Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. to podobny do [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110520&highlight=orzeszek[/url] :( jego tez nikt nie chce...
  2. to ja bede zagladała :) z miłą chęcią...! takie maleństwo :( jak Orzeszek/Punio... :( i nikt ich nie chce no :/
  3. aaa, no i co? :) wiesci są jakies?
  4. ojej no mała z rana podniesiona :D
  5. fajnie, ze Xantem zainteresowali się młodzi ludzie :)
  6. maleństwo o wielkim sercu. moze i niemłodym, ale cały czas jeszcze zdolnym do wielkie miłości!
  7. Biniu skaczemy :) nie można w tyle zostawać...
  8. Śliwka ładnie :D komu piekną młodą i trochę szaloną suczkę? :)
  9. a podniosę sobie Nelcie - co mi szkodzi :)
  10. haha ja trafiłam na gluty :D w pierwszej chwili sie autentycznie przestraszyłam :smhair2:
  11. nie ma to tamto - skaczemy :diabloti::diabloti::diabloti: btw - czy on ma jakis banerek? :) sliczny jest, a tu go malo osob chyba odwiedza :( edit: ja na razie wrzucam sobie w podpis to cudo klinem niemalże hehe :)
  12. ojej... :(:(:( bida mała :shake: mordkę ma fajna :)
  13. no mi tez kotow brakuje ;) tzn. fotek :roll:
  14. aaaaa :P a bo to takie intymne ;)
  15. Iwa mowila, ze bede jeszcze zdjecia drugego psiaka - kolegi Murzynka z boksu moge prosic o link? (nie wiem co z tymi fotami... no normalnie nigdzie ich nie mam :shake: a podałam iwie 2 adresy...)
  16. w jakim sensie niechętnie? :) może dlatego, ze ja ciagle tylko - [I]a Mojzesz to, a Mojzesz tamto...[/I] ;) albo dlatego, ze czasem nie wiadomo co jest lepsze dla psa... co on mysli i czuje ale z mojego doswiadczenia wynika, że one chca byc zabrane :P i to jest pointa moich wypocin ;)
  17. o matko :( fatalna historia... taka, ze nie nie wiadomo co mowic biedaczek moze ta pani to niezła opcja jesli nadana przez kogos sensownego :) ale czy tej pani spodobaja sie opadajace uszka :roll: tego psiaka, ktoremu zostało pare dni... :shake:
  18. niektóre psiaki mało kto podnosi :( poza tym jak jest na watku Talcott to znaczy, ze jest dobrze :D no a jak to piesek z Orzechowców to wiadomo, ze sam nie bedzie ;)
  19. ale ładne :cool3::cool3::cool3:
  20. w dobrej formie! :multi: kochana mała mordka! zaciskamy kciuki!
  21. hihihih :) Chapowi to dobrze! ciagle go noszą :) podnoszą...
×
×
  • Create New...