-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
linki są pod miniaturką zdjęć :) klikasz w link i sam się kopiuje resajz jest też klikasz w wybrane zdjecie i tam jest "resajz" :eviltong: albo "edit image" i tam jest sporo opcji te wszystkie rozjasniania i inne bajery też (ja w tym robie te swoje marne banerki:roll:)
-
ja niestety nie używam :shake: na photobuckecie łatwo jest. zakładasz konto normalnie potem dajesz upload wielkie na górze :P wybierasz z katalogu ile tam chcesz zdjęć i one tam pyrkają sobie możesz nawet podpisać ;) zatwierdzasz jak pyta czy orajt i dawaj możesz tworzyć albumy i je nazywać (tak jak mój ze zlotu)
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
aaa, orpha wśród żywych :) panna Śliwka - heeej hop! -
dobra no, muszę się w końcu odezwać, bo mi Twój wątek ucieka :eviltong: no więc heloł itd ;) zaznaczam sobie a ten charcik to kto? (nie Aro, bo Aro to wiem;))
-
załozyć konto na [url]www.photobucket.com[/url] ;)
-
Ralf przystojniak!
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
ale on fajny :placz: -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neczka']......ale fajny ten spam, nie ? :diabloti: [/quote] fajny fajny taki zawsze mile widziany:p -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:laola: [LEFT]dzięki, malawaszko! [/LEFT] [/CENTER] -
[quote name='Isadora7'] No to na pocieszenie jak już screnami walimy po oczach to tutaj zrzucik plakatu/ulotki wersja 1 i link do hostingu aby ściągnąć plik do druku na drukarkach komputerowych. Jeżeli będzie potrzeba do druku offsetowego zrobię impozycję. http://www.sendspace.pl/file/VhdoQp8w/ :multi: jest! dziś zaczynam rozwieszanie
-
ale tu były tylko takie, że Pyś poszukiwany (tzn. z tych, co ja o nich wiem) o jakie chodzi?
-
,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
pamiętam jego smutną mordkę z pierwszej strony... na nic nie liczącą a jednak...:loveu: -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze takie... i więcej nie dam rady... :placz::placz::placz: idę chlipać po kątach ;) ja jeszcze ciągle czekam na ciebie a ty nie przychodzisz a jeśli to jesteś przejazdem na dwa dni jak ten fizyk z Moskwy w niemodnym kapeluszu który uśmiechnął się do mnie i zniknął na zakręcie białych szyn nie próbowałam go zatrzymać wiedziałam przecież że to nie ty ... Ja jeszcze ciągle czekam na ciebie - Halina Poświatowska -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Charly! :multi: co? że niby ja i on? ;) edit: dziś na tej łące miałam jakieś dziecinne poczucie, że teraz już pójdziemy do domu i będzie dobrze :roll: aż wstyd się przyznać jakie to we mnie dziwne emocje obudziło a przecież wiedziałam, że to nie Mo... inne... Mo z Aresią (niestety Aresia też już nas opuściła... miała 9 lat!) łapka główka :) Mo leży "na pająka" ;) grzyyyyyyywa! :loveu: zastanawia się czy się kłaść czy może ktoś zaraz będzie szedł do kuchni... a tu smacznie obok siostry śpi ;) -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powrzucam jakieś nigdy nie publikowane są średniej jakości, ale bezcenne jeden z pierwszych spacerów (widać, że Mo jeszcze z fryzurą schroniskową) czyż on nie miał pięknego umaszczenia i cudownej sierści? oraz odpoczywający na łóżeczku ;) -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zawsze byłam humanistką :cool3: -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słuchajcie :) byłyśmy dziś z chłopakami na osiedlu na polance patrzymy, a tu idzie... no prawie Mojżesz! widać, że starszy już mix olbrzyma sznaucerka idzie ledwo co wolno z panią, kuśtyka po staruszkowemu podeszłyśmy ;) piesek bardzo chciał się przywitać z Dymciem więc pani go spuściła no jak podszedł do nas to trudno już było mu odejść :loveu::loveu::loveu: a raczej jej :cool3: podeszła, westchnęła prawie jak człowiek (Mo też tak robił!) i zaczęła po staruszkowemu sapać wykrzyczałam, że Mojżesz też tak sapał! i niemalże się poryczałam Sunia przekochana, chodzi bardzo biednie już... ale jaka jest słodka! :loveu: wiecie pewnie jak to jest nagle poczuć pod palcami podobną sierść (jednak brak grzywy był widoczny:cool3:)... niby się pamięta o psie ale wspomnienia zanikają... szczególnie jak psiak nie pozwala się sobą nacieszyć no, to w każdym razie wszystko wróciło. taki sam wielki nos taki sam dość olewczy stosunek pani chyba nie rozumiała naszych zachwytów przyszła po sunię zadziwiona (dając nam chwilę dłuższą oczywiście na głośne zachwyty) i wszystko jej po krótce wytłumaczyłam Draka ma 15 lat :) pani mówi, że kiedyś była szalona bała się ją puszczać, bo gryzła dzieci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie lubi dzieci nie każdy musi je lubić, nie ;) mówi też, że ludzie ją często pytają czego ten pies tak chodzi krzywo? heh... skąd ja to znam... przez 10 minut w ogóle nie obejrzałam się na Gacka (zaczynam go spuszczać ze smyczy) ;) nota bene Gacuś trzymał się cały czas blisko, obwąchał panią Draki i podszedł też do nas. -
a ja dziś na spacerze zaatakowałam suczkę sznaucerkowatą (olbrzymkę) strasznie podobną do mojego Mojżeszka :placz: jejku tak samo stara, tak samo wzdychała i sapała... została wymiziana ponoć ma już 15 lat! powinnam o tym pisać u siebie ;) tzn. u Mo przepraszam :roll: kurcze, prawie się poryczałam miziając tę sunię :oops: [B]edit:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78401&page=22[/URL]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'](ta laska tez moglaby byc facetem, no ale cóż hihi)[/quote] ahahahaha xD a ta piosenka to... nie znam... :roll: -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
ale dostałam Balbinkowy spam na gadu :D:D:D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Radunia, ale nie pomyliłaś go z labem? ;) (poza tym Ty[I] psio świadoma[/I] jesteś!) ja nie mowie, ze psy z rodowodami są złe :) ja tylko nie lubię takich rozkosznych ludzi :cool1: -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
mru replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
niestety taka prawda co do tych wyobrażeń :shake: [I]ino pies...[/I] [url]http://images23.fotosik.pl/272/8450fe065d95231e.jpg[/url] słodkie... wspaniałe podsumowanie... -
Buziak w górę...! :roll: