Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='orpha'] dobrze mru ??[/quote] tak jest, kapitanie orpha!
  2. e.... u mnie wyszła bardzo wyraźnie prawie jak normalna ale okej :eviltong: wysyłaj wysyłaj ;)
  3. mru

    Zosioblog

    taśmę ;) hihihi (może go puszczę, może się nauczy;))
  4. [quote name='orpha']taaaa?? a mi sie zawsze wydawalo ze to jakas rozmazana plama wyjdzie :crazyeye:[/quote] mi wyszło śliczne :) to wiele sie nie rozni dopoki tego nie zrzucasz na kompa i nie rozciągasz ;) i nie porównujesz :eviltong:
  5. [quote name='jolakar']To tak dla Waszej wiedzy - zdjęcie robi się normalnie telefonem, po prostu zdjęcie ekranu i wychodzi super i można przesłać komu się chce, spróbujcie .[/quote] no właśnie o tym mowie :) zawsze tak robię (bo po co ciągać kabel) jeśli mam cos komus przesłać na komórkę i wychodzi zawsze na tyle dobre, że się nadaje:cool3: juz nawet zrobiłam Saharze ;) ale skoro truskawa prześle fotę to okej! :):)
  6. mru

    Zosioblog

    weź, ja jestem głodna jak 150 ale kurcze, na nic, co mam nie mam ochoty :eviltong: więc głodna pozostanę... :cool3: w ogóle nie znoszę jeść w takich warunkach ;) heh muszę wziąć aparat w sobotę to będzie cała masa fot! tylko Gacek biedny będzie, bo raczej go nie spuszczę ze smyczy (ale może może - koniecznie muszę mu kupić adresówkę)
  7. no ja tez przy sobie nie mam ;) dlatego robie zdjecie zdjecia jak jest taka sytuacja - jest bardzo wyraźne praktycznie bez róznicy jesli się komuś na kom przesyła
  8. po tym wszystkim się mu należy :multi:
  9. z kompa na kom to nie umiem moglabym z telefonu na telefon osobiscie jesli Ty nie mozesz :) zrobiłabym jak z Xantem - zdjecie zdjecia i moze dojdzie (czasem nie wysyla sie... ale wtedy do Angie doszło)
  10. Czaruniu :( już zimno się robi... :shake:
  11. Mysiu, mi też PW z numerem konta! :)
  12. eh, znam to tylko wątpię żeby Dym lubił Gacka :shake: a szkoda... tylko Gacek jakby nie przejmuje się bawi się dalej, nie boi się [B]szybko domek dla Śliwuni! [/B]
  13. mru

    Zosioblog

    no i mi też narobiłaś smaku :( moj tato ostatnio z działki wrócił też z grzybami :D i suszone i duszone... mmmm... teraz go męczę o zupę :p
  14. dobrze, zmienie gdzie sie da, ale moze faktycznie lepie nowe zrobić :) o ile sie da, czasem nie daja podobnej wystawic...
  15. przypomina, ze ostatnio mu robiłam: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1647293_cudowny_roznooki_ralf_szuka_domku.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1072,Lw==.html#contactf[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=30314[/URL] [URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=13163940&g=6[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/-Cudowny-Roznooki-Ralf-szuka-domku.html,48686[/URL] [URL]http://eoferty.pl/pokaz_ogloszenia.php?idpodkat=72[/URL] żeby nie dublować ;)
  16. oh, to szkoda, że nie w Azylu ;):eviltong:;):eviltong:;):eviltong: biedne maleństwo
  17. ojej, fajna Norka :lol: duża, śliczna - komu?
  18. posiedzisz mi chwile na kolankach, Dżek? pomiziam Cie za uszkiem strasznie w tej pracy drętwo
  19. ojej, biedaczek :( poprzedni "właściciel" to musiał być... :angryy: kochany jak dobrze, że Xant na stare lata może być szczęśliwy z Wami.!
  20. no no :) nie znikaj na zbyt długo Ralf sexi przystojniak skacze po domek!
  21. z niecierpliwością czekam na wieści :)
  22. pokazujemy się z rana! :p
  23. [url]http://images6.fotosik.pl/265/2c70b7da451b2a7b.jpg[/url] czy to już ostateczna wersja plakatu? :p
  24. nie umiem allegro :( może kogoś poproszę...? (pokaż tekst :) )
  25. oh może daj im cynk nie wiem co z tym zrobią :shake: ale warto chyba... zawsze jakiś krok lepiej to niż się 2 tyg denerwować [SIZE=3] kurcze, nikogo z Radomska? albo z okolicy?[/SIZE]
×
×
  • Create New...