Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. nie, Pitek nie sprawia problemów łatwo się nakręca, ale potrafi być spokojny trzeba będzie mu tylko sprawić szelki na spacery... bardzo szybko ogarnął wczoraj siadanie i warowanie wczoraj był w ogóle bardziej kontaktowy niż ostatnio :) Pit jest puszczany na teren i spoko, nie ma problemów :)
  2. niestety mój aparat jest zepsuty, niby łapie ostrość, ale tak naprawdę jak widać nie zawsze a w ogóle generalnie nie łapie :) i jeszcze Pitem jedzący :p [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12278.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12276.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12281.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12279.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12284.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. no i w ogóle jestem śliczny [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12254.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12253.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12252.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12260.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12259.jpg[/IMG] [/CENTER] zauważcie, że obok jest inny pies ;)
  4. należą mi się wszelkie nagrody :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12245.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12235.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12256.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12255.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. idziemy na spacer :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12232.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12230.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12229.jpg[/IMG] [/CENTER] jestem grzeczny, dziś się nauczyłem siadać ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12249.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12246.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. oj jak fajnie, że jesteście! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12214.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12219.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12216.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12222.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. musiałabym sprawdzić dokładnie, ale tak - zmieścił się między szczeblami ;) o fajnie, że samotiki ;)
  8. a wcześniej na Polach Hen prezentował się tak: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/DSC00527_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/DSC00531_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/DSC00533.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. i jeszcze pytanie - czy on się dobrze bedzie czuł sam? czytałam, ze one jesli maja byc we dwa lub wiecej to musza być razem od małego. i pytanie - czy on moze byc sam? nie bedzie mu źle? nie chce też mieć nagle ich potem pietastu :roll: bo i tak mam już dość wyadoptowywania psów debilom, którzy myslą, że jak biorą to są panami świata i takie tam, wiecie. każy taki maluch to te 2-3 lata życia i nie chce potem sie martwić co u nich, czy żyją czy nie uciekły, czy ktoś na nich nie usiadł, eeeh. a płeć Alfreda została oceniona tak na 97% ;)
  10. ale my nie oddamy :P a czy masz klatkę typowo chomikową? bo Alfred wczoraj z takiej wyszedł ;) ogarnął, że jest tak mały, że może. ktoś ma jakiś pomysł? chwilowo wylądował w akwarium :) szybko on urośnie?
  11. [quote name='golf'] (moj aparat wybiela skore i pogrubia;P )[/QUOTE] ej mój tak samo... :/ słuchajcie, moja kolezanka od fot powinna jutro dotrzec do lecznicy, jak tylko beda zdjecia to wrzuce!
  12. podniose i ja :) Ciapuś, nie dzwoniłaś, daj znać co i jak :oops::roll:
  13. byle Czaka pilnować, bo wiesz jak Hen reaguje kiedy się coś do niego skrada i on to ogarnie w ostatnim momencie - Danae sobie poradzi, dziecko nie no i pomyślałam, że teraz w lato to spacery z Henem raczej nie za długie - aż trochę zrzuci sadła i przywyknie do nowego trybu :) teraz w sumie głównie siedzi w swoim kojcu :/
  14. Marta, a duzo Was w domu nie ma? bramki powinny załatwić problem, Hen nie musi mieć salonów jak jest sam - on i tak będzie siedział w jednym wybranym miejscu :) nie sądzę, żeby suki się pchały, chyba że Danae :P pójdzie go wydymać - ale to spoko, on kłapnie w końcu, ona se pójdzie imo :) można też go w chłodniejsze dni zostawiać na zewnątrz w ogródku :) ogródek jest fajny, nie taki tyci i jest i cień i słońce i jakby padało to daszek. ja kiedyś robiłam tak, że zostawiałam chłopaków razem i zostawiałam włączony dyktafon, żeby wiedzieć, czy się tłuką czy warczą czy jest spokój - można to przetestować, wyjść na godzinę czy coś :)
  15. aaa nie mam czasu :) wróciliśmy późno, zaraz znów trzeba wyjść :P ale powiem, że było dobrze :) myślę, że spoko. do mnie np. już zupełnie nie warczy jak jestem niżej niż on lub w jego poziomie - kwestia tego, żeby nabrał do człowieka respektu, żeby wiedział, że nie wolno - czyli trzeba z nim po "męsku" i jasno :) jedyne co to trzeba na Czaka uważać :) z psami dobrze będzie. Hen już czuje, że Danae jest wyżej i udaje, że jej nie widzi ;) nawet jak Danae zaczęła go gwałcić to on przez moment udawał, że spoko haha :) a potem kłapnął dwa razy. ale widać było, że krzywdy by nie zrobił.
  16. [quote name='ajlii'] Kuba powiedział czym Alfreda żywić obecnie?[/QUOTE] tak, jedzonkiem dla chomików, ale w granulacie, bo z mieszanki Alfred wybiera tylko pszenicę :P Elurin - dzieki za pożyczenie klatki i poidełka. Alfredowi bardzo się podoba :D
  17. nie chodzi o to, Ola! ;) my w niedziele nie damy rady :( jeszcze gorzej z czasem... przełożyliśmy tylko jedną rzecz - na poniedziałek :) i mały już u nas :) tak, to raczej samiec byliśmy w Ogonku, pan dr Kliszcz się zachwycał Alfredem :P to chomik dżungarski, ew. roborowskiego, ale chyba jednak Dżungar :) ma 2-3 tygodnie, powinien być jeszcze przy matce chwile, ale radzi sobie - sam je i pije, wiec spoko :)
  18. ten mały który nie zyje to miał takie długie nóżki
  19. nie wiem naprawde, pewnie sie rozmnożyły i było o te dwa za duzo... albo dzieciaki wzieły do parku sie pobawić w dom. nie wiem, nie wiem! dzis pojedziemy do Ogonka :) sprawdzimy co to takiego może być, jak duże urośnie, co ma jeść itp :) jednak kurde nigdy nie wiadomo co jest w kartonie po butach, w worku leżącym przy drodze, w śmietniku...
  20. tylko kurcze ten ogonek nie pasuje... bo umaszczenie też nie, no ale powiedzmy może się zmienić ale ogonek? a raczej jego brak?
  21. no tak, zadzwonie jak cos ustalimy na razie trudno, bo tak zawaleni jestesmy, ze cos tzreba bedzie przesunac :(
  22. nie tam, my go zabierzemy. postaramy się w góle dziś w takim razie, tylko moze to byc pozno - jak wczoraj :P
  23. nie wiem, czy jest ktos taki, zapytam Siek jelsi pani jest zainteresowana Johnym to odpisze i wtedy ja z kims takim skontaktujemy - nie chciałam, zeby nie było odzewu
  24. no napisałam do tej pani. z jej maila nie wynika, ze chodzi o Johnego, wiec zapytałam ;)
  25. a czy w Animie na Różanej ktoś sensowny by się znalazł? mamy tam znacznie bliżej, a w weekend krótko pracuja.
×
×
  • Create New...