-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Czy dałoby się więcej dowiedzieć o tym jamolku (wiek, wielkość no takie tam). Może wątek mu założyć żeby już tutaj nie offtopić. -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Iwonko widzisz jednak wygląda na to, że się udało. Jak ja się cieszę. Jak już mówiłam i będe potwierdzać zawsze, jak coś mogę od siebie pomóc to śmiało. Może moja niewielka pomoc tez będzie potrzebna. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Ja to w takich przypadkach mówię, ze ręce i cycki opadają i nóż w kieszeni się otwiera -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Newtonek znalazł dom:multi::multi::multi:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dostałam twojego SMSa ale spałam i dopiero teraz odczytalam, ale się cieszę -
[quote name='haank']Dzisiaj będziemy wiedzieć więcej od domku w Łodzi i w Warszawie. A Krakers zakomunikował rano ze chce wyjsc lapiąc za smycz i przywlekajac ja na srodek kuchni :) A teraz otwierając szafe. Myślałam, że poszedł po bucika jakiegoś ale on sie tylko patrzył :) Niezły gagatek :)[/quote] Niezły jest:loveu: chyba bym go zasmyrdała i zamiziała w nagrodę. Mądry chłopak.:loveu:
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ja wiem co z nim:shake:[/quote] Litości, błagam mów :mad: -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Z tamtego miejsca wyjazd tylko na Krzyczki, ale te zamknięte teraz[/quote] Czy chcesz mnie teraz zobaczyć? Wiesz jakie mam nerwy co z tym jamolem? -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Siedzi pod Warszawą czeka na otwarcie Krzyczek:shake: Od Kasiprodex, nie z Klembowa[/quote] [SIZE=6]Rany gościa nie gadaj :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/SIZE] -
[quote name='iwa77']Oj Brylanciku nie zagladam za czesto , bo brak czasu. Na tapecie jest twoj kolega Lutus .Ale poprawie sie , obiecuje. Isadora prosze opiekuj sie watkiem do czasu zakonczenia sprawy Dt dla Luteczka.![/quote] Jasssne, zaglądam jak tylko jestem.
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Tak jutro rano zabiore Luteczka do siebie do domku. Jestem w trakcie ustalania co i jak - ale mysle ,ze chyba pojedziemy w piatek. (Moze sie uda w takim razie i teściową!!!! zadowolić i byc na tej imprezie w sobote) Jedno jest prawie pewne ,ze rezygnujemy z tej drogiej opcji tzn. transport łaczony: pociag i samochod Mrowy. Bedziemy potrzebowac kasy na leczenie Lutusia i dlatego wybieramy opcje tansza. Na razie priorytetem jest :wydostac Luteczka ze schronu i dowiezc szczesliwie do Slupska.Kciuki obowiazkowo prosze trzymac ![/quote] Na mnie możesz liczyć, dużo nie mogę, bo nie mam stałej pracy i jestem po 6 latach bezrobocia. Ale coś na pewno wyskrobie :). Dogadam już z tobą na privie. -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']allegro Sisi [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=324104986[/URL] i piękny jamnior, ale samotny [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5853/jamnior3ln1.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=4]A ten brunet to skąd?:loveu:[/SIZE] -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']:oops:o matko.. ale ze mnie gapa...przepraszam..[/quote] Za akcję z Lusią każdy ci wszystko wybaczy :). -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Dogadujemy sie już z iwa77 w sprawie transportu do mnie telefonicznie jak bedą konkrety to napiszemy.Planujemy na piatek lub sobote ale iwa weżmie jamnisia do tego czasu do siebie wiec nie będzie zamarzał.[/quote] O rany zaczynam się już cieszyć, no kciuki trzymać będę obowiązkowo. Jak będę mogła w czymś pomóc to wołajcie, pytajcie. ŚMIAŁO, może być na priva. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia'][...ciach...] I jeszcze wyraz, z ktorym ja tez mam zawsze problemy :) [SIZE=5]stamtąd[/SIZE][/quote] Jeżeli to ci w tym pomoże to problem masz z głowy:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i1.ebayimg.com/06/i/000/99/02/7293_1_b.JPG[/IMG] -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Bry :loveu: RamboGangsta tez mówi brrry:evil_lol: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/692/12040216133277821lp5.jpg[/IMG] ma do mnie dzwonić kobitka (nie wiem czy zadzwoni mówiła ze tak, ale z ludźmi to cholera wie) czy moge jakby co dać namiar na ciebie? -
Jak minęła noc Brylanciku?
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry dziewczyny -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
No cos chyba w tym podobieństwie jest: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6489/niut1mn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6924/sisiur6.jpg[/IMG] -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='deer_1987']dopiero udalo mi sie watek znalesc mam nadzieje ze uda sie tez z domkiem stalym!!![/quote] Ja tez mam nadzieję, najważniejsze teraz ze jest gdzie chłopaka wyrwać na tymczas dzięki Danusi. No i kombinujemy, aby stało się jak najszybciej. Fajnie że już tu jesteś to mam nadzieję, ze pomożesz nakręcać temat. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Świetne zdjęcie: [URL]http://img139.imageshack.us/img139/4952/img8839at0.jpg[/URL] Ej ty tam w górze co trzymasz w reku i czemu patrzysz przez to? [URL]http://img139.imageshack.us/img139/1231/img8841mr2.jpg[/URL]