-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jak basza turecki :) -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Olu nie masz na razie jamolka, ale robisz dla jamolków bardzo dużo. Adminujesz na forum dla jamników w potrzebie. Jesteś inicjatorką tego forum. Na tym forum bardzo śledzisz jamnicze i jamniczopodobne losy. I pomagasz, robisz banerki, reklamujesz. Hapiczka jest z ciebie dumna. A ja gdzieś w głębi duszy wierzę, że jednak będziesz miała jamola. Ciekawa jestem kto mi uciął banerka, mieściło sie w wymiarach w razie wątpliwości służe screenami z photoshopa -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Iwa doszedł mail z 6 zdjęciami zaraz wstawię. Tylko daj znać dla pewności czy to chodzi o tego jamolka, bo prosiłaś jeszcze o tego młodszego. Zdjęcia są nieopisane, mogę sie domyślać ale wiesz... Albo podeślij szybciutko podpisy do zdjęć -
ślij do mnie dałam ci adres na priva
-
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Isadora7 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze chociaż tu happy end z adopcją :) -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Isadora moge Ci przeslac wstawisz , bo mi nie wychodzi ?:oops: Jak tak podaj mail'a prosze.[/quote] No to ślij adres mailowy poszedł na priva -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Daj zdjęcia może i trzeba zacząć mu robić "propagandę", gdzie się da. Może jednak ktoś się trafi. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Spakowac sie i jechac:lol:[/quote] Też tak uważam, bo znowu będzie gdybanie i kolejne dni malutkiej uciekną. -
[quote name='haank']Może dołuje tak bo jestem chora i generalnie wszystko jest beee. Ale ja się poważnie zaczynam obawiać, że domek się nie znajdzie. Dobra idę zaraz do weta z tym glutkiem.[/quote] Haank trzymaj się, rzeczywiście jak ma ktoś możliwość założenia allegro to niech to zrobi. Trzeba wtedy konieczne dać zdjęcie porównawcze. Ale generalnie koniecznie na pierwszy plan idzie zdjęcie najbardziej aktualne. Lepiej sie kojarzy. Dopiero w czasie opisu psiaka dać zdjęcie psiaka ze zdecydowanie widoczną chorobą. W marketingu, pr, reklamie najlepiej działają takie porównania (nieraz szokujące) czyli białe-czarne. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be2b7d3dd83e41a5.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/161/be2b7d3dd83e41a5m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a7b6fa6f9f6d0638.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/168/a7b6fa6f9f6d0638m.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [SIZE=1]Ech gdyby to była Warszawa chyba bym zaczęła przychodzić do ciebie, żeby zobaczyć jak psiaki reagują na siebie. Cholerycznie mi na sercu leży los tego psiaka.[/SIZE]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte'] [URL]http://img337.imageshack.us/img337/868/p8135293fp2.jpg[/URL] wspolczuje Tobiemu....[/quote] Masz rację, na tym zdjęciu zresztą wyraźnie widać, ze Tobi padł zemdlony:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Newton chce na spacer:mad:[/quote] To ja go wyprowadzę :) -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
NEWTON stanowczo za cicho u ciebie -
[quote name='anouk92']W Klembowie jest jeszcze taki przystojniak. Jest super. Stasznie się cieszy na widok cżłowieka - potrafi śpiewać. Bardzo radosny i wesoły psiak. Kontakt:513-077-146 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/cc4f9d92533e7fe6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [SIZE=4]Ach to ten śpiewa, słyszałam o nim. Śliczny jest.[/SIZE]
-
I jak tu nie wierzyć, że te które odeszły za TM nie czuwają nad nami. One cały czas są. To nie jest przypadek, ze akurat dwa gołąbki, akurat w tym miejscu usiadły. Gołąbek zawsze coś symbolizował. Celinko zobacz na ich kolor (a czy to nie sinogarlice?). [quote][LEFT][B] Żaden ptak nie siedzi tak dumnie na drzewie jak gołąb. Wygląda, jak gdyby go sam Pan Bóg tam posadził. [/B][/LEFT] [RIGHT][URL="http://www.mysli.com.pl/ludzie.php?ida=2029"]Katherine Mansfield[/URL][/RIGHT] [/quote]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][FONT=Georgia][SIZE=4]Zapraszam na wspaniały musical. W roli głównej słynny tenor Tobiasz. Tytuł musicalu [COLOR=DarkGreen][B]"Kwiaty we włosach"[/B][/COLOR]. Zapraszamy też do karaoke.[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7138/kwiatyvz8.jpg[/IMG] [SIZE=1]KLIKNIJ I SLUCHAJ[/SIZE] [URL]http://mati9414.wrzuta.pl/audio/zF3nceVOLa/czerwone_gitary_-_kwiaty_we_wlosach[/URL] [SIZE=1][COLOR=#000080][B] Kwiaty we Włosach[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080][I]Słowa: J.Kondratowicz, Muzyka: K.Klenczon, M.Święcicki[/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Po co więc wracasz do tamtych lat[/SIZE] [SIZE=1] Zgubionych dni nie znajdziesz już[/SIZE] [SIZE=1] Choć przejdziesz świat i wszerz i wzdłuż[/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Dawno zmieniłaś swych marzeń kształt[/SIZE] [SIZE=1] I dzisiaj Ty, i dzisiaj ja[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa[/SIZE] [SIZE=1] [I]Refren:[/I][/SIZE] [SIZE=1] [I]Więc choć z daleka wołasz mnie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie powiem tak, nie powiem nie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Bez wspomnień czasem łatwiej żyć[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie wraca nic[/I][/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Wyrzuć z pamięci ostatni ślad[/SIZE] [SIZE=1] Bo dzisiaj Ty, bo dzisiaj ja[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa[/SIZE] [SIZE=1][I]Refren:[/I][/SIZE] [SIZE=1] [I]Więc choć z daleka wołasz mnie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie powiem tak, nie powiem nie[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Bez wspomnień czasem łatwiej żyć[/I][/SIZE] [SIZE=1][I] Nie wraca nic[/I][/SIZE] [SIZE=1] Kwiaty we włosach potargał wiatr[/SIZE] [SIZE=1] Wyrzuć z pamięci ostatni ślad[/SIZE] [SIZE=1] Bo dzisiaj Ty, bo dzisiaj ja[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa[/SIZE] [SIZE=1] To drogi dwie i szczęścia dwa i szczęścia dwa[/SIZE][/CENTER] -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
O jaki tu spokój -
Jakieś wieści?
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Newton marzę o chwili gdy zostaniesz zauważony - JESTEŚ TEGO WARTY -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ona jest naprawde sliiiiiczna