Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. chyba będzie to konto Bambino :) tak będzie najwygodniej :) 2275!? o cholera jasna :D:D:D
  2. aaaaaaaa :tard::hmmmm::siara:
  3. [CENTER]oraz :lol::lol::lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00187.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00188.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00189.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00190.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Plezio ciąg dalszy! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00197.jpg[/IMG] [/CENTER] żeby nie było, że nie są kolegami: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00194.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00191.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. more more more! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00199.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00193.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00192.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00190.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00186.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. H. terrorysta :lol: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00031.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00030.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00028.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. tak śpi Prezes - motylem jesteeeeem! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00096.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00095.jpg[/IMG] [/CENTER] morda :) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/DSC00026.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. Gacuś porzucony :eviltong: (nie przeze mnie!) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/Obraz275.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/Obraz278.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/Obraz291.jpg[/IMG] Gacuś miał być twarzą kampanii na rzecz bezdomnych, ale ma za duże boki! i nawet Photoshop nie pomoże! [/CENTER] a to Ra :) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/isabell/Obraz314.jpg[/IMG] [/CENTER] a to... kur** nie wiem! [CENTER][IMG]http://blogs.e-rockford.com/applesauce/files/2008/11/20070920180832-al-zawahiri.jpg[/IMG] [LEFT]ten z tyłu jakby znajomy? [/LEFT] [/CENTER]
  9. kopiuję z gacusiowego wątku, bo jest tu coś o Hazamacie! :) [quote name='mru']...muszę powiedzieć, że (Gacek) jest szefem szefów! :lol: to, że tak liże Hazmata jest dowodem na to, że Gacuś to taki two-face :cool3: bo Gacuś to jest Prezes - najmniejszy, najgłośniejszy (chociaż przyznam, że u mnie w domu nie ma ujadania ani szczekania i za to kocham moje psy, są bardzo ciche - bo nie mają wyjścia :eviltong:) i najbardziej arogancki, nieobliczalny psiak w moim domu :cool3: Gacuś-Słońce! Gacuś zawsze wszystko wie i musi być wszędzie pierwszy wie, że czas na hepatiki wie, że czas na spacer wie, że już powinno być śniadanie a nie ma wie, że to on tu leży i nikt nie ma prawa go szturchać wie, gdzie jest marczeski (namierzył wczoraj marczeskiego! a nie widział go ze 3 miesiące!) jego jest łóżko, fotelik, przednie siedzenie w samochodzie i wszelkie hepatikowe stworzenie w domu. Gacuś założył też nieformalną domową policję i z racji na swój niecierpliwy charakter pilnuje porządku nie dlatego, że porządek lubi - ale dlatego, że jest nerwowy. bardzo nerwowy. uwielbia za to, jak karcimy Hazmata - w takiej sytuacji Gacuś wiesza się na gardle Hazmata cały z siebie zadowolony biedny Hazmat, on w ogóle jest trochę szmatną w tym wszystkim... Gacus atakuje bez ostrzeżenia, po cichu nie daje żadnych CSów, nie warczy, nie ostrzega jedna chwila a Gacuś wisi ci na rękawie niewskazane jest machanie u nas w domu łapami bez celu (szczególnie jak jesteś obcy) zamachiwanie się na Panią też będzie karalne tak samo zabieranie hepatików czy przesuwanie Gacusia, jak ten śpi! wracając do Hazmata Hazmat ma dziwną pozycję w domu jego pozycję porównałabym do pozycji worka do odreagowywania (dla psów, nie dla nas hihi) niby reszta go lubi - Gacuś liże Hazmatowi fafle, Diego uprawia z nim radosne zapasy ale jednak natura fajtłapy i szczeniaka na dobre zawładnęła Hazmatem i jest on trochę u nas w domu przegrany (nie, zeby był z tego powodu jakoś nieszczęśliwy hehe) chyba najgorzej Hazmat ma... z Diego :roll: to jemu zawdzięcza nieprzespane noce i ciągłe budzenie bo Diego to pies, który ma ducha albo on ma ducha, albo ducha ma Hazmat, tylko my tego nie widzimy nasza percepcja jest zbyt ograniczona w każdym razie z jednym z nich jest coś nie tak a to wszystko ujawnia się w nocy nieraz całą noc duch się odzywa i ja też nie mogę spać. a dzieje się to tak... śpimy, nagle Diego budzi się i atakuje Hazmata Hazmat wyrwany z najgłębszego snu nie wie o co chodzi to tak, jakby ktoś Was obudził nagle szarpiąc za kołnierz i pytając, gdzie jest al-Zawahiri Hazmat oczywiście nie wie, gdzie jest al-Zawahiri nie wie ani o 1, ani o 2, ani o 3 czy 5 rano! nawet o 5:30 tego nie wie! Diego jest jednak nieugięty i pyta, wciąż pyta. nieraz tak całą noc pyta... Zupełnie nie wiem, czym to jest spowodowane. dzieje się to tylko w nocy. Dzieje się to nagle, niespodziewanie i Diego zawsze pyta o to tylko Hazmata. Hazamata Baghatova. Nigdy nie pyta o to Gacusia, bo wie że Gacuś nawet o 3 czy 4 rano ma przygotowaną ripostę. Diego nie daje się przekonać, że w nocy trzeba spać a nie robić burdy, no ale nic nie szkodzi :) ja przywykłam.[/QUOTE] o :P poszukam jakichś fotek :) coś powinnam mieć...
