w jakim sensie niechętnie? :) może dlatego, ze ja ciagle tylko - [I]a Mojzesz to, a Mojzesz tamto...[/I] ;)
albo dlatego, ze czasem nie wiadomo co jest lepsze dla psa... co on mysli i czuje
ale z mojego doswiadczenia wynika, że one chca byc zabrane :P i to jest pointa moich wypocin ;)