-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omen znów źle :(:(:( od wczoraj nic nie jadł, był osowiały dziś trafił do