-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
mru replied to Murka's topic in Już w nowym domu
:-o a ten jeszcze tu? no nie :eviltong: Gacek, sio stąd! chce zbaczyc, ze Cie ktos zabrał! ja wiem, ze Ci tam fajnie ale bez przesady... :evil_lol: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] tyle mniej atrakcyjnych ślepek znalazło, a ona nie... może nie budzi takiej litości??:oops:[/quote] nie wiem nie wiem :shake: moze ma "zbyt pospolita urode"? pojecia nie mam no a jest kochana oddana bardzo i juz tak odpicowana, że sie bardziej nie da no :eviltong: drukne jej jutro jakies ogłoszenia do lecznicy zaniose (mowilam wam, ze mama zareklamowała ja tam jako prawie chihuahuę haha) bedzie to czarno-białe ale inaczej nie moge :(:(:( moze byc to co mowi Charly ktos wchodzi na wątek... patrzy - jaka bida! ale tak - ciotek tyle jedna sypie kasa, inne wożą po doktorach ta robi ogłoszenia pies w domku i RM wychwala go pod niebiosa :) e - to po co taka zabierac? ;) a tak wlasnie nie jest DT to DT... i idea jest zeby byl jak najkrótszym -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O____o no nie... Chaplinku, nie martw sie... :) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kochana :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Charly']Jednak cieszę się, ze mozliwa jest jakakolwiek forma wspolpracy. na dobry początek...[/quote] moze powoli powoli... moze "nam" dadza pomóc Czarkowi tyle osob juz zadeklarowało pomoc warto by było wiedziec co mu jest no on tak marnie wygląda :(
-
[quote name='becia66']Boższsze ile tych biednych ślepaczków po schroniskach siedzi.....:-([/quote] becia! :):):)
-
z jednej strony staram się zrozumieć... no ale z drugiej nie moge :( bo to przecież błędne koło jest... jeśli nie dadza dostepu do psa to nie bedziemy wiedziec co mowić zainteresowanym osobom ! nie mozna tak robic z czarka psa nieadopcyjnego BO TAK... czemu jesli ktos chce i moze pomoc to sie mu zabrania... z suniami? a Radunia nie zauważyła i wszystkim nam pokazywała psa agresora ;) dziwne...
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o nie! ale jak to? dlaczego? (nie ogarniam allegro) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no racja :) moze byc jak mowisz ze ludzie czytaja i ida ;) bo my tu normalnie jak jedna wielka rodzina maciusia :eviltong: [B] ludzie! a my na was czekamy :D pisac pisac, hopać Lole i reklamować ją, bo ona jest taka urocza, a nikt jej nie chce :(:(:([/B] -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
troszke zmodyfikowałam tytuł wtedy postawiłam na przenośnie literacką (totalna klapa i z kazdym dniem coraz mnie mi sie podobalo), a teraz stawiam na rase :cool3::cool3::cool3: moze jakis cichy wielbiciel szpiców zechce naszego kochanego potworka :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
już wszystko wiem ;) zrobiłam miszmasz w banerkach - :evil_lol: poprzestawiałam je może ludziom sie opatrzyły ;) hehe... moj banerek Lolki to normalnie tak się wtopił w dogo, że nawet ja go nie widziałam juz :cool3: no i do Zenia tez malo osob wchodzi :( (moze to, ze na banerku jest napisane "od wiekow", ze potrzebujemy kasy tak odstrasza wszystkich...?) -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piekny szpic wilczy na górę!!!!!! -
dziekuje i podnosze staruszka! :)
-
trzymamy - każdy indywidualnie, ale także wszyscy jak tu stoimy, grupowo! :p
-
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
kochany przystojniak :) :painting: -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje słoneczko... :) fajnie, ze masz ten wątek i zawsze moge tu wpaść -
on akurat na tej focie wyszedl tak, ze tak nie wygladal za bardzo ;) albo moze ja go takim nie znałam :( może to ta letnia kolekcja :) ale na jego watku jest duzo fotek jeszcze :D i na nich tez jak Mojżesz wygląda :D
-
nie idzie mi dzis nic :P wiec na razie tylko pare dorzuce potem :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/61b66c7c365e9950-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/bba123510dbac930-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/d0f430173c02e7b4-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/bdce4cd360d38cea-1-1.png[/IMG][/URL] *
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
oh oh oh :) -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mru replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co u Czuczu? :) -
moze wszedł :) tylko na chwilkę... [QUOTE] cuuudo, no nie?[/QUOTE] aż kapie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tandeta