-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
mysle, ze rozwieszac ogloszenia i tak :) -
[quote name='CalinVanille']Rownie dobrze moglam go wrzucic za plot schroniska i siedziec cihco, udawac ze jest u mnie i jest szczesliwy, chce dla niego dobrego domu, i tak jets u mnie juz o wiele dluzej niz mial byc a wy mi tu jakies wyrzuty robicie. [/quote] hehehe... dooobre... mamy Ci dziekowac, ze go wzielas a za pare dni robisz problem i oddajesz? myslisz, ze na sile chcemy zeby tam zostal? ABSOLUTNIE mam nadzieje, ze szybko bedzie mogl juz isc na swoje gdzie indziej nie bede sie klocila, bo to nie ma sensu ale to smieszne, co piszesz :P nic. szescie w nieszczesciu dla Pysia ;) lepiej szukaj mu domku jesli serio jest ta sprawa z ta alergia to przepraszam, ze tak gadam ale no... tak juz jest, ze ludzie oddaja psy, bo im sie nie podobaja jednak na zywo i podaja takie powody wyczulone jestesmy... niestety :(
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']to jest śliwka jak nic[/quote] :mad: :angryy: to czego oni jej nie szukaja :angryy: :mad: Kumpel fajne imie ;) garKumpel jeszcze lepsze :eviltong::eviltong::eviltong: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12384.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12375.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12377.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12378.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12379.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12382.jpg[/IMG] a czego tu...? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12381.jpg[/IMG] no i obudziłaś mnie... tego chciałaś? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12383.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
bida bezpieczna. a my mamy dla Was poranny spam ---> akt śpiącego: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12390.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12387.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12386.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12389.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12385.jpg[/IMG] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
odpukać - mój Gacek interesuje się wszystkim tylko nie komputerem :D (i dobrze, bo właśnie wydałam całą pensję na nowy...) -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
a ja bym chciała więcej fotek małego :roll: -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
masz slicznego psiaka w awatarze :) Ninti [IMG]http://images31.fotosik.pl/307/69fb1ada72605b8d.jpg[/IMG] [QUOTE][IMG]http://images6.fotosik.pl/258/346dfa14ec8b28cd.jpg[/IMG][/QUOTE] czy to nie ta sama mordka? :hmmmm: cholera, podobna... -
hihi :) Xant podróżnik...
-
ale da się znieść (przynajmniej tu) Orzesiu, skacz! kiedy ktoś Cie zabierze... :shake:
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no dziewczyny są na bieżąco z każdym wątkiem :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:) podnoszę z rana chipsy tak z rana? ;) hahaha :p -
skaczemy musisz domek znaleźć...
-
[quote name='brazowa1']potrzeba domu bez alergii na tego psa.Na jego gluchote i kiwanie glówka rowniez...[/quote] dokładnie... :placz:
-
sytuacja jest dziwna :shake: [SIZE=3]Pysio szuka domku![/SIZE] :-(
-
z rana skaczemy :) patrzymy już tylko przed siebie - na lepsze jutro!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no i ja też :) -
dajemy jeszcze po nocy na góre ;)
-
wszyscy pamietamy :( po czesci niestety, po czesci nie chcielibysmy panietac a po czesci pamietamy i bardzo chcemy... biedny Synek :(
-
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
mru replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i dziarsko skacze na pierwszą :)