-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[CENTER][B][SIZE=3]No tak mam wyczyszczony monitor :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE] [SIZE=3][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3900/celnkowevm2.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=3]niczym tu: [/SIZE] [SIZE=3][URL]http://www.joemonster.org/sp/shakeme/monitor_cleaner.swf[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/B][/CENTER]
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Niuton ja dzisiaj wychodzę i raczej będę już jutro, postaraj się o dobre wiesci. Smyrdy dla ciebie. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][...ciach...][COLOR=Navy][B] ja?? :eviltong::eviltong::eviltong: on nie miał nigdy ciachane:eviltong: chyba raz czy 2 za czasów szczeniaka, właśnie teraz na wiosnę muszę mu przycichać trochę, bo tak to on sobie sam zawsze ściera ;) [/B][/COLOR][/quote] Dokładnie jak mój i ten i ten poprzedni :). -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img233.imageshack.us/img233/6571/img0860hr8.jpg[/url] No proszę przygotowanie stópek do odcisku w Alejce Gwiazd :):):) -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']jejku tylko jakbyście jechali to uważajcie na siebie... "Ulewne deszcze, bardzo niskie ciśnienie, silne wichury, a nawet grad - tak będzie w Polsce wyglądał weekend. W wielu miejscach prędkość wiatru przekroczy 100 km/h, [...ciach...][/quote] I to kolejny powód dla którego Lusia powinna jak najszybciej być zabrana. -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola164']Lutek ;) Ja zawsze chciałam mieć jamniczka o imieniu Johny...[/quote] Olu przyjdzie czas - jak mówię jestem o tym przekonana - że jednak przeciwności znikną i przygarniesz Johnego. Życzę ci tego bardzo, bardzo bo wiem, że to najlepsze lekarstwo. Tak patrzę na naszego chłopaka: [IMG]http://images24.fotosik.pl/168/5956c23f1493b104m.jpg[/IMG][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/50ba459f87c704a9m.jpg[/IMG] Zobaczcie jego figurę, jego "twarz", jego błyszczącą sierść - jeżeli ktoś szuka naprawdę 100% jamnika to jest to. [COLOR=Red] Iwa wyedytuj pierwszy post i napisz że fotki sa na stronie 2, może jakoś wyróznij (czerwony, może pogrubiony)[/COLOR] -
Iwa ja jestem tu niedługo, z allegro nie mam możliwości, ale może zerknij kto daje allegro. Jest tu parę osób. Nie bardzo wiem jak je wyłuskać, ale może chociażby po niektórych tematach gdzie znajdziesz info że psiak ma allegro.
-
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Lalunia może przy weekendzie ludziska będa mieli więcej czasu i na ciebie trafią. Szukajcie kogoś z allegro -
no coś za cicho u ciebie :(
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
A ja go teraz biorę :) -
Sochaczew - Jamnik Ma Dom - szukam kogoś z Białej Podlakiej.
Isadora7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ten niedaleko ciebie daje możliwość sprawdzenia. Mnie osobiście bardzo spodobał się pan z Terespola. Generalnie to i tak najważniejsze żeby się jak najszybciej trafiło. Oj wiem jak to z przywiązywaniem się jest :), bo nie sposób nie przywiązać się do takiego stworzenia. -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Iwonka szukaj kogoś kto wstawia na allegro -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Tak zgadza sie - na oko on nie wyglada bardzo zle. Taka troche chudzina ale nie szkielet. Ale za to te problemy z kregoslupem i nozkami - chyba go to musi pobolewac. Tak czesto prezy sie i wygina do gory plecki - cokolwiek to znaczy.... i łapcie tez sie troche rozchodza.[/quote] No niestety ludzie mający jamniki, nieraz dobrze karmia, dopieszczą ale zapominają o jednym - ZNOSZENIU jamola ze schodów. Trzeba rozejrzeć się kto mógłby zrobić mu allegro. -
[quote name='haank']Hej. nie wiem o co chodzi z tym dogo. i dlaczego moje wiadomości są wcześniej niż halbinki wysłana dawno. Jutro wieczorkiem będę pisać co i jak ...[/quote] Cos się kaszani forum dzisiaj i dlatego. Mnie moja jedna wiadomość też wskoczyła między starsze (ta z komentarzem ze fajne allegro). Czekam wobec tego na wieści o moim pupilku Krakersiku
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Ola bardzo dziekuje za sliczne banerki. Pomyslalam zeby bylo latwiej i nie tak "bezosobowo " - ze nadam jamnikowi jakies robocze imie. Jako ze dzisiaj mamy wyjatkowo 29. lutego i imieniny obchodzi LUTOSŁAW - wiec jamnis zostanie LUTKIEM < LUTUSIEM . Co wy na to ?[/quote] LUTEK - bardzo fajnie :) Wiesz on wygląda tu bardzo dobrze, powiem ze ten w drugim wątku wygląda poważniej od tego -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=4]To druga suczynka (ta na drugim planie )[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]GEMMA - numer 331/08[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]i obie pannice razem. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8985/gemma2lp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8915/gemma3dr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7964/gemma4xb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6608/gemma1ug2.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=4]Oto pierwsza z dwoch "bliźniaczo" podobnych panienek .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=4]EMMA - numer 341/08[/SIZE] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/6090/emma134108ma6.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5293/emma234108yn0.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT] -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][SIZE=1][SIZE=3]Ciąg dalszy fotek[/SIZE] [/SIZE] [U][SIZE=1][COLOR=Red]KLIKNIJ W FOTKĘ ABY POWIĘKSZYĆ [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/50ba459f87c704a9.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/50ba459f87c704a9m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d1bf2d99dc80e35.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/1d1bf2d99dc80e35m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c26b8c0242c7b377.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/161/c26b8c0242c7b377m.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/U][/SIZE] -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Już wyjaśnione :0 to są zdjęcia jamolka z tego wątku [U][SIZE=1][COLOR=Red]KLIKNIJ W FOTKĘ ABY POWIĘKSZYĆ [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f335fcd936a3e2ac.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/f335fcd936a3e2acm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17611fd70744e25c.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/17611fd70744e25cm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5956c23f1493b104.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/168/5956c23f1493b104m.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/U][/SIZE]