Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mysle, ze rozwieszac ogloszenia i tak :)
  2. [quote name='CalinVanille']Rownie dobrze moglam go wrzucic za plot schroniska i siedziec cihco, udawac ze jest u mnie i jest szczesliwy, chce dla niego dobrego domu, i tak jets u mnie juz o wiele dluzej niz mial byc a wy mi tu jakies wyrzuty robicie. [/quote] hehehe... dooobre... mamy Ci dziekowac, ze go wzielas a za pare dni robisz problem i oddajesz? myslisz, ze na sile chcemy zeby tam zostal? ABSOLUTNIE mam nadzieje, ze szybko bedzie mogl juz isc na swoje gdzie indziej nie bede sie klocila, bo to nie ma sensu ale to smieszne, co piszesz :P nic. szescie w nieszczesciu dla Pysia ;) lepiej szukaj mu domku jesli serio jest ta sprawa z ta alergia to przepraszam, ze tak gadam ale no... tak juz jest, ze ludzie oddaja psy, bo im sie nie podobaja jednak na zywo i podaja takie powody wyczulone jestesmy... niestety :(
  3. [quote name='orpha']to jest śliwka jak nic[/quote] :mad: :angryy: to czego oni jej nie szukaja :angryy: :mad: Kumpel fajne imie ;) garKumpel jeszcze lepsze :eviltong::eviltong::eviltong:
  4. ja tez :( i to wszystko tak szybko nie rozumiem napiszcie, co sie z nim dzieje :( gdzie jest... jakies foty? jak jego zdrowie? czy juz kontaktuje? jesli stalo sie cos zlego to tez napiszcie ... cokolwiek los Franka nie jest nam obojetny...
  5. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12384.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12375.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12377.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12378.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12379.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12382.jpg[/IMG] a czego tu...? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12381.jpg[/IMG] no i obudziłaś mnie... tego chciałaś? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12383.jpg[/IMG]
  7. bida bezpieczna. a my mamy dla Was poranny spam ---> akt śpiącego: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12390.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12387.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12386.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12389.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12385.jpg[/IMG]
  8. odpukać - mój Gacek interesuje się wszystkim tylko nie komputerem :D (i dobrze, bo właśnie wydałam całą pensję na nowy...)
  9. a ja bym chciała więcej fotek małego :roll:
  10. masz slicznego psiaka w awatarze :) Ninti [IMG]http://images31.fotosik.pl/307/69fb1ada72605b8d.jpg[/IMG] [QUOTE][IMG]http://images6.fotosik.pl/258/346dfa14ec8b28cd.jpg[/IMG][/QUOTE] czy to nie ta sama mordka? :hmmmm: cholera, podobna...
  11. hihi :) Xant podróżnik...
  12. ale da się znieść (przynajmniej tu) Orzesiu, skacz! kiedy ktoś Cie zabierze... :shake:
  13. no dziewczyny są na bieżąco z każdym wątkiem :D
  14. :) podnoszę z rana chipsy tak z rana? ;) hahaha :p
  15. skaczemy musisz domek znaleźć...
  16. :roll: em... bardzo mnie martwi brak wieści od Frania...
  17. [quote name='brazowa1']potrzeba domu bez alergii na tego psa.Na jego gluchote i kiwanie glówka rowniez...[/quote] dokładnie... :placz:
  18. sytuacja jest dziwna :shake: [SIZE=3]Pysio szuka domku![/SIZE] :-(
  19. z rana skaczemy :) patrzymy już tylko przed siebie - na lepsze jutro!
  20. dajemy jeszcze po nocy na góre ;)
  21. wszyscy pamietamy :( po czesci niestety, po czesci nie chcielibysmy panietac a po czesci pamietamy i bardzo chcemy... biedny Synek :(
  22. uuuu no same dobre newsy!! :D wyniki niesłe, leki dostał i jest poprawa - no wspaniale!! :multi:
×
×
  • Create New...