Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [CENTER][B][SIZE=3]No tak mam wyczyszczony monitor :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE] [SIZE=3][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3900/celnkowevm2.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=3]niczym tu: [/SIZE] [SIZE=3][URL]http://www.joemonster.org/sp/shakeme/monitor_cleaner.swf[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/B][/CENTER]
  2. Niuton ja dzisiaj wychodzę i raczej będę już jutro, postaraj się o dobre wiesci. Smyrdy dla ciebie.
  3. [quote name='Matusz'][...ciach...][COLOR=Navy][B] ja?? :eviltong::eviltong::eviltong: on nie miał nigdy ciachane:eviltong: chyba raz czy 2 za czasów szczeniaka, właśnie teraz na wiosnę muszę mu przycichać trochę, bo tak to on sobie sam zawsze ściera ;) [/B][/COLOR][/quote] Dokładnie jak mój i ten i ten poprzedni :).
  4. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red]Niech jej błaganie ktoś dostrzeże:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red][IMG]http://upload.miau.pl/3/34230.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  5. [url]http://img233.imageshack.us/img233/6571/img0860hr8.jpg[/url] No proszę przygotowanie stópek do odcisku w Alejce Gwiazd :):):)
  6. Rany jakby było fajnie żeby wszystko poszło po myśli.
  7. [quote name='fizia']jejku tylko jakbyście jechali to uważajcie na siebie... "Ulewne deszcze, bardzo niskie ciśnienie, silne wichury, a nawet grad - tak będzie w Polsce wyglądał weekend. W wielu miejscach prędkość wiatru przekroczy 100 km/h, [...ciach...][/quote] I to kolejny powód dla którego Lusia powinna jak najszybciej być zabrana.
  8. One wszystkie śliczne, a przez to że w gromadzie jeszcze piękniejsze.
  9. [quote name='Ola164']Lutek ;) Ja zawsze chciałam mieć jamniczka o imieniu Johny...[/quote] Olu przyjdzie czas - jak mówię jestem o tym przekonana - że jednak przeciwności znikną i przygarniesz Johnego. Życzę ci tego bardzo, bardzo bo wiem, że to najlepsze lekarstwo. Tak patrzę na naszego chłopaka: [IMG]http://images24.fotosik.pl/168/5956c23f1493b104m.jpg[/IMG][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/50ba459f87c704a9m.jpg[/IMG] Zobaczcie jego figurę, jego "twarz", jego błyszczącą sierść - jeżeli ktoś szuka naprawdę 100% jamnika to jest to. [COLOR=Red] Iwa wyedytuj pierwszy post i napisz że fotki sa na stronie 2, może jakoś wyróznij (czerwony, może pogrubiony)[/COLOR]
  10. Iwa ja jestem tu niedługo, z allegro nie mam możliwości, ale może zerknij kto daje allegro. Jest tu parę osób. Nie bardzo wiem jak je wyłuskać, ale może chociażby po niektórych tematach gdzie znajdziesz info że psiak ma allegro.
  11. Lalunia może przy weekendzie ludziska będa mieli więcej czasu i na ciebie trafią. Szukajcie kogoś z allegro
  12. no coś za cicho u ciebie :(
  13. Ale masz radochę - tyle pysiaczków. Głaski i smyrdki dla wszystkich.
  14. Ten niedaleko ciebie daje możliwość sprawdzenia. Mnie osobiście bardzo spodobał się pan z Terespola. Generalnie to i tak najważniejsze żeby się jak najszybciej trafiło. Oj wiem jak to z przywiązywaniem się jest :), bo nie sposób nie przywiązać się do takiego stworzenia.
  15. Iwonka szukaj kogoś kto wstawia na allegro
  16. [quote name='iwa77']Tak zgadza sie - na oko on nie wyglada bardzo zle. Taka troche chudzina ale nie szkielet. Ale za to te problemy z kregoslupem i nozkami - chyba go to musi pobolewac. Tak czesto prezy sie i wygina do gory plecki - cokolwiek to znaczy.... i łapcie tez sie troche rozchodza.[/quote] No niestety ludzie mający jamniki, nieraz dobrze karmia, dopieszczą ale zapominają o jednym - ZNOSZENIU jamola ze schodów. Trzeba rozejrzeć się kto mógłby zrobić mu allegro.
  17. [quote name='haank']Hej. nie wiem o co chodzi z tym dogo. i dlaczego moje wiadomości są wcześniej niż halbinki wysłana dawno. Jutro wieczorkiem będę pisać co i jak ...[/quote] Cos się kaszani forum dzisiaj i dlatego. Mnie moja jedna wiadomość też wskoczyła między starsze (ta z komentarzem ze fajne allegro). Czekam wobec tego na wieści o moim pupilku Krakersiku
  18. [quote name='iwa77']Ola bardzo dziekuje za sliczne banerki. Pomyslalam zeby bylo latwiej i nie tak "bezosobowo " - ze nadam jamnikowi jakies robocze imie. Jako ze dzisiaj mamy wyjatkowo 29. lutego i imieniny obchodzi LUTOSŁAW - wiec jamnis zostanie LUTKIEM < LUTUSIEM . Co wy na to ?[/quote] LUTEK - bardzo fajnie :) Wiesz on wygląda tu bardzo dobrze, powiem ze ten w drugim wątku wygląda poważniej od tego
  19. [FONT=Arial][SIZE=4]To druga suczynka (ta na drugim planie )[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]GEMMA - numer 331/08[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]i obie pannice razem. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8985/gemma2lp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8915/gemma3dr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7964/gemma4xb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6608/gemma1ug2.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Arial][SIZE=4]Oto pierwsza z dwoch "bliźniaczo" podobnych panienek .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=4]EMMA - numer 341/08[/SIZE] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/6090/emma134108ma6.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5293/emma234108yn0.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT]
  21. [SIZE=3][SIZE=1][SIZE=3]Ciąg dalszy fotek[/SIZE] [/SIZE] [U][SIZE=1][COLOR=Red]KLIKNIJ W FOTKĘ ABY POWIĘKSZYĆ [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/50ba459f87c704a9.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/50ba459f87c704a9m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d1bf2d99dc80e35.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/1d1bf2d99dc80e35m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c26b8c0242c7b377.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/161/c26b8c0242c7b377m.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/U][/SIZE]
  22. [SIZE=3]Już wyjaśnione :0 to są zdjęcia jamolka z tego wątku [U][SIZE=1][COLOR=Red]KLIKNIJ W FOTKĘ ABY POWIĘKSZYĆ [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f335fcd936a3e2ac.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/f335fcd936a3e2acm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17611fd70744e25c.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/17611fd70744e25cm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5956c23f1493b104.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/168/5956c23f1493b104m.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/U][/SIZE]
×
×
  • Create New...