Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. nr konta podaję na pw :) Kąsek już pojechał z Omar! nie było tak źle :)
  2. furciaczku - jakieś 400 zł. zdaje się, że równo nawet.
  3. no nasz stary Odynek podobno teraz w hoteliku bawi sie i szaleje ;) Kąsek też tak będzie! Paweł i Omar juz powinni być u Kąska.
  4. a cholera wie z tym wiekiem :( wcale go nie oceniono nie ma jakoś speclanie siwej kufy, ale ma początki jakby zaćmy na oczach nie widziałam zębów... może 8-10? elewet może coś powie więcej na ten temat! Ciencienia - dzieki! zaraz Ci pisze pw :)
  5. bardzo bardzo dziękujemy!!!
  6. musze zapytac Pawła!
  7. a Ty mozesz w niedziele? i czy w sobote na 10 ew. moze byc? kurcze ciezko bedzie dojechac na tak rano (Paweł jest spod Piaseczna)
  8. czyli potwierdzam miejsce w hotelu dajcie potem znac ile Kąsek będzie siedział w elwecie!
  9. złapałam Pawła, jest gdzieś na trasie wawa-piaseczno, byc moze mogłby podjechać do lecznicy teraz, ma dzwonić do Omar
  10. właśnie Maciek chciałam, tylko dać go do działu do adopcji nie? :) na forum też
  11. dziękujemy serdecznie! :):):) mamy 40 zł (w tym 20 zł. stałej deklaracji!)
  12. mam! :) mam ostatnią deklarację na Misia! 40 zł od Małgorzaty M. :) dziękujemy!
  13. Panca dzieki :) witajcie wszyscy! być może wcale nie jest potrącony, tylko ma kręgosłup w takim stanie pamiętajmy, że on ten tydzień nie chodził w ogóle :/ to mu nie pomogło... ale może mieć wszystko :(
  14. fajnie, gdyby mogli go właśnie tak późno przyjąć. tak, fundacja funduje diagnozę - my hotel może karmę bym miała... o ile mógłby jeść normalną to czekamy co ustaliła malibo :) dodam info aktualne do 1 postu!
  15. e tam, oni sie akurat nadaja :P
  16. dziekuję, że jesteście! no, jesli elwet by go nie chciał lub nie mógł przyjąć to faktycznie na Kosiarzy byłoby bliżej! tylko wiesz, on na Nero by tam był. no i jeszcze taka sprawa, że my go dziś możemy dowieźć tylko ja teraz w pracy siedzę, po pracy zanim tam dojadę, zabierzemy go (być może głupi jaś...) to w klinice będziemy około 21 ...
  17. boże, mam nadzieje, że go przyjmą do tego elwetu...
  18. bela, super że jesteś :) ja nawet nie wiem czy on faktycznie go wymacał :( a to było prawie 2 tygodnie temu :( pies od tamtego czasu nie wstawał za bardzo, nie miał jak :( dopiero od soboty ma możliwość... jemu jest łatwiej powiedzieć, że nie warto... i uśpić, bo to mniej zachodu poza tym ma w przytulisku przepełnienie, nie opłaca mu się trzymać starego psa z "jakimś tam" problemem :( napisałam do kilkudziestu osób z dogo! może przyjdą... :roll:
  19. właśnie rozsyłam wątek - jak znacie jakichś owczarkarzy na dogo jeszcze to proszę napiszcie do nich lub podajcie mi nicki poprosze owp zeby dali jakies info u siebie
  20. fajnie, ze jestescie :) zrobiłam bannerki: * * *
  21. strasznie fajnie! :):):)
  22. tak, to jest dokładnie tak samo jak z Henem pan dr ma ewidentne zboczenie na punkcie "to ja cie odławiam, daje jeść a ty na mnie warczysz?" - nie uwzględniając innych aspektów... w przypadku hena - ślepota i stres, w przypadku Kąska - ból, jakiego pewnie pan dr nie zna pracuję nad żebraniem o kasę - trzeba szybciutko zbierać!
  23. oo ide na watek zaraz ja zapraszam do Kąska, bardzo PILNE pies jest do uśpnienia na dniach, nawet go nie przebadali... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179532-zero-badaA-decyzja-UA-PIENIE-ratujmy-KAE-ska-BA-AGAM-o-pomoc-zbieramy-na-hotel/page3[/url] co z Heniutkiem i fotami? ;)
×
×
  • Create New...