hapiczkę aby usunęła przeszkody które nie pozwalają ci mieć kolejnego jamnisia. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Fizia-ten rudy piesek ,nie jest do adopcji :shake:w tym stanie nie mozna adoptowac ,bo moze dojsc do tragedii(ucieczka)Dlatego nalezaloby go zabrac do DT i oswajac stosujac podwujne zabezpieczenie.W schronisku stan psychiczny sie tylko pogorszy.:placz::placz::placz: Ten piesek wg.mnie potrzebuje od "wczoraj"domu zastepczego i to jest SOS[/quote] Faktycznie ma potwornie przerażone oczy, no nie mogę bo łzy mi lecą :placz: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Fiziu, przesłodkie są te psineczki, że też ludzie nie ma litości nad takimi słodzinkami :placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] A ta ruda to piekność. Lusia może to i dobrze, nie dla ciebie koszyk, nie będziesz breloczkiem do ozdoby roweru. Może to allegro sie odezwie. -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna sunia, miejmy nadzieję że szybko znajdzie DOM -
Sochaczew - Jamnik Ma Dom - szukam kogoś z Białej Podlakiej.
Isadora7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Brutus ma duże powodzenie i chyba nie bedzie problemu z jago wyadoptowaniem. Narazie dostaje palmy. [B][COLOR=Red]Kacper zawzięcie wypędza jamniora a ten mu nie ustepuje[/COLOR][/B]. W domu - plac psich walk, a ja w środku razem z Majką. DOM WARIATÓW.[/quote] No przecież wiadomo - jamnik ma swoje zdanie :) Super, że jest zainteresowanie nim. -
Sochaczew - Jamnik Ma Dom - szukam kogoś z Białej Podlakiej.
Isadora7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
jamol i co z tobą? -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Newtonku czy uda ci się dzisiaj "obfocić" wiesz jakiś casting może sobie zrób :) -
[quote name='deer_1987']Piekne jamniki :) Dlugowlose tez maja w sobie cos :D[/quote] Oj mają, mają wiem coś o tym :)