-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
uuu biedak ;) hmmm poszukaj na forum... hmm tu masz coś :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f993/choroba-lokomocyjna-24409/[/url] Maks kocha wszystkich :) i psa każdego też bez wyjątku! to pies-serce ;) :multi: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
chłopaki po losowaniu lotto oglądają wampira w Brooklynie czy inną kupę... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01170.jpg[/IMG] ważna scena... [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01171.jpg[/IMG] eeee nuuuda... [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01173.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01177.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01175.jpg[/IMG] [/CENTER] -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
sika normalnie kuca i sika. tak jakby po prostu musiał już. nie, że popuszcza. sika ;) na szczęście to nie Mojżesz hihi 25 kilowy ;) więc szybko szmatka i już. -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
tak posikuje niestety biedak :niewiem: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
już Ci napisałam pw :) wszystko, co wiem -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
podejrzewam gdzie to może być ale pewna nie jestem będę rano dzwoniła i na pewno się znajdziemy może p Edek zna nazwy ulic (od której ulicy jest wjazd) - tak będzie łatwiej na pewno. -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
to nie dzwonię. będę. będę przed 7 nawet. żeby się nie minąć. tylko to [B]ogromny[/B] teren i nie wiem gdzie go szukać ale będę do niego w razie co dzwonić muszę go rano znaleźć, bo droga dla mnie w jedną stronę to godzina jazdy ;) hihi no a przede wszystkim - Antek ma szansę pojechać szybciej do Ciebie :) -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
była i chce Ci przesłać te wyniki wszystkie -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']mru;jestem,więc sprawa wyglada tak; jutro na 7 rano musicie dostarczyć jamnisia na Stadion Dziesięciolecia,na parking numer 12.Bedzie to zielony bus z 4 lampami na górze kabiny. zasięgnij informacji wcześniej żebyscie nie szukali a tym samym nie spóznili się ponieważ Pan przewozi ludzi i powiedział że czekać nie będzie. Numer telefonu do Pana zaraz wysyłam do Ciebie smsem.[/quote] rozumiem. jasne, będę numer dostałam zaraz obczaję gdzie ten parking zaraz do niego zadzwonię, bo nie wiem teren stadionu jest ogromny nie wiem czy on staje na jakimś dworcu czy tak po prostu bardziej "prywatnie" autobus mam 6:04 będzie przy PKP Stadion o 6:40 oni o 7 odjeżdżają? -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ponoć około 10ciu [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01188.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01186.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01191.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01194a.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01196.jpg[/IMG] [LEFT]ślicznie bawi się piłeczką - przynosi i chce żeby mu rzucać :roll: nawet Gacek mu towarzyszy wtedy (ale on nie przynosi hihi) aaa i Gacek oddał mu swój fotel ;) [/LEFT] [/CENTER] -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kłopotek troszkę popłakuje, widać inne zapachy jednak biedaczek mały ale jest bardzo miły i siedzimy i oglądamy wiadomości razem we trójkę zjadły chłopaki kurczaka z ryżem ;) i Kłopotkowi bardzo smakowało :) nasiusiał faktycznie hmmm czemu ... -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
super :D czyli maluch już jutro zdaje się zobaczy Dankę! czadowo, bo nie musi ciągle zmieniać miejsca :):) on tak się trząsł jak do nas szedł... a teraz patrzy na mnie błagalnym wzrokiem haha :evil_lol: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Antek już u mnie. :p nieśmiały taki niby był ;) a teraz chodzi obwąchuje kąty Gacek za nim chodzi i patrzy bardzo mu się mój królik podoba :eviltong: chyba by go chciał zjeść... :roll: hihi dostał swój koc, masę jedzenia i smyczkę nawet wyniki badań już słać do danki, prawda? Dym chce go zjeść :diabloti: ale już poszedł do siebie serial oglądać a Gacek chwilami zgwałcić... :razz: ale może zaraz się mu odechce (ah te młodzieńcze ekscytacje...) -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Czy ja dobrze pamietam ,że on ma blizny na boku jakieś?[/quote] więc to jednak blizny są? -
(mam nadzieje, że na poduszce:evil_lol:)
-
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
też tak myślę :) uzbiera się... Ty i tak już dałeś mu wiele :) -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ooh witamy Pawła :):multi: będziemy aktualizować i ogłaszać - coś na pewno się znajdzie a tymczasem dobrze, że psiak ma schronienie u Ciebie...:roll: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
a w ogóle to jeszcze Karina, ale o tym jutro ;) brrr :roll: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
nie ja raczej pixie ;)