Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. dobrze, ze sobie jakos radzicie... :roll: Pysio szuka domku!!!!
  2. no to trzymam kciuki... :) za rozwój wydarzeń
  3. dziekuje :D napisałam Lolek do domu!
  4. jaka ona szczesliwa :multi: normalnie nie ta sama... patrzcie jak zasuwa :D
  5. to na pewno bylaby dla niego duza szansa :)
  6. wybaczcie :offtopic: ale moze Wy wiecie ile sie bierze za opieke nad psem mam taka sytuacje ze kobieta ma ONka i jedzie do pracy za granice na 3 miesiace mieszka u niej jedna dziewczyna, ale musi jezdzic do siebie do domu na 5 dni w miesiacu kobieta zapytała mnie czy bym nie mogła przez te 5 dni byc z psem (u niej w domu) ja bym nawet mogła, bo to blisko mojej pracy, a jeszcze jakby Gacka mi Leon nie zagryzł to w ogole by bylo nieźle :) tylko ile w takiej sytuacji brać/nie brać? (w sumie mieszkam u niej, ale z drugiej strony opiekuje sie psem... nie wiem jak to zrobic zeby bylo uczciwie - cen nie znam)
  7. [quote name='asiamm'] eee tam - widac, ze mu dobrze ;)
  8. [QUOTE](hehe, ja cos podobnego zawsze czytalam dla horoskopów i coby tak nudno w metrze nie bylo...afera za aferą...hihi)[/QUOTE] :evil_lol: hihihi :evil_lol: no ja mysle, ze najbardziej Życie Warszawy :) potem Rzeczpospolita! no i SE ;):eviltong: piatek - bardzo dobry dzien ;)
  9. mru

    Zosioblog

    był u nas 4 miesiace okazalo sie, ze ma padaczke 2 tygodnie po pierwszych atakach już nie zył :( w ogole przez ten czas nie wstawał strasznie miał smutne te ostatnie dni
  10. no super express to straszna kupa :P cos jak fakt... ale ludzie to czytaja z tego, co widze w metrze np ;/ (to troche przykre;)) tylko [I]jacy[/I] ludzie ;) hihi [B]moze jednak Rzplita[/B] (to takie pseudo inteligentne, nie?;) [B]lub ŻW [/B]:) ale duzo ludzi czyta wszystkie trzy :) chyba wszystkie sie czyta codziennie :) normalnie codziennie wychodza, a weekendy jest wydanie sobotnio-niedzielne czy jakos tak :) ale mysle, ze najlepiej w tygodniu no i jesli ktos to czyta to każdego dnia kupuje :)
  11. no co :eviltong: wiadomo - jak to telewizory
  12. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Dobrze, że jeden lek się już Loli skończył, a jedne krople (Gentamycin) od dziś nie 5 razy dziennie a 3. Powiem wam, że dobrze, że ten zabieg miała u nas, a nie w DS, bo nie wiem czy komuś by się chciało to robić :shake:[/quote] święte słowa :(
  13. :D no nie ale Lolek wesoły :D eh... i dobre imie dostał ;) Westi piekna... mam nadzieje ze i jej sie poszczesci :) i ze ta pani przyjedzie, wszystko zrozumie i Westi ja pokocha
  14. fajnie, ze ludzie ineteresuja sie losem Xanta :) szkoda, ze taka niesmiała ta wiadomość:) napisała ta pani cos jeszcze?
  15. to dzis Czarusiu :) i to tylko początek
  16. no wlasnie :( kiedy przestanie...
  17. ojej! Mirosławie! Przepraszam! :krolik: dorysuje ;)
  18. tez o nim ostatnio myslalam :)
  19. bo masz wakacje! :D i dlatego też nie ma Cie na moim rysunku ;) dobra, pogoniłam jeszcze z chłopakami jeżyków pare na spacerku i lece do wyra ;););) vel barłogu
  20. jutro w pracy zrobie ;) teraz lece spać! dobranoc Falbisiu!
  21. [quote name='Charly'] ...kury.....jeden z wielu planow...:roll::evil_lol: [/quote] aaaa... w ten sposob ;) myslalam, ze pokurowy ten kurnik :D a on bezkurowy! :bye: :sleep2::Dog_run:<--- to ja i Gacenty mój "mru mru nie spij! nie spij!tam jest jezyk na dworze! on na pewno tam jest! on tam jest i ja go znajde chodz mru! mru! mruuuuu!" a to Charly --->:sleep2::wolfie:z Filipkiem ;) No i RM z M, S, G i L ;) --->:wolfie::wolfie::niedowia: :puppydog::krolik::Dog_run::Dog_run: wiem, radosna twórczość na dobranoc ;)
×
×
  • Create New...