-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
śliczna fotka! :shake:
-
[CENTER][SIZE=4][B]Czarecki szuka domu! :helo: [/B][SIZE=3]komu śliczne, małe, trochę łyse:evil_lol: cudo?[/SIZE][/SIZE][/CENTER]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki eniu :) spróbuj chociaż - może coś tam będzie widać :) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi'] Zakodowała się tylko na mnie, już normalnie merda ogonkiem nie chowając go pod brzuszkiem, nie chodzi w domu na ugiętych łapach. Jest normalnym, wyprostowanym pieskiem. [/quote] :) to dużo... bardzo... jejku jakie to straszne... że ona tak ze strachu, stresu... że to taka blokada była... okropne... JoSi, kasę z bazarków przeleję Ci na konto - jak tylko cała wpłynie! AnnoB! zostawiaj męża z harlekinami w wannie i jedź do JoSi :D -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no wiem :( mama mi jeszcze nie napisała czy ktoś coś o nim wie... :shake: może wrócił do [I]domu[/I]... (oby...) wiecie, może to typ psa ze wsi, który tak sobie samopas biega... :shake: nie wiem oby tylko nic go tak nie potrąciło żeby cierpiał żeby tylko się nie męczył no a przede wszystkim żeby tylko ludzie mu nic nie zrobili z nudów o to tylko proszę :( no i akita proszę o foty! trzeba go zapodać jak nie w ten to w oddzielny wątek!! -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
fak :angryy: co tu robić? jakiś hotel? kupa kasy... wiem... ale może zbiórka? jakieś bazarki? boże no :shake: przecież w końcu strzeli im coś... pies nie ma pana, to widać, nikt się o niego nie upomni - idealna ofiara... a wiadomo ci się z Diego stało... foty trzeba robić ogłaszać, nie wiem... miłośnikom "rasy" podesłać :shake: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
mru replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewcia na górę! -
podnoszę Baala :) i życzę mu jak najszybciej domku żeby już taki smutny nie był... :shake:
-
lecimy! nowy miesiąc - nowa szansa!
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
biegniemy, przypominamy się ciotkom :roll: -
Pikuś Shih-Tsu-ofiara ludzkiego okrucieństwa-MA DOM
mru replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
banerek [B]zaznaczasz[/B] trzymając lewy przycisk myszy tak, aby się podświetlił :) potem klikasz go [B]prawym przyciskiem[/B] wybierasz [B]kopiuj[/B] idziesz w [B]panel użytkownika[/B] tam z prawej z listy wybierasz[B] edytuj sygnaturę[/B] i w polu edycji dajesz [B]prawym klik[/B] i [B]wklej[/B] :) a na dole [B]zapisz zmiany[/B] i już! :multi: co za bida mała :shake: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pewnie był dziś na spacerku długim :D może Kasia coś napisze :roll::p -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, głodny nie jest jak jest tam pod magazynami - każdy mu coś daje! jutro się dowiemy czy tam zaglądał... :roll: aaaa akitę? to nie wiem ;) -
widziałam ostatnio dwa razy takiego samego jak Cyganek pieska... tylko ten miał pana i domek... :(:(:(:(
-
bardzo dobra decyzja :)
-
:placz:żegnaj, śliczny wielkopsie... [*]