Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. eeee fajnie z tym eskimo dogiem wymysliłyście!
  2. wrzuciłam Kajtka na starsze, sznupkowate na sznupki... eeeh :(
  3. Kąsek troszkę lepiej opiekun podszedł ostatnio do niego do krat, Kąsek nie uciekł od razu dopiero jak pan chciał Kąska podrapać po brodzie - Kąsek dał nogę :eviltong: my wczoraj przyjechaliśmy do niego z sercami kurzymi do chłopaków nie chciał wyjść, potem weszłam ja - do mnie też nie wyszedł cały, ale połowa Kąska wyszła :) zjadła serca, poobserwowała mnie i się schowała. i tak ze dwa razy. może wcale nie jest tak źle...
  4. [SIZE=4][B]ludzie![/B][/SIZE] potrzebna wizyta w [B]Piasecznie [/B]dla tej suni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183762-B%C5%82%C4%85ka%C5%82a-si%C4%99-przez-miesi%C4%85c-po-targowisku-bezdomna-ma%C5%82a-roczna-suczka-Finka-czeka-na-DS/page19[/url] kto mógłby podskoczyć o ludzkiej porze? my ew. możemy tylko po pracy dla nas jechać tam to masakra, korki są przeogromne do późna...!
  5. dajcie znać jak tam :) troche nas tu jest, ktos na pewno znajdzie chwilke!
  6. widze, ze Pitek ma juz tylko jednego fana... ;) nic :) wczoraj byliśmy u Pitka - wygląda o niebo lepiej :) żeber już nie widać i po krwi w kupie nie ma śladu. Ogólnie kondycja o wiele lepsza :) poszliśmy na długi spacer i Pit się chyba naprawdę zmęczył ;) to jest naprawdę super pies, nic tylko szukać domu! Pit znów kombinował z wykopywaniem się :razz: udało mu się i pewnego dnia dołączył do stada biegającego po posesji ;) kiedy opiekunowie wrócili z pracy, Pit przywitał ich radośnie i wszedł wraz z innymi psami do domu :P ale łobuz! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/Pitek.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [quote name='golf'] , ale tego czarnobazowego w pt mialam na spacerze, i dzis zabieram do nowego domu!!!![/QUOTE] ale fajnie :)
  8. jasne, wysle! to on... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Luzak/Luzak.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. wrzucam wieści i zdjęcia Bubi ;) [CENTER]"Wysyłam parę zdjęć Buni - nie są dobrej jakości, bo nie umiem za bardzo robić zdjęć/ aparat jest nowy, ale ja nie wiem jak go ustawić/. Bunia nadal ma różne zachowania z gatunku lękowych - to będzie trwało chyba dłużej niż myślałam, trudno , damy jakoś radę .Niekiedy jest lepiej niekiedy gorzej , zależy od humoru ? Nie wiem !" [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Bunia/DSCF0018.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Bunia/DSCF0021.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Bunia/DSCF0030.jpg[/IMG] [LEFT]trudno mi tak na odległość oceniać, ale moim zdaniem: a) albo Pixi potrzebuje duzo czasu, małych kroczków - i tu ważne, żeby traktować ją normalnie, nie rozczulać się, nie nosić na rękach :) uczyć samodzielności b) to chyba mniej prawdopodobne, ale możliwe, że Pixi taka już jest... chociaż mówię, nie jestem wcale pewna, bo to wyglada, jakby ona miała jakiś uraz... nie wiem czy ktoś ją krzywdził, ale np. mógł jej za młodu nie socjalizować, czy coś... [/LEFT] [/CENTER]
  10. ja Lile widziałam w sobote, ale przezde mną uciekała :P hehe sama bym przed sobą uciekała co dziwne nie widziałam NiJaSe - gdzieś się ukryła pfff
  11. [B]DWA sznupkowate psiaki [/B] ich pan umarł kilka dni temu. na posesji zostawił pięć psów - min. te dwa... - [B]dwuletnia sunia czarno biała[/B], średnich rozmiarów o dłuższej sierści podobnej do sierści sznaucera [B]FRANKA[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/Franka.jpg[/IMG] [/CENTER] - około [B]czteroletni czarny sznauceropodobny psiak[/B] (ale sporo mniejszy) z białą łatką pod szyją... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/Czarny.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]wątek:[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/188249-pan-umar%C5%82-psy-zosta%C5%82y-na-posesji-POMOCY!-sznupkowate-staruszek-bez-z%C4%99b%C3%B3w...-%28?p=14947774#post14947774[/url] psiaki są[B] pod Warszawą[/B] [LEFT]wiem, że to wątek "sznaucery w schroniskach" jeśli źle dodałam i jest jakiś wątek sznaucerów nie w schornach tylko w potrzebie ogólnie - to proszę o wiadomość na pw [/LEFT] [/CENTER]
  12. Kajtuś, którego pan umarł kilka dni temu... Wiek: kilkanaście lat Płeć: samiec Wielkość: mały, kilka kg. Województwo: mazowieckie Szuka domu: 2. tymczasowy lub stały Stan zdrowia: dobry, ale Kajtuś juz prawie nie ma ząbków Kastracja: niewykastrowany Stosunek do zwierząt: dobry, akceptuje! (mieszka/ł z 4 psami różnej płci...) Stosunek do dzieci: nn. Dla kogo: idealny dla osoby starszej, ale nie tylko! Gdzie przebywa: pod Warszawą Kontakt: [email protected] ; 509 075 051 ; 604 129 008 Link: http://www.dogomania.pl/threads/188249-pan-umar%C5%82-psy-zosta%C5%82y-na-posesji-POMOCY!-sznupkowate-staruszek-bez-z%C4%99b%C3%B3w...-%28?p=14947774#post14947774
  13. :( napisała do mnie golf szpicowaty i ten rudy śmieszny poszły wczoraj na giełdzie :(:(:( zastanawiamy się - czy były wykastrowane???
