Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. jej jaki on wystraszony :( co za bida, całe życie na łańcuchu po co takim ludziom psy? nie jestem w stanie pojąć...
  2. tak też jej odpisałam :shake: ale nie wiem czy ona coś może mieć na oku... cholera, trzeba go zabrać :( w schronie w Pile mówili, że kwarantanne można skrócić...
  3. hahaha Chap na swoim :D a więc ciekawska natura wyprowadza go z budy? ;) http://img91.imageshack.us/img91/217/p1040148yd3.jpg zbliżenie boskie :loveu:
  4. Isadorka obiecała, że zrobi nowy banerek z nowych zdjęć :)
  5. właśnie ja też o niego drżę... Weronia mnie pytała czy mamy coś dla niego
  6. baaardzo nietypowy i jeszcze przystojniejszy niż zwykle ;)
  7. matko... ile bólu w takim małym psiaku :( Bisiu, cudny, zdrowia dużo! :roll: demi, a Tobie siły...
  8. demi, jesteś niesamowita... nie mogę nic więcej z siebie dziś wydusić :oops:
  9. ja dopiero tu trafiłam (wyobraźcie sobie pierwsza styczność z Lumpem - na żywo! :-o) mad tak ciekawie i mądrze pisze, że na pewno przeczytam wszystkie historyjki strona po stronie ;) jutro w pracy :cool3: zaczynam :loveu:
  10. :multi: Zeniu, ale nadal skaczemy po domek!
  11. zastanawiałam się czy nie napisać smsa do Angie ;) potem pomyślałam, że może za wcześnie żeby się cieszyć i alarmować :roll: ale domek wydaje się blisko! ;)
  12. czyli dobrze zrozumiałam niektóre psy tyle czekają a on na już miał domek :shake: życie jest tak tragicznie przewrotne a do tego... nie wiadomo jak to było... :glaszcze:
  13. :shake: a taki śliczny taki kochany i terierek :shake:
  14. :placz::placz::placz: [URL]http://img356.imageshack.us/img356/3690/dscn1148be3.jpg[/URL] popłakałam się mój mały kochany terierek... widzisz, Dżeki i Tobie się udało przestaniesz się bać będziesz wariatem ;) zobaczysz jednym oczkiem, ale zobaczysz! :multi::multi::multi: :sweetCyb: :bigcool::Cool!: :bigcool::Cool!: :bigcool::Cool!: :bigcry: gdzie go pani wypatrzyła? :D edit: doczekałam się nowych zdjęć! cuuudowne! nie no, tak się cieszę, że nie mogę się uspokoić :stupid:
  15. hmm... nie wiem, czy rozumiem:confused::hmmmm:
  16. dwie szczotki [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13137.jpg[/IMG] i sama Secia [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13139.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13173.jpg[/IMG]
  17. przeciąganie liny [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13216.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13215.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13231.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13239.jpg[/IMG]
  18. walki psów: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13199.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13198.jpg[/IMG] karmienie: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13200.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13201.jpg[/IMG] Amon i alkoholizm [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13211.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13212.jpg[/IMG]
  19. to jest świetny pomysł :) a ja tymczasem zapodaję, co tam mam z soboty... Niyka się wypowiada na bardzo istotne tematy :cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13203.jpg[/IMG] Gacuś nieśmiało spogląda na Amonka [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13155.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13149.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13126.jpg[/IMG]
  20. mru

    Zosioblog

    Zosieńka :) na pierwszym planie:cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13164.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13123.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13193.jpg[/IMG]
  21. kochana :loveu::loveu::loveu: dziękujemy!
  22. baaaardzo się cieszę, Oskarku! :multi:
  23. sunia z Krężla... :shake: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119907
  24. na górę na górę! wspaniała suczka
×
×
  • Create New...