Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. kolejny off :(:(:( (btw PYSIO jeszcze czeka i JUŻ musi sie wyniesc i nie wiemy, co robic...) pogryziona bida prosi o pomoc... (klik w psiaka)
  2. Lola, wybacz, kochana, że offa daje :( pogryziona bida prosi o pomoc... [B](klik w psiaka)[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119032"][COLOR=gray][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/3/27354fc5d3f1b85c.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/URL]
  3. to se OFFA :diabloti: strzelę a co pogryziona bida prosi o pomoc... [B](klik w psiaka)[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119032"][COLOR=gray][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/3/27354fc5d3f1b85c.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/URL]
  4. no, że jak coś piszesz na danym wątku to on idzie na górę na liście wątków w dziale "psy do adopcji" i jest bardziej widoczny jak ktoś przeglada :)
  5. baner jest podlinkowany :) zaznaczasz dajesz prawym :) kopiuj i potem w edycji podpisu wklejasz :D
  6. tylko podniesc na razie moge ;/ ale za tydzien... moge cos wplacic...
  7. kolejny biedaczek co to może się nie doczekac :( zaznaczam :)
  8. [quote name='sleepingbyday']szukałam śliwki na allegro, nie znalazłam, ale... znalazłam xanta :razz:[/quote] cicha sprawa! ;)
  9. hop na górę! a dla węgierki (bo chyba nie mirabelki!): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118823"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Sliwka/346dfa14ec8b28cd-1-1.png[/IMG][/URL] z ramką 100x150 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118823"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Sliwka/346dfa14ec8b28cd-1.png[/IMG][/URL] lub bez! 100x 160 zdaje się... :)
  10. [quote name='Marcik'] Czy on naprawdę nie może zostać u Callin ani chwili dłużej? Widzę, że szykuje mu się los kukułczego jaja. [/quote] no ja nie wiem... a jak to w ogóle wyglada ze strony Callin? już trzeba zabierać psa co to dokładnie znaczy? jak ona to widzi? biedny Pyś :( sam...
  11. no moj Gacek wyznaje zasade - jak nie pieknymi oczami to krzykiem dziwne, bo jak krzyczy to go ignoruje ;) ale on i tak to lubi... Dżeki do domku!
  12. no, ale Ty u niego bywasz :)
  13. dobrze, ze chociaz ola :loveu: pamieta o małym :mad::razz:
  14. [quote name='Ra_dunia']Mru - to co napisałaś świetnie nadawałoby się do ogłoszeń... Mnie ujęło... ale ja to wrażliwiec jestem...[/quote] serio? ;) możecie brać :cool3: [quote name='becia66']Lolka - jeszcze dzisiaj cię nie hopnęłam....;)[/quote] nu nu nu :nono:
  15. ale wiecie ja to licze na [SIZE=3]ciągłe sprawozdania z domku i duzo zdjec[/SIZE] :mad: inaczej :no-no-no: :nono::motz::stop: (<--- to my, xantowe ciotki - orpha to ta czerwona :D) hehe :loveu::evil_lol:
  16. aha - spadliśmy! :) wracamy!
  17. [quote name='sleepingbyday']zocha też nie jest tak bardzo nieobyta, cos tam zodołałam... tylko że tu mam dwa psy, maksymalnie zazdrosna o jakikolwiek kontakt ze sliwką zoskę (i na odwrót), a sliwka przejęta zoską, w takich wraunkach niełatwo o skupienie ;-). zobaczymy....[/quote] nie musisz mi mowic :diabloti: moje sie tłukły codziennie ze trzy miesiące niełatwo... :shake: i ndal potrafia z zazdrosci o kogos... nie moze byc za duzo wspolnych radości no i ciagla praca ale to duze obciazenie stres dla Zosi najlepiej jakby był inny DT :(
  18. moj Gacek: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00941.jpg[/IMG] Czaruś :D [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Czarek-1.jpg[/IMG] no Czarek ma "inteligentniejszą" mordkę ;) ale też smutniejszą... życzę ci, Czarku jak najszybciej mądrego i dobrego domku :(
  19. no niekoniecznie po warszawie :) ale po takich polach wilanowskich :) albo coś...
  20. hahaha komu Chaplinka? Wojtuś z Łomianek i melonik gratis ;)
  21. [quote name='becia66'] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/8629/dscn0087cs1.jpg[/IMG][/quote] uuuuuuu, jaki przystojniak :cool1:
  22. [quote name='togaa']Psu ze [B]schroniskową[/B] przeszłościa i [B]w takim[/B] wieku,nie można stawiać zbyt duzych wymagań...o ile wogóle jakiekolwiek.... Trzeba go zaakceptować takim jaki jest...Tak myślę...[/quote] :fadein: tez tak mysle :D
×
×
  • Create New...