-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lola, wybacz, kochana, że offa daje :( pogryziona bida prosi o pomoc... [B](klik w psiaka)[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119032"][COLOR=gray][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/3/27354fc5d3f1b85c.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/URL] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to se OFFA :diabloti: strzelę a co pogryziona bida prosi o pomoc... [B](klik w psiaka)[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119032"][COLOR=gray][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/3/27354fc5d3f1b85c.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/URL] -
no, że jak coś piszesz na danym wątku to on idzie na górę na liście wątków w dziale "psy do adopcji" i jest bardziej widoczny jak ktoś przeglada :)
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
baner jest podlinkowany :) zaznaczasz dajesz prawym :) kopiuj i potem w edycji podpisu wklejasz :D -
tylko podniesc na razie moge ;/ ale za tydzien... moge cos wplacic...
-
[quote name='sleepingbyday']szukałam śliwki na allegro, nie znalazłam, ale... znalazłam xanta :razz:[/quote] cicha sprawa! ;)
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
hop na górę! a dla węgierki (bo chyba nie mirabelki!): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118823"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Sliwka/346dfa14ec8b28cd-1-1.png[/IMG][/URL] z ramką 100x150 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118823"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Sliwka/346dfa14ec8b28cd-1.png[/IMG][/URL] lub bez! 100x 160 zdaje się... :) -
[quote name='Marcik'] Czy on naprawdę nie może zostać u Callin ani chwili dłużej? Widzę, że szykuje mu się los kukułczego jaja. [/quote] no ja nie wiem... a jak to w ogóle wyglada ze strony Callin? już trzeba zabierać psa co to dokładnie znaczy? jak ona to widzi? biedny Pyś :( sam...
-
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
nie spadajmy :( -
3,5 miesieczna Kropka PRZYWIAZANA W LESIE ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!
mru replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
no i oboje na swoim :D -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
no moj Gacek wyznaje zasade - jak nie pieknymi oczami to krzykiem dziwne, bo jak krzyczy to go ignoruje ;) ale on i tak to lubi... Dżeki do domku! -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
no, ale Ty u niego bywasz :) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze chociaz ola :loveu: pamieta o małym :mad::razz: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Mru - to co napisałaś świetnie nadawałoby się do ogłoszeń... Mnie ujęło... ale ja to wrażliwiec jestem...[/quote] serio? ;) możecie brać :cool3: [quote name='becia66']Lolka - jeszcze dzisiaj cię nie hopnęłam....;)[/quote] nu nu nu :nono: -
ale wiecie ja to licze na [SIZE=3]ciągłe sprawozdania z domku i duzo zdjec[/SIZE] :mad: inaczej :no-no-no: :nono::motz::stop: (<--- to my, xantowe ciotki - orpha to ta czerwona :D) hehe :loveu::evil_lol:
-
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
aha - spadliśmy! :) wracamy! -
[quote name='sleepingbyday']zocha też nie jest tak bardzo nieobyta, cos tam zodołałam... tylko że tu mam dwa psy, maksymalnie zazdrosna o jakikolwiek kontakt ze sliwką zoskę (i na odwrót), a sliwka przejęta zoską, w takich wraunkach niełatwo o skupienie ;-). zobaczymy....[/quote] nie musisz mi mowic :diabloti: moje sie tłukły codziennie ze trzy miesiące niełatwo... :shake: i ndal potrafia z zazdrosci o kogos... nie moze byc za duzo wspolnych radości no i ciagla praca ale to duze obciazenie stres dla Zosi najlepiej jakby był inny DT :(
-
Roczny Czarek - jak terier niemiecki - wreszcie we własnym domu!
mru replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
moj Gacek: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00941.jpg[/IMG] Czaruś :D [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Czarek-1.jpg[/IMG] no Czarek ma "inteligentniejszą" mordkę ;) ale też smutniejszą... życzę ci, Czarku jak najszybciej mądrego i dobrego domku :( -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
mru replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
no niekoniecznie po warszawie :) ale po takich polach wilanowskich :) albo coś... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hahaha komu Chaplinka? Wojtuś z Łomianek i melonik gratis ;) -
[quote name='togaa']Psu ze [B]schroniskową[/B] przeszłościa i [B]w takim[/B] wieku,nie można stawiać zbyt duzych wymagań...o ile wogóle jakiekolwiek.... Trzeba go zaakceptować takim jaki jest...Tak myślę...[/quote] :fadein: tez tak mysle :D
-
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
chyba mam 6 ;) sztuk