Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a to no problemo! orpha ucieszy się z każdej wizyty :D trzeba jej sie kiedyś zwalić na głowę ;) tzn. na polanę :eviltong: no po cmentarzu wpadłam do Czorta ;) zrobić mu foty, bo orpha bez aparatu :) nooo i miałam być chwilę tam, a nie wiem kiedy minęły 2 h i zmarzłam okropnie :eviltong:
  2. no układa się świetnie :) u orphy Czort się rozrusza, odstresuje i wypięknieje! no pychol się mu śmieje nieprzerwanie! edit: powinnam na wróżkę iść:cool3:, a nie[I] czeznąć[/I] tu za biurkiem :eviltong:
  3. śliczna fotka! :shake:
  4. [CENTER][SIZE=4][B]Czarecki szuka domu! :helo: [/B][SIZE=3]komu śliczne, małe, trochę łyse:evil_lol: cudo?[/SIZE][/SIZE][/CENTER]
  5. dzięki eniu :) spróbuj chociaż - może coś tam będzie widać :)
  6. [quote name='JoSi'] Zakodowała się tylko na mnie, już normalnie merda ogonkiem nie chowając go pod brzuszkiem, nie chodzi w domu na ugiętych łapach. Jest normalnym, wyprostowanym pieskiem. [/quote] :) to dużo... bardzo... jejku jakie to straszne... że ona tak ze strachu, stresu... że to taka blokada była... okropne... JoSi, kasę z bazarków przeleję Ci na konto - jak tylko cała wpłynie! AnnoB! zostawiaj męża z harlekinami w wannie i jedź do JoSi :D
  7. no wiem :( mama mi jeszcze nie napisała czy ktoś coś o nim wie... :shake: może wrócił do [I]domu[/I]... (oby...) wiecie, może to typ psa ze wsi, który tak sobie samopas biega... :shake: nie wiem oby tylko nic go tak nie potrąciło żeby cierpiał żeby tylko się nie męczył no a przede wszystkim żeby tylko ludzie mu nic nie zrobili z nudów o to tylko proszę :( no i akita proszę o foty! trzeba go zapodać jak nie w ten to w oddzielny wątek!!
  8. [quote name='sleepingbyday'] mru, aleśmy sie minęły, no. szkoda, stęskniłam się za dymkiem cholernikiem...[/quote] oh to nie masz co żałować, bo Dymeczek w domu wtedy siedział ;)
  9. fak :angryy: co tu robić? jakiś hotel? kupa kasy... wiem... ale może zbiórka? jakieś bazarki? boże no :shake: przecież w końcu strzeli im coś... pies nie ma pana, to widać, nikt się o niego nie upomni - idealna ofiara... a wiadomo ci się z Diego stało... foty trzeba robić ogłaszać, nie wiem... miłośnikom "rasy" podesłać :shake:
  10. podnoszę Baala :) i życzę mu jak najszybciej domku żeby już taki smutny nie był... :shake:
  11. lecimy! nowy miesiąc - nowa szansa!
  12. biegniemy, przypominamy się ciotkom :roll:
  13. banerek [B]zaznaczasz[/B] trzymając lewy przycisk myszy tak, aby się podświetlił :) potem klikasz go [B]prawym przyciskiem[/B] wybierasz [B]kopiuj[/B] idziesz w [B]panel użytkownika[/B] tam z prawej z listy wybierasz[B] edytuj sygnaturę[/B] i w polu edycji dajesz [B]prawym klik[/B] i [B]wklej[/B] :) a na dole [B]zapisz zmiany[/B] i już! :multi: co za bida mała :shake:
  14. a ja jeszcze po cmentarzach jeździłam :shake: 11. do Was zawitam :D
  15. pewnie był dziś na spacerku długim :D może Kasia coś napisze :roll::p
  16. tak, głodny nie jest jak jest tam pod magazynami - każdy mu coś daje! jutro się dowiemy czy tam zaglądał... :roll: aaaa akitę? to nie wiem ;)
  17. widziałam ostatnio dwa razy takiego samego jak Cyganek pieska... tylko ten miał pana i domek... :(:(:(:(
  18. ja myślałam, że się poznamy! a ten do domku pojechał :D super! :multi: czekamy na relacje i w ogóle strasznie cię cieszymy! :multi:
  19. bardzo dobra decyzja :)
  20. :placz:żegnaj, śliczny wielkopsie... [*]
  21. ale reszta to już inne psy :D lub wszystkie razem odtąd w dół: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/niya-setka-amon-kocia-banda-azura-prezes-lady-mloda-czarna-116809/index94.html#post11167050[/URL][/B] tu do czrotkowego wątku wrzuciłam najlepsze :loveu:
×
×
  • Create New...