-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Lutek - tupię dzisiaj nóżkami w oczekiwaniu na wieści z twojego tymczasu u Danusi -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Puk puk jak tam Sisi jak dzisiaj twoje oczka po zabiegu? -
[quote name='ocelot']Kochana to już dzisiaj. Dzwoniłam wczoraj do kier., żeby potwierdzić i nadal się zgadza[/quote] Ja już nawet nic nie mówię tylko czekam, powodzenia
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.vetpol.org.pl/[/URL] Krajowa Izba a tu [B]Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna w Poznaniu[/B] Biuro Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej jest czynne codziennie, od poniedziałku do piątku, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy: [LIST] [*]w czwartek od godz. 8:00 – 16:00 [*]w pozostałe dni 7:00 – 16:00[/LIST][B]Adres:[/B] ul. Grunwaldzka 248, 60-166 Poznań, tel. 061 86 89 703 [B]E-mail: [/B][URL="http://www.eduserwis.pl/wilwet/cms/mailto:[email protected]"][email protected][/URL] [B]Konto: [/B] Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna PKO BP I/O Poznań Nr 79 1020 4027 0000 1702 0355 5752 [B]Biuro zatrudnia:[/B] Pracownik administracyjny mgr [B]Agnieszka Bylewska[/B] [email][email protected][/email] Sekretarka [B]Małgorzata Tyll[/B] [email][email protected][/email] Księgowa (umowa zlecenie) mgr [B]Alicja Koźma[/B] [B]Prezes Okręgowej Rady Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej [/B]lek.wet. [B]Andrzej Moskal[/B] [email][email protected][/email] przyjmuje zainteresowanych w każdy czwartek miesiąca w godz. 11:00 –16:00. [B]Radca prawny[/B] mgr [B]Małgorzata Kalińska[/B] przyjmuje zainteresowanych w biurze Izby, w czwartki, w godz. 13:00-16:00 [B]Wiceprezes [/B]lek.wet. [B]Jacek Sośnicki[/B] tel. kom. 0509053640 -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kordonia']Sisi, trzymam kciuki za Ciebie :thumbs:[/quote] Na pewno zniesie to z książecą godnością, w końcu błękitna krew w niej płynie:loveu::loveu::loveu: -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
No i Newtonek doczekał sie i teraz dupeczkę grzeje w domciu :):):) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Witanko :loveu: piechotą do lata ;) [URL]http://img520.imageshack.us/img520/5711/img8918az1.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [SIZE=3]No to doopka Tobiego robi dzisiaj karierę jak widzę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie sponsoruje problemów urologicznych :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o przepraszam ale skoro jesteś ich powodem.... Heh genialny opis do tyłeczka, genialny, dałaś mi dziś humor na cały dzień. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A co już tyłeczek nie moze nastrajac refleksyjnie.........patrząc na ta zgrabną doopcie naszła mnie refleksja że trza by zrzucić pare kilo...:diabloti: KUP HAPPY bedzie taniej......PAMPERSY to straszna drożyzna :diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ależ ja tez uważam że dupcia zgrabna. Ale poprzestanę na pampersach. Wiem ze droższe, ale fakturę tobie wyśle bo przez ciebie je potrzebuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ze niby dlaczemu......:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bo cudnie trafiony i to spostrzeżenie refleksyjności w tym cudnym jamniczym tyłeczku. Chyba wszystkie pampersy wykupię.:loveu::loveu::loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmm jaki zamyślony....tak refleksyjnie nastraja to zdjęcie ;) [URL]http://img520.imageshack.us/img520/5711/img8918az1.jpg[/URL] Witajcie:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Leżę, wysłałam ludzi po pampersy - komentarz wymiata -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Nagrodyy nie chce :D[/quote] A ja chcę i nagrodą ma być portret Tobiego z jego własnoręcz..... upssss własnołapkowym autografem -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Hm.. a moge ja sie dolaczyc do wybierania?[/quote] No może jakoś sie podzielimy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Czekam zatem na wieści i bardzo się ciesze, ze to biedaczysko wygrzeje swój kręgosłup -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Miłego dnia życzę księżniczko Sisi. Dziś ważny dla ciebie dzień. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]a może ten ?:evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] No i teraz mam problem :megagrin::megagrin::megagrin: -
Cześć Brylancie
-
Witańsko w tych nerwowych godzinach oczekiwania
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ostatnio było ogłoszenie o wyborze najelpszego polskiego tyłeczka, wybieram ten: [URL]http://img137.imageshack.us/img137/1013/img8746xv4.jpg[/URL] -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Lutusiu :) coraz bliżej twój lepszy czas. -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
Isadora7 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']jest zaintersownaie sunią nie wiem nawet z czyjego ogłoszenia ale podobno z allegro.. Ona ma allegro?:razz: bardzo miła pani dzwoniła z gliwic mieszka w bloku, majądługowlosego owczarka, zwierzak śpi w łózku, i Mika tez tak może spać.. Pani najpierw dzwoniła, potem zasypała mnie miłymi smsami, gdzie napisała, ze psy sa na równych praeach a ludźmi u nich w domu. powiedziałam, że chcę ją wydac po sterylce.. a sterylka szykuje się na początek tygodnia, tak więc w przyszłą niedzielę mam nadzieję jechac z Olą do Gliwic.. Oby to był faktycznie taki dom cudowny.. ja mówiłam, że sunia musi spać w łózku na szyji własciciela, bo inaczej placze...i pani mówi, ze oczywiście :lol::lol:kciuki potrzebne[/quote] [SIZE=5]To ja zaciskam kciuki bardzo mocno za ślicznotkę[/SIZE] -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Prawda. Newton miał mocne wejście obszczekał syna panci prawie dorosłego faceta, a żeby było śmieszniej pańci się to podobało. Jak znam Newtonka to już Kamilowi liże buźkę...[/quote] No Newtonek na artystę i czarusia wygląda.