Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Ja odnoszę wrażenie że jest coraz młodszy. Ma dom jak marzenie.
  2. to ja jutro zakradam się do ciasteczkowa. Rambo łakomczuch
  3. Kazałaem Dorocie kupić ale jak będzie tak sępić jak poprzednio to nie wiem co zrobię. Rambo
  4. ooo ja cieeee.... trzeba przyznać ze dzieło wykonane z precyzją właściwą jamnikom
  5. boooooski uśmiech
  6. Słyszałam że tu ktoś dymi... ooo jaka śliczna kudłata zadymiara :evil_lol:
  7. [quote name='rytka']potwierdzam wpłate (28.05)od jamniczej skarpety dla jamnika Atosa w kwocie 100zł. bardzo dziękujemy:loveu: wątek;[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198664-Ślepy-jamnik-Atos!!!W-DT-szuka-DS!/page67[/URL][/QUOTE] Dzięki za informacje, myslimy jak dalej pomóc
  8. [quote name='rytka']napisałam w sobote do dr.Garncarza jeszcze nie odpisał,szczerze nie wiem co zrobić?napisać jeszcze raz?czy poprostu zapisac Atosa na kolejna ablacje w Poznaniu? sa nastepujace wpłaty od 22.05. bardzo dziekujemy:) magda222 50zł. muza 20zł. jamnicza skarpeta 100zł.[/QUOTE] Może uderzę do Garncarza tutaj z Warszawy bedzie łatwiej? Opłacilibyśmy wizyte wtedy z Jamniczej Skarpety.
  9. [quote name='malagos']Masz rację, rita60 - gdybym nie poznała Isadory, to był uwierzyła w Jej nowe wcielenie :)[/QUOTE] No to potwierdzasz ze to ja :)
  10. [quote name='bianka0']Dzisiaj o godzinie 15. 45 odeszła nasza Fionka. Była u nas rok i dwa miesiące. Kolejna sunia.....[/QUOTE] Dałaś jej rok i dwa miesiące dobrego życia, chyle czoła bo w krótkim czasie ... eechh przytulam.
  11. Zawsze coś wyskoczy, ale i tak wygląda lepiej
  12. [quote name='Ania_0411']niestety... weryfikacja utkneła w martwym punkcie :( domek po prostu się nie odezwał :(:(:( pecha ma ten nasz skrzat...[/QUOTE] A jak nasz pupilek z jedzonkiem stoi?
  13. [quote name='paula_t']Isadora, jeśli to odpowiedź na mojego posta to nic z niej nie zrozumiałam:oops:[/QUOTE] Już postaram się to wytłumaczyć, odpowiedź dotycząca Twojego posta była tylko w tej części (pozostale aby nie mnożyc postów dotyczyło suni z Palucha widocznej zresztą na zdjęciu: [quote name='Isadora7'][SIZE=3][B]Jest szansa na transport 6 czerwca (400 zł) tylko szukamy DT.[/B][/SIZE] _________________________________________________________ [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] W chwili kiedy pisałam był transport z Legnicy możliwy na 6 czerwca i gdyby się znalazł DT (Dom Tymczasowy) dla pogryzionego psiaka (którego prosiłaś aby jakoś podciągnąć pod jamnika) to była szansa na wyciągnięcie go z tego miejsca.
  14. [quote name='Hope2']a se zajrzę ;) co tam u Ciebie łobuzie? bierzesz przykład z Rulona i kopiesz tunel do Chin?[/QUOTE] Się też zapytam :)
  15. [B][SIZE=4]Księżniczka Bella absolutnie gotowa do adopcji, moze ktoś chce? [/SIZE][/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969103_4926035904927_210442194_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/8854_4926035864926_397197858_n.jpg[/IMG]
  16. [B][SIZE=4]Jeszcze Mały Książe, zdjęcia mówią za siebie[/SIZE][/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/947381_4926022864601_751054747_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/7307_4926022984604_1734216997_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/945369_4926022944603_353725773_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/296241_4926023024605_318462919_n.jpg[/IMG]
  17. [h=5][SIZE=4]A OTO NASZ KSIĄŻE 6 czerwca konsultacja u dr Bissenika[/SIZE][/h][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/798_4926030344788_1732371740_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/603140_4926030224785_1347401366_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941430_4926030264786_950103137_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600757_4926030304787_235433153_n.jpg[/IMG]
  18. [SIZE=4][B]mija dzień za dniem a rzeczywistość jest jaka jest:[/B][/SIZE] (więcej rozliczeń jest w tekscie eventu na FB brakuje mi rąk/czasu aby i tu przenieść) [SIZE=4][B]Sterylka, badania przed sterylką i dowóz Księżniczki[/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/581961_4925993623870_1589544115_n.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Opłata za hotel Małego Księcia i Księżniczki[/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/7172_4925993463866_934686836_n.jpg[/IMG]
  19. No z tym spaniem na głowie coś mają. Jak sie kładę to na mnie Ruda, na Rudej kładzie się Ganga i powoli przesuwa się ta "nakładka" w kierunku głowy. Dobrze że póki co Rambo się nie załapał na taki pomysł.
  20. A wiesz Zocha kazałem aby Dorota wstawiła swoją prawdziwą podobiznę, niech ludzie widza a nie gadają wieści wyjęte spod krzaka. U nas dzisiaj Ruda dała czadu weszła na regał pierwszy raz w życiu. Mina Doroty nie do powtórzenia. Rambo sprawozdawca.
  21. [quote name='Boni-Bobo'] Kacperek 02.02.2013 - Czy tam gdzie jesteś dotarłeś bezpiecznie Kacperku? Tak wysoko Most Tęczowy, a Ty miałeś problem ze schodami... Na drugim brzegu tęczy masz teraz swój dom, - beze mnie jamniczku kochany. Jak sobie radzisz w Tęczowym Niebie, Czy zdrowy biegasz między chmurkami? Czasem dogoni Cię moja tęsknota... Wracaj wtedy, chociaż w snach, Kacperku kochany[/QUOTE] I sie poryczałam
  22. i jeszcze trochę Paryska z garsoniery, jego własnej garsoniery [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/767_4924339462517_1107600961_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/960150_4924339542519_255255385_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/379757_4924339422516_419008805_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969156_4924339502518_1296927954_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...