  10. nasz Miś (moj podpis) ma jechać do hotelu do zuziM to 45 km od Bogatynii! być może udałoby sie poszukać transportu dla nich dwóch na raz! lub połączyć coś jeszcze! tylko cały czas to oko się Pitowi paprze :/ kur...
  11. właśnie zobaczyłam ze Lubań jest blisko Bogatynii - a do niej ma jechać nasz Pit! tylko z Pitem nie wiem kiedy by mógł jechać, bo ma problemy z okiem cały czas ale w sumie wstępnie mogę dla nich 2 szukać...
  12. hehe jeszcze co do transportu :P dr R. nam ostatnio mówił, że "jak trzeba gdzieś psa zawieźć to mówcie! ostatnio wiozłem psa AŻ ZA KIELCE!" hihihi zaproponuje mu wycieczkę na Wielkopolskę :P albo z Misiem pod Zgorzelec :) ;)
  13. ojeza wlasnie mi tez sie rzuciło w oczy jak wkleiłam ze jest na MINUSIE! no nic, zobaczymy jak to bedzie po przeanalizowaniu wszystkiego :)
  14. i pomijając Kąska :shake: to tak :) dla Kąska jutro sądny zdaje się :/ jeśli chodzi o transport Grafita to Bambino powiedziała, że spokojnie po zabiegu można go zawozić :) może nie prosto ze stołu, ale nie musi być aż 10 dni po zabiegu :) zaczynam się rozglądać! my moglibyśmy zawieźć malucha :) tylko: po 1. czas - musi to być jakiś wolny weekend... ("wolny weekend" hehe oksymoron!) po 2. kasa - trzeba by skołować inne psiaki w potrzebie zainteresowane taką trasą :) możemy sporo zabrać w sumie (ostatnio ta trasą jechaliśmy z 3 psami i kotem a jeszcze by miejsce było) - zawsze to składka na benzynę... :roll: więc i tak szukam...!
  15. jestem i ja :( porozsyłałam trochę!
  16. tak, akcja niezła :) Grafit to nawet nie wie, co go czeka! :) powiem mu jutro jeszcze taka sama akcja dla Kąska by się przydała... no ale jego też nie zostawimy, nie ma to tamto... no nie? Bambino jest super :) pogadałyśmy chwilę strasznie się cieszę, że bierze Grafitka... chyba zapomniałam jej tego powiedzieć! jestem Ci baaaaaardzo wdzięczna, kochana! to taka bida pokraczna ten nasz Grafit...!
  17. na razie nie wiem na czym stoimy jutro zobaczymy jak to wygląda... na pewno trzeba go obadać na wszelkie możliwe sposoby, ale nie wiem na ile w lecznicy się nie będą go bać :/ eh... coś tam zrobimy, trzeba działać szybko póki mamy czas. geez, jestem załamana :( aż się boję, cała chodzę. jeszcze cholera mnie bierze, że ten pies leży w boksie od tygodnia ponad! i nic z nim nie robią! pies nie je, nie wychodzi, nie daje się dotknąć a oni się boją podejść do niego, zbadać go... coś zadziałać. :shake:
  18. figa.... :crazyeye: to ja wpisuje te leki na pierwsza:)
  19. wrzucam na pierwszą :)
  20. kombinujemy właśnie jak to rozwiązać, deklaracje na pewno będą potrzebne on na pewno teraz potrzebuje pracy, trzeba go "uspokoić" żeby móc mu pomóc.
  21. śliczna :) nie widać, że ma 9 lat. ze 2 bym jej dała :P
  22. a Ty wychodzisz z nim samym, redcat? :) jak masz jej foty to daj też ;)
  23. to jest magiczne miejsce ;) mowie Wam tam jest spokoj, cisza, pachnie domem, mozna obserwowac koty i czuc ludzi.
  24. a no, niestety pani najpierw gubi nieoznaczonego psa za co grozi mandat do 250 zł z art 77 kw a potem PO MIESIĄCU sie kłóci, że bezprawnie się jej go (BEZDOMNEGO!!) wykastrowało ;) ludzie są dziiiiwni... ale dla dobra sprawy na razie nie mowie nic wiecej, bo w sumie nie wiem jak to sie teraz toczy.
  25. noooo :D a jednak a jednak! taaaki ciężar spadł mi z serca Grafit juz [B]zarezerwowany[/B] :D uratowany!
×
×
  • Create New...