Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. moim zdaniem chyba nie ma :) ale wymacać trzeba zobacz czy czujesz żebra - jeśli jeszcze czujesz, znaczy że jest ok :) co do rozliczeń - męczę taubiego!
  2. to, ze nie jest uśmiechnięty, to ja nie wiem jak to się stało to jakis fotomontaż! ;)
  3. tak tak pisałam, tylko nie odpisała mi jeszcze nic! może jej nie było?
  4. ale pozno! ide spac, moze mi sie przysni idealne rozwiazanie. za niecałe 5 h pobudka! Pati-c jedzie jutro do Strzelców Opolskich i może skoczyć do Wrocławia tylko dowiedziałam się o tym dopiero teraz i rano się okaże dopiero jak to będzie problemy są takie: 1. hotel zuziM jest ZA Wrocławiem, 150 km. za nim wiec albo ktoś by musiał odebrać psy we Wrocławiu albo poproszę Pati żeby pojechała pod Lubań. aaaa 2. nie wiem o której jedzie Pati! nie będę teraz dzwonić, napisałam smsa i czekam na wieści siek dzieki :D :loveu:
  5. ja po prostu myślę, ze to miejsce w DT u DIF mógłby zająć bardziej potrzebujący ciepła psiak Grafit jest taki dość bezproblemowy. domu i tak będziemy bardzo intensywnie szukać, nie wiem czy się zgadzacie?
  6. [URL]http://images50.fotosik.pl/257/162ceaa1d2860f2bmed.jpg[/URL] - znajome miejsce... tam jest jakaś psia żyła :) żyła dobrego samopoczucia ;)
  7. ktoś się czai a nie ma jaj się odezwać :P a mógłby, rozwiązałoby to parę kwestii ;)
  8. no "nieszczęsne", bo wchodzą a nie dzwonią :D hihi przepraszam, źle to ujęłam! bardzo jest nam potrzebne to allegro i strasznie Ci za nie dziękuję! :) 1500? aaaa! około południa miał 1200! niesamowite a mój telefon i telefon TZta milczą :( na mailu też żadnego zapytania...
  9. w każdym razie jutro TZ w lecznicy powie, że mamy coś dla Grafita. Grafit będzie bezpieczny.
  10. Grafit ma cała masę wejść na tym nieszczęsnym allegro! ma nawet obserwatora jednak telefon milczy Grafit jest niezwykły i ktoś go na pewno pokocha... ale jak szybko? sama nie wiem, ale widziałam tego psa na żywo i podejrzewam, że on całe życie spędził na podwórku, kto wie czy miał budę hotel kojcowy z kontaktem z człowiekiem byłby dla niego i tak 100 razy lepszy niż to co ma teraz
  11. no banner jest przecież :) na 1! słuchajcie, jest tak [B]DT u DIF[/B] plusy - warunki domowe minusy - Grafit jest w dobrym stanie jeśli chodzi o zimno itd. nie jest to umierający starzec, dałby radę w kojcu, z powodzeniem naprawdę. DT u DIF jest cenny, bo domowy i dopiero sie tworzy, jest wiele staruszków w większej potrzebie (fizycznie) - takich ledwo co... Misiek jest już w gorszym stanie chyba. - cena, zrozumiała ale jednak 450 zł. [B]hotel u zuziM[/B] plusy - cena to 350 zł. - jedzie tam nasz Misiek, czyli chłopaki jechałyby razem minusy - jest to kojec
  12. aaaaaaaaaaaa piękny portret! :D:D:D
  13. oh, UBOCZE, super :) dziękujemy! już mam foty :loveu: boskie Ewa, foty musisz gdzieś "zahostowac" czyli wrzucić na sieć, np. tu: imageshack.com tylko rozmiar nie może być większy niż 600 pixeli w dłuższym boku :) potem jak już się takie zdjęcie załaduje dostajesz link link wrzucasz na dogo pomiędzy ;) czyli - bez przerw i już :)
  14. możemy ew zabrać Hena do znajomych, oni mają 5 kotów (u Ciebie, L/olka byłoby chyba ciężej) :P ale wciąż nie wiem czy to będzie wymierny test...
  15. o matko, tylko jak to sprawdzić? on może w hotelu nie zauważyć kota a potem w domu zauważyć ale... moim zdaniem Hen jest na tyle niezdarny (sory, Hen) że kotu krzywdy nie zrobi ;) o ile w ogóle się nim zainteresuje... (może po miesiącu zauważy, że mieszka z kotem hehe)
  16. a jakiej ona jest wielkosci? tu [URL]http://img42.imageshack.us/img42/8151/dsc0023nu.jpg[/URL] wyglada jak sheltie :P tylko głowka inna troche
  17. Grafit, bedzie dobrze maluchu...
  18. i ja trzymam kciuki :):):)
  19. ma ma! tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179267-Nie-mA-wcie-mu-A-e-nie-jest-kaukazem-stary-A-lepy-Grafit-do-uA-pienia?p=14034499#post14034499[/url]
  20. zuziaM może ew. przyjąć Grafitka :) witaj zuziu! nie wiem, ile on może mieć lat, kurczę fak faktem - nie widzi i jest to po prostu zaćma całkowita (tak na moje oko) więc swoje lata ma i pyszczek siwy... zęby ma niezłe, ale może miał nienajgorszą dietę? potrafi się tak cieszyć... :) ale na jego zasadach :P znaczy widać, że był podwórkowy, bo nie jest typem przytulaka chce, żeby go głaskać, ale bez przesady jakby miał kontakt z człowiekiem taki większy to na pewno by się tego oduczył, że się niecierpliwi jak się go za bardzo tuli ;)
  21. dzieki :) zobaczymy jak rozwinie sie sytuacja Grafit miał allegro, ma ppnad 1200 wejść! jednego obserwatora... :roll: i cisza. miał też szansę na dom, ale pani ma na działce konie, kuce i lamy i ślepy Grafit mógłby skończyć stratowany niestety :( więc odpadło... [SIZE=1]ja też mam 4 psy ;)[/SIZE]
  22. [CENTER][URL="http://tiny.pl/hm4sq"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/grafit1-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hm4sq"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/grafit1-2-1-1-2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hm4sq"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/grafit1-2-1-1-1-1.png[/IMG][/URL][/CENTER]
  23. bannerki: [CENTER][URL="http://tiny.pl/hm4sq"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/grafit1-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hm4sq"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/grafit1-2-1-1-2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hm4sq"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/grafit1-2-1-1-1-1.png[/IMG][/URL][/CENTER]
  24. matko boska, do d*** z tym wszystkim Grafita chcieli uśpic juz 2 tygodnie temu - wtedy w ogole nie jdal szczesliwie zaczal cos tam bo ratuje go kontakt z ludzmi ale niestety - interwencji jest masa, slyszalam cos o suce i 5 szczeniakach nie ma miejsca dla takich psow... :/ jak Grafit jakis koszmar ja powiedzialam, ze ludzie lubia takie psy i sie coś znajdzie mysle, ze czekaja na namacalne potwierdzenie moich slow heh
×
×
  • Create New...