Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Czy dałoby się więcej dowiedzieć o tym jamolku (wiek, wielkość no takie tam). Może wątek mu założyć żeby już tutaj nie offtopić.
  2. Iwonko widzisz jednak wygląda na to, że się udało. Jak ja się cieszę. Jak już mówiłam i będe potwierdzać zawsze, jak coś mogę od siebie pomóc to śmiało. Może moja niewielka pomoc tez będzie potrzebna.
  3. Ja to w takich przypadkach mówię, ze ręce i cycki opadają i nóż w kieszeni się otwiera
  4. [quote name='Erazm']Newtonek znalazł dom:multi::multi::multi:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dostałam twojego SMSa ale spałam i dopiero teraz odczytalam, ale się cieszę
  5. [quote name='haank']Dzisiaj będziemy wiedzieć więcej od domku w Łodzi i w Warszawie. A Krakers zakomunikował rano ze chce wyjsc lapiąc za smycz i przywlekajac ja na srodek kuchni :) A teraz otwierając szafe. Myślałam, że poszedł po bucika jakiegoś ale on sie tylko patrzył :) Niezły gagatek :)[/quote] Niezły jest:loveu: chyba bym go zasmyrdała i zamiziała w nagrodę. Mądry chłopak.:loveu:
  6. [quote name='Erazm']Ja wiem co z nim:shake:[/quote] Litości, błagam mów :mad:
  7. [quote name='Erazm']Z tamtego miejsca wyjazd tylko na Krzyczki, ale te zamknięte teraz[/quote] Czy chcesz mnie teraz zobaczyć? Wiesz jakie mam nerwy co z tym jamolem?
  8. [quote name='Erazm']Siedzi pod Warszawą czeka na otwarcie Krzyczek:shake: Od Kasiprodex, nie z Klembowa[/quote] [SIZE=6]Rany gościa nie gadaj :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/SIZE]
  9. [quote name='iwa77']Oj Brylanciku nie zagladam za czesto , bo brak czasu. Na tapecie jest twoj kolega Lutus .Ale poprawie sie , obiecuje. Isadora prosze opiekuj sie watkiem do czasu zakonczenia sprawy Dt dla Luteczka.![/quote] Jasssne, zaglądam jak tylko jestem.
  10. [quote name='iwa77']Tak jutro rano zabiore Luteczka do siebie do domku. Jestem w trakcie ustalania co i jak - ale mysle ,ze chyba pojedziemy w piatek. (Moze sie uda w takim razie i teściową!!!! zadowolić i byc na tej imprezie w sobote) Jedno jest prawie pewne ,ze rezygnujemy z tej drogiej opcji tzn. transport łaczony: pociag i samochod Mrowy. Bedziemy potrzebowac kasy na leczenie Lutusia i dlatego wybieramy opcje tansza. Na razie priorytetem jest :wydostac Luteczka ze schronu i dowiezc szczesliwie do Slupska.Kciuki obowiazkowo prosze trzymac ![/quote] Na mnie możesz liczyć, dużo nie mogę, bo nie mam stałej pracy i jestem po 6 latach bezrobocia. Ale coś na pewno wyskrobie :). Dogadam już z tobą na privie.
  11. [quote name='Erazm']allegro Sisi [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=324104986[/URL] i piękny jamnior, ale samotny [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5853/jamnior3ln1.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=4]A ten brunet to skąd?:loveu:[/SIZE]
  12. [quote name='lovefigaro']:oops:o matko.. ale ze mnie gapa...przepraszam..[/quote] Za akcję z Lusią każdy ci wszystko wybaczy :).
  13. [quote name='danka1234']Dogadujemy sie już z iwa77 w sprawie transportu do mnie telefonicznie jak bedą konkrety to napiszemy.Planujemy na piatek lub sobote ale iwa weżmie jamnisia do tego czasu do siebie wiec nie będzie zamarzał.[/quote] O rany zaczynam się już cieszyć, no kciuki trzymać będę obowiązkowo. Jak będę mogła w czymś pomóc to wołajcie, pytajcie. ŚMIAŁO, może być na priva.
  14. [quote name='fizia'][...ciach...] I jeszcze wyraz, z ktorym ja tez mam zawsze problemy :) [SIZE=5]stamtąd[/SIZE][/quote] Jeżeli to ci w tym pomoże to problem masz z głowy:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i1.ebayimg.com/06/i/000/99/02/7293_1_b.JPG[/IMG]
  15. Bry :loveu: RamboGangsta tez mówi brrry:evil_lol: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/692/12040216133277821lp5.jpg[/IMG] ma do mnie dzwonić kobitka (nie wiem czy zadzwoni mówiła ze tak, ale z ludźmi to cholera wie) czy moge jakby co dać namiar na ciebie?
  16. Jak minęła noc Brylanciku?
  17. No cos chyba w tym podobieństwie jest: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6489/niut1mn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6924/sisiur6.jpg[/IMG]
  18. [quote name='deer_1987']dopiero udalo mi sie watek znalesc mam nadzieje ze uda sie tez z domkiem stalym!!![/quote] Ja tez mam nadzieję, najważniejsze teraz ze jest gdzie chłopaka wyrwać na tymczas dzięki Danusi. No i kombinujemy, aby stało się jak najszybciej. Fajnie że już tu jesteś to mam nadzieję, ze pomożesz nakręcać temat.
  19. Świetne zdjęcie: [URL]http://img139.imageshack.us/img139/4952/img8839at0.jpg[/URL] Ej ty tam w górze co trzymasz w reku i czemu patrzysz przez to? [URL]http://img139.imageshack.us/img139/1231/img8841mr2.jpg[/URL]
  20. Trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze i z korzyścią dla tej slicznej jamniczki
×
×
  • Create New...