Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12513g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12512g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12511g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12504g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12519g.jpg[/IMG]
  2. a potem już można odpłynąć... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12502.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12501g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12499.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12494.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12491.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12514g.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Neczka']:loveu::loveu::loveu: A czy mi się wydaje, czy Gacula przytyła sobie troszkę? :roll::evil_lol:[/quote] zdecydowanie Gacuś jest grubaskiem :crazyeye: tzn. bedzie jeśli tak dalej pójdzie... ;) musio dużo skakać żeby gubić :evil_lol:
  4. a tu już przemiana w Gryzusia :diabloti: po pierwsze trzeba znaleźć sobie obiekt adekwatny do własnych rozmiarów: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12488.jpg[/IMG] nawet, jeśli ten próbuje uciekać [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12540g.jpg[/IMG] i oto proszę Gacusia nowy skill... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12541g.jpg[/IMG] latanie :loveu:
  5. to dajemy :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12468.jpg[/IMG] patrzą sobie chłopaki w oczy: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12441.jpg[/IMG] trochę tarzania i czołgania:cool3:: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12410.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12407.jpg[/IMG] no i leżenie plackiem... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12406.jpg[/IMG] (nie widać, ale to jest pozycja "na czołgistę" z podniesionym ogonem - a z przodu sfinks :razz:
  6. przypominam Dymeczka z podróży (jeszcze w Ziemi Obiecanej): :evil_lol: cudowny, czyż nie? ;) (ale jaki pewny siebie!!!)
  7. no i co z Falbim będzie? :)
  8. biedne są takie psiaki jak Korcia... weźcie innego pieska :D
  9. [quote name='Rodzice Maciusia :)']patyczki nie, ale piłeczkę Lola owszem przynosi ;) jak nie jest akurat głodna to na hasło "daj piłeczkę" Lola przekopie dom aby ją odnaleźć, po czym dumna przychodzi i po "oddaj piłeczkę" oddaje machając kikutem i czekając na odrzut piłeczki by całą akcję powtórzyć. [/quote] seeeeerio? :D aaaa ale ona kochana skarb :loveu::loveu::loveu: o tym trzeba wspomnieć ze ona sie bawi :D RM nawet zrobiła kiedyś foty - trzeba je dodać :D RM, masz jakies inne foty z zabaw Lolki?
  10. skaczemy! hop hop hop
  11. bedzie wiecej, ale nie moge sie w sobie zebrac ;) (ale już nie śpiące...)
  12. hahaha :D no dokładnie ta mina mówi wszystko... podobnie tu: :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/SDC12392.jpg[/IMG]
  13. Ralf się nie poddaje...!
  14. no no wlasnie o tym pomyslalam :D ładne
  15. podnosze!!! Gabi... :( jej, biedactwo...
  16. nudzi mu się tak samemu :( fajne fotki :) tzn smutne, ale fajne...
  17. PIEKNY :) podnosze!!!!
  18. jeszcze piekniej? :D musze sie przejechac kiedys...
  19. no ba :)))) mamy jeszcze pare zdjec z dzis ze spacerku, ale zapodam potem :D
  20. i jeszcze raz :)
  21. ja licze, ze sie odezwa :) moze rzadko bywają... mam nadzieje, ze to wszystko prawda... ze u Franka wszystko w porządku... mysle, ze nie mieliby powodu pisac, ze psiak szczesliwy skoro cos by mu było (przekonuje sama siebie) pixie, ciesze sie, ze tu wchodzisz :)
×
×
  • Create New...