[quote name='Weronia']nie napisałam na wątku, tylko do Ciebie, bo wiedziałam, że przecie napiszesz wszystkim :P
[/quote]
haha, no przecież wiadomo :p
i mi się laury dostaną :B-fly:
tak, mam :) pani z TOZu podała mi
ale napisz mi na gadu może, bo tak teraz mysle... :hmmmm: i chyba eee... :siara: chyba nie pamiętam gdzie go mam :eviltong: