Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :shake: Gackowi chyba wychodzi zimowe futerko na razie nie zakładam kubraczka (a mam) za ciepło no i daję szansę tym zimowym włoskom żeby się ujawniły bardzo greczyzny Gacuś szaleje za śmierdzącymi krowimi suszonymi żołądkami dziś znów spotkał swoją kaukazią dziewczynę i rozbawił i zachęcił do skakania a Łaci nie ma nic nie miauczy nic nie mruczy (chociaż ona bardzo cicho mruczała) nic leniwie nie śpi na krześle, na którym chce się usiąść Gacek chciał dziś zjeść jej myszkę-zabawkę ryknęłam i zostawił w ogóle bardzo się cieszy, bo może swobodniej wchodzić do pokoju rodziców leżeć w słoneczku, wyjść na balkon, zjeść mamie poduszkę nie wie głupek, że to wcale nie jest zabawne i odkupione zniknięciem innego zwierzaka ale pysio śmieje mu się bez końca rodzice w ogóle mi go zabierają patrzę, a on z nimi leży. między nimi. mówią, że coś musi być Gacek cwany, podpatrzył, że ja śpię na poduszce i nie tyle sam się tego nauczył (więc dzielę z nim swoją) ale wczoraj zwinął swoje posłanie w kostkę zaniósł na fotel położył na tym głowę i leżał cały z siebie zadowolony
  2. na noc idziemy na górę na trzech i smutno patrzymy przez chwilę z góry... bo może... może... jakiś nowy tekst... boskie allegro... hmmm jutro na Ciebie popatrzę i coś wymyślę :)
  3. piękny w górę! śliczny jesteś mimo, że wiem, że to okropne co Ci zrobili ci ludzie... i tak wyglądasz cudnie....
  4. wrzuć to na CK :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. piękne foty! :loveu: trudno zdecydować, które na pierwszą wrzucić :shake:
  6. suuuuuper :D czekam na foty!
  7. już godziny sprawdziłam :D powinnyśmy być około 13!
  8. [quote name='izzie1983']Też jestem dość mała, ale ruda :D Schowałaś kolczyki? :cool:[/quote] ba :D elmirko, to my sobie same dojedziemy już :) dziękuję! do Łopuszańskiej to cofanie się a dojazdu złego nie mamy :D
  9. aaa tak to dobrze pamiętam jak od pętli się idzie :D przy siekierkowskim się przesiadamy w 146 ale spoko - dojazd mamy niezły :p sprawdziłam, że w godzinę będziemy :):):) więc no problemo! jak się poznamy? a nie wiem:eviltong: my to takie dwie małe dość szatynki hmm a co mówić w wejściu? jakie jest hasło? ;););) hmm skrzyżowanie z Łopuszańską zaraz pomyślę ;)
  10. mieszkam na Ursynowie :) mamy plan jechać z siostrą z metra Imielin 148 a potem przesiadka w 146 za mostem :) no dla mnie 13 dobra :D bo jedzie się pewnie ponad godzinę (no chyba, że nas zgarniecie, ale nas 2 będzie i wiecie jak nie to okej :)) to jeszcze rano ze swoimi się przejdę na dłuższy :)
  11. o której będziecie w Azylu? :) dobrze pamiętam, że z pętli to rzut beretem? 146 tam dojeżdża, prawda? :p
  12. ależ pięknie napisałaś :D Lolka to musi być skarb a jaka była u nas po raz pierwszy jak do RM jechała :shake: proszę jaka rezolutna się zrobiła :eviltong: hihi Lolciu, czekamy na fotki a tymczasem cieszymy się, że tak sobie świetnie radzisz i że masz takich wspaniałych ludzi...
  13. aaah danka :D ile ogłoszeń! :loveu:
  14. piękny Jordanek czeka... [CENTER][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/5930/27480987xl6.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. do góry... :shake:
  16. i ja jestem u Ciebie, Duszku pomogę w bazarkach na pewno trzymaj się mały...
  17. powinnyśmy tu bo tu o adopcje idzie! hmmm ale tam znów więcej :roll:
  18. ahaha :D nooo a w tv jakieś psie teletubisie! brakuje butelki piwa tylko... :diabloti:
  19. [quote name='orpha'] hehe Twój Gacek to tak jak Amon , słowo klucz "masz" i pedzi[/quote] ale nie sądziłam, że aż tak :o to ja go kur... wołam jak idiotka Gaaacek Gaaaacek! i nic nic no! a takie chodź-masz... zwykłe! :cool3: teraz czuję, że mam władzę... :cool1:
  20. no ja celowo to tu wrzuciłam :cool1::cool3: bo ta sprawa ucichła (mam nadzieje, że się dobrze skończyła...) :loveu:
  21. aaa reaguje na swoje imie! :loveu::loveu::loveu: haha a wiesz orpha, Gacek reaguje na Chodźmasza.... :-?
×
×
  • Create New...