dziekuję, że jesteście!
no, jesli elwet by go nie chciał lub nie mógł przyjąć to faktycznie na Kosiarzy byłoby bliżej!
tylko wiesz, on na Nero by tam był.
no i jeszcze taka sprawa, że my go dziś możemy dowieźć tylko ja teraz w pracy siedzę, po pracy zanim tam dojadę, zabierzemy go (być może głupi jaś...) to w klinice będziemy około 21 ...