  14. [CENTER][SIZE=4][B]Zbieramy pieniążki na psiaki![/B][/SIZE] Numer konta: Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B] dopisek [B]"cztery psiaki"[/B] [SIZE=4] psiaki wymagają szczepień, odrobaczenia no i hotelowania :([/SIZE] [/CENTER] *** ich pan umarł kilka dni temu... psy zostały na posesji, sa dokarmiane, ale nie mogą tam długo pozostać! niedługo zaczną przeszkadzać, przyjedzie hycel i... wiadomo. [CENTER] [SIZE=4][B]POMOCY![/B][/SIZE] psy są cztery... (było pięć, ale jeden ma już nowy dom! wzięła go sąsiadka) [/CENTER] [CENTER][B]FRANKA [/B]- [B]dwuletnia sunia czarno biała[/B] średnich rozmiarów o dłuższej sierści podobnej do sierści sznaucera Sunia sięga pod kolana, [B]mieszkała w domu[/B]! akceptuje inne psy, lubi ludzi! [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/Franka.jpg[/IMG] około [B]czteroletni czarny sznauceropodobny psiak[/B] (ale sporo mniejszy) z białą łatką pod szyją... sięga do kolana, akceptuje inne psy! ma dużo energii i potrzebuje się wybiegać, ale nie jest problematyczny [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/Czarny.jpg[/IMG] [B]pięcio-sześcio letni biało-rudy piesek[/B], największy z wszystkich psów bardzo się boi ludzi, trzeba go trochę oswoić, dać mu czas [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/Rudy.jpg[/IMG] [B]KAJTEK [/B]- [B]kilkunastoletni rudy, mały kundelek[/B], już praktycznie bez zębów [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/Kajtek.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/PD/DSC02107.jpg[/IMG] [/CENTER] "Z tego co zauważyłam wszystkie pieski mają robaki i zagrzybioną sierść :( Te[B] wyłysienia [/B]są w okolicach ogona i prawie na pewno to grzyb, na pewno trzeba je wykąpać, i odkarmić i będą zdrowe. Raczej nie jest to zaraźliwe, a ściślej - zdrowy, dobrze odżywiony pies się nie zarazi. Na razie wspólnie z sąsiadami dokarmiamy pieski, ale ktoś musi je stąd zabrać, bo mogą uciec z gospodarstwa, jak się podkopią (rudy i czarny są w kojcu, staruszek cały czas siedzi pod domem, a sunia póki co nie ucieka) a wtedy na pewno czeka je straszny los." [B]kontakt do nas:[/B] 509 075 051 ; 604 129 008 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [CENTER][SIZE=4]SZUKAMY [B]DT [/B][/SIZE]- nawet [B]płatych[/B] lub[B] za karmę[/B]! psiaki przebywają [B]pod Warszawą[/B] - transport załatwimy! [/CENTER] sprawa jest pilna, ponieważ hycel może zjawić się w każdej chwili a wtedy psy przepadną... :( w okolicy nie ma żadnej organizacji, która mogłaby psiaki zabrać a wiadomo jak wyglądają powarszawskie schroniska...
  15. Tak, no Dybuk się spisał :) Był tak grzeczny, że aż trudno w to uwierzyć :) w końcu jakiś bezproblemowy pies! zero agresji do nikogo! do żadnego psa :) wręcz chęć zabawy, choć jeszcze nie dośc pewnie...
  16. [quote name='Bambino'] Tak, że kochani dopóki nie objawi się jakieś domowe przedszkole dla Grafita na 8 godz. dziennie, muszę go zawozić do hoteliku. Będę tam co drugi dzień przyjeżdżała z którymś z piesków i zabierała Grafita na 2-3 godz., żeby nie czuł się taki zostawiony przeze mnie. No i będę go zabierała do domu na weekend. [/QUOTE] super, że będziesz go co drugi dzień zabierała na spacery :) on na pewno tęskni no i już nie mogę się doczekać, aż ten dom będzie Wasz :) Grafit sie ucieszy, nie mówiąc już o reszcie ;)
  17. no ale ona była taka malutka, że w sumie trochę zgłupieliśmy i tak tylko na nią patrzyliśmy na początku razem z Henem z resztą ;) bo kurcze nie znam się, nie wiedziałam od razu czy to taka, co już sobie sama radzi czy nie... no ale skoro włazi po mnie i skacze bez krępacji na Hena to albo wścieknięta ;) albo jakaś sierotka. no i faktycznie okazało się, że młodziutka, że musi mleko jeszcze pić! taka z niej cwaniara, że myślę, że przeżyje :P szkoda tej drugiej, bo jeszcze jak ją znalazłam to próbowała wstawać, ale potem mimo grzania jej przeze mnie, bardzo była zimna i już prawie się nie ruszała.
  18. no Hen miał wczoraj niezły trening :P przeżył też atak wiewiórki-terrorystki a to było tak... zabraliśmy Hena na spacer czekając na morepigów idziemy sobie lasem a tam cos na drodze siedzi idziemy a to cos się nie rusza pytam Pawła czy ja dobrze widzę wiewiórkę? to było wiewiórze dziecko z serii "u shall not pass!" staneła nam na drodze, podniosła ogonek do góry i.... zaatakowała Hena :D Hen przekręcił głowę i próbował ją namierzyc wystraszyła się i uciekła, ale tylko na chwilkę zaraz wróciła i wspięła się mi o nodze na wysokość biodra po czym skoczyła na Hena:P Hen nie ogarnął ;) zrobiła to jeszcze raz - znów to samo no i w końcu wspięła się mi na ramię ;) zgłupieliśmy, chciałam poszukać, czy w pobliżu nie ma gdzieś matki niestety matki nie było, była za to druga wiewiórka - taka sama malutka tylko, że umierająca pełno już siedziało na niej much zadzwoniliśmy do lecznicy w Konstancinie (tak, do tej samej, w której jest przytulisko) tam młoda pani chyba technik jeszcze powiedziała, żeby oba maluchy zgarniać i przywozić i tak jedna wyladowała w piteku na nagródki (Hen miał radochę, bo musiał zjeść wszystkie nagródki haha) a druga w mojej bluzce. (głupie lato, jak coś się stanie to ostatnie majtki trzeba zdejmować, bo ani bluzy nikt nie nosi ani nic...) spieszyliśmy się, więc Hen nieźle się zmachał, chociaż zmęczenie zaczął wykazywać dopiero pod koniec drogi w końcu morepigi go przejęły i bardzo dobrze, że mogli z nim zostać sami ;) niestety na umierająca wiewiórka była już tak wychłodzona, że musiała zostać uśpiona druga, ta terrorystka, wylądowała w kartoniku - zostanie odkarmiona przez panią technik :) trzymajcie kciuki, żeby sie jej udało. one podobno często i tak umierają zanim dorosną i to nie wiadomo czemu. Heniowi się chyba podobało ;) szczególnie ten moment, kiedy zjadał smakołyki wysypane przeze mnie z piterka.. ;) hehe no en potrafi siadać, jak chce :P na smakołyk już umie :) przydałby mu sie kursik posłuszeństwa, taki dogo kursik u nas :) polecam! jest duży i slepy - łatwej go będzie ogarnąć po kursie :)
  19. nie, przez wolontariuszke, która sie nia zajmowała na paluchu.
  20. Kluska zostanie jutro lub w niedzielę zabrana :)
  21. uua, zapisuje sie :P
  22. oto, czego dowieedziałam się od APSY: Kluska? [B][FONT=Calibri][SIZE=4][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#c64411][B]Kluska[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B] [FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=black]ma już nowy dom :smile:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://przytulpsa.pl/zdjecia/719/duze/small.jpg[/IMG][FONT=Calibri][B] Dodano: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]2009-02-13[/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B] Schronisko: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]Paluch [/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B]Imię: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]Kluska[/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B] Numer: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]3373/07 [/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B]Płeć: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]sunia[/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B] W typie rasy: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]Amstaff[/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B] Wielkość: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]średnia [/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B]Wiek: [/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]średni[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black] Klusia to jedna z moich ulubionych suniek. Jest pełna energii i chęci to zabawy. Uwielbia biegać za patykami, podrzucać je sobie łapać i podskakiwać. Jest przy tym bardzo szczęśliwa. Klusia toleruje inne pieski i suczki. Z całych sił stara się zachęcić je do zabawy ze sobą. Jest wysterylizowana i czeka na domek, gdzie na codziennych spacerach będzie się mogła wyszaleć do woli. Doskonale sprawdzi się w domu gdzie jest już inny psiak aby mogła się z nim bawić.[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][B] Polecany: [/B] [/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]do domu z ogrodem[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]do mieszkania w bloku[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]do innych zwierząt[/SIZE][/FONT] [URL="http://przytulpsa.pl/galeria2.php?nr=719&num=001"][IMG]http://przytulpsa.pl/zdjecia/719/duze/001.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://przytulpsa.pl/galeria2.php?nr=719&num=002"][IMG]http://przytulpsa.pl/zdjecia/719/duze/002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://przytulpsa.pl/galeria2.php?nr=719&num=003"][IMG]http://przytulpsa.pl/zdjecia/719/duze/003.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=black][B]Wolontariusz: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black]Łotocka Agnieszka (606-897-065, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://przytulpsa.pl/piesadoptowany.php?fraza=719[/URL]
×
×
  • Create New...