Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. uuu biedak ;) hmmm poszukaj na forum... hmm tu masz coś :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f993/choroba-lokomocyjna-24409/[/url] Maks kocha wszystkich :) i psa każdego też bez wyjątku! to pies-serce ;) :multi:
  2. chłopaki po losowaniu lotto oglądają wampira w Brooklynie czy inną kupę... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01170.jpg[/IMG] ważna scena... [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01171.jpg[/IMG] eeee nuuuda... [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01173.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01177.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01175.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. sika normalnie kuca i sika. tak jakby po prostu musiał już. nie, że popuszcza. sika ;) na szczęście to nie Mojżesz hihi 25 kilowy ;) więc szybko szmatka i już.
  4. tak posikuje niestety biedak :niewiem:
  5. już Ci napisałam pw :) wszystko, co wiem
  6. podejrzewam gdzie to może być ale pewna nie jestem będę rano dzwoniła i na pewno się znajdziemy może p Edek zna nazwy ulic (od której ulicy jest wjazd) - tak będzie łatwiej na pewno.
  7. to nie dzwonię. będę. będę przed 7 nawet. żeby się nie minąć. tylko to [B]ogromny[/B] teren i nie wiem gdzie go szukać ale będę do niego w razie co dzwonić muszę go rano znaleźć, bo droga dla mnie w jedną stronę to godzina jazdy ;) hihi no a przede wszystkim - Antek ma szansę pojechać szybciej do Ciebie :)
  8. była i chce Ci przesłać te wyniki wszystkie
  9. [quote name='danka1234']mru;jestem,więc sprawa wyglada tak; jutro na 7 rano musicie dostarczyć jamnisia na Stadion Dziesięciolecia,na parking numer 12.Bedzie to zielony bus z 4 lampami na górze kabiny. zasięgnij informacji wcześniej żebyscie nie szukali a tym samym nie spóznili się ponieważ Pan przewozi ludzi i powiedział że czekać nie będzie. Numer telefonu do Pana zaraz wysyłam do Ciebie smsem.[/quote] rozumiem. jasne, będę numer dostałam zaraz obczaję gdzie ten parking zaraz do niego zadzwonię, bo nie wiem teren stadionu jest ogromny nie wiem czy on staje na jakimś dworcu czy tak po prostu bardziej "prywatnie" autobus mam 6:04 będzie przy PKP Stadion o 6:40 oni o 7 odjeżdżają?
  10. ponoć około 10ciu [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01188.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01186.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01191.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01194a.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Klopotek/DSC01196.jpg[/IMG] [LEFT]ślicznie bawi się piłeczką - przynosi i chce żeby mu rzucać :roll: nawet Gacek mu towarzyszy wtedy (ale on nie przynosi hihi) aaa i Gacek oddał mu swój fotel ;) [/LEFT] [/CENTER]
  11. Kłopotek troszkę popłakuje, widać inne zapachy jednak biedaczek mały ale jest bardzo miły i siedzimy i oglądamy wiadomości razem we trójkę zjadły chłopaki kurczaka z ryżem ;) i Kłopotkowi bardzo smakowało :) nasiusiał faktycznie hmmm czemu ...
  12. super :D czyli maluch już jutro zdaje się zobaczy Dankę! czadowo, bo nie musi ciągle zmieniać miejsca :):) on tak się trząsł jak do nas szedł... a teraz patrzy na mnie błagalnym wzrokiem haha :evil_lol:
  13. Antek już u mnie. :p nieśmiały taki niby był ;) a teraz chodzi obwąchuje kąty Gacek za nim chodzi i patrzy bardzo mu się mój królik podoba :eviltong: chyba by go chciał zjeść... :roll: hihi dostał swój koc, masę jedzenia i smyczkę nawet wyniki badań już słać do danki, prawda? Dym chce go zjeść :diabloti: ale już poszedł do siebie serial oglądać a Gacek chwilami zgwałcić... :razz: ale może zaraz się mu odechce (ah te młodzieńcze ekscytacje...)
  14. [quote name='enia']Czy ja dobrze pamietam ,że on ma blizny na boku jakieś?[/quote] więc to jednak blizny są?
  15. (mam nadzieje, że na poduszce:evil_lol:)
  16. bazarek na Dudusia! http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/#post11240337 ***
  17. też tak myślę :) uzbiera się... Ty i tak już dałeś mu wiele :)
  18. mam tę wypowiedź chyba sprzed 2-3 stron?
  19. o matko - chciałabym widzieć ich miny! a w ilu przypadkach kurcze nie ma takiego pana Artura :placz: (uściski) eeeh same śliczności tam macie fotki boskie im robicie :D
  20. ooh witamy Pawła :):multi: będziemy aktualizować i ogłaszać - coś na pewno się znajdzie a tymczasem dobrze, że psiak ma schronienie u Ciebie...:roll:
  21. a w ogóle to jeszcze Karina, ale o tym jutro ;) brrr :roll:
×
×
  • Create New...