Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :-o a ten jeszcze tu? no nie :eviltong: Gacek, sio stąd! chce zbaczyc, ze Cie ktos zabrał! ja wiem, ze Ci tam fajnie ale bez przesady... :evil_lol:
  2. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] tyle mniej atrakcyjnych ślepek znalazło, a ona nie... może nie budzi takiej litości??:oops:[/quote] nie wiem nie wiem :shake: moze ma "zbyt pospolita urode"? pojecia nie mam no a jest kochana oddana bardzo i juz tak odpicowana, że sie bardziej nie da no :eviltong: drukne jej jutro jakies ogłoszenia do lecznicy zaniose (mowilam wam, ze mama zareklamowała ja tam jako prawie chihuahuę haha) bedzie to czarno-białe ale inaczej nie moge :(:(:( moze byc to co mowi Charly ktos wchodzi na wątek... patrzy - jaka bida! ale tak - ciotek tyle jedna sypie kasa, inne wożą po doktorach ta robi ogłoszenia pies w domku i RM wychwala go pod niebiosa :) e - to po co taka zabierac? ;) a tak wlasnie nie jest DT to DT... i idea jest zeby byl jak najkrótszym
  3. O____o no nie... Chaplinku, nie martw sie... :)
  4. [quote name='Charly']Jednak cieszę się, ze mozliwa jest jakakolwiek forma wspolpracy. na dobry początek...[/quote] moze powoli powoli... moze "nam" dadza pomóc Czarkowi tyle osob juz zadeklarowało pomoc warto by było wiedziec co mu jest no on tak marnie wygląda :(
  5. [quote name='becia66']Boższsze ile tych biednych ślepaczków po schroniskach siedzi.....:-([/quote] becia! :):):)
  6. z jednej strony staram się zrozumieć... no ale z drugiej nie moge :( bo to przecież błędne koło jest... jeśli nie dadza dostepu do psa to nie bedziemy wiedziec co mowić zainteresowanym osobom ! nie mozna tak robic z czarka psa nieadopcyjnego BO TAK... czemu jesli ktos chce i moze pomoc to sie mu zabrania... z suniami? a Radunia nie zauważyła i wszystkim nam pokazywała psa agresora ;) dziwne...
  7. o nie! ale jak to? dlaczego? (nie ogarniam allegro)
  8. no racja :) moze byc jak mowisz ze ludzie czytaja i ida ;) bo my tu normalnie jak jedna wielka rodzina maciusia :eviltong: [B] ludzie! a my na was czekamy :D pisac pisac, hopać Lole i reklamować ją, bo ona jest taka urocza, a nikt jej nie chce :(:(:([/B]
  9. troszke zmodyfikowałam tytuł wtedy postawiłam na przenośnie literacką (totalna klapa i z kazdym dniem coraz mnie mi sie podobalo), a teraz stawiam na rase :cool3::cool3::cool3: moze jakis cichy wielbiciel szpiców zechce naszego kochanego potworka :D
  10. już wszystko wiem ;) zrobiłam miszmasz w banerkach - :evil_lol: poprzestawiałam je może ludziom sie opatrzyły ;) hehe... moj banerek Lolki to normalnie tak się wtopił w dogo, że nawet ja go nie widziałam juz :cool3: no i do Zenia tez malo osob wchodzi :( (moze to, ze na banerku jest napisane "od wiekow", ze potrzebujemy kasy tak odstrasza wszystkich...?)
  11. mru

    Zosioblog

    ale czego to muzeum? ;)
  12. piekny szpic wilczy na górę!!!!!!
  13. dziekuje i podnosze staruszka! :)
  14. trzymamy - każdy indywidualnie, ale także wszyscy jak tu stoimy, grupowo! :p
  15. kochany przystojniak :) :painting:
  16. Moje słoneczko... :) fajnie, ze masz ten wątek i zawsze moge tu wpaść
  17. mru

    Zosioblog

    on akurat na tej focie wyszedl tak, ze tak nie wygladal za bardzo ;) albo moze ja go takim nie znałam :( może to ta letnia kolekcja :) ale na jego watku jest duzo fotek jeszcze :D i na nich tez jak Mojżesz wygląda :D
  18. nie idzie mi dzis nic :P wiec na razie tylko pare dorzuce potem :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/61b66c7c365e9950-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/bba123510dbac930-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/d0f430173c02e7b4-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118751"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Falbi/bdce4cd360d38cea-1-1.png[/IMG][/URL] *
  19. [quote name='albiemu'] to zdjęcie jest cuuudne :loveu:
  20. mru

    Zosioblog

    moze wszedł :) tylko na chwilkę... [QUOTE] cuuudo, no nie?[/QUOTE] aż kapie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tandeta
×
×
  • Create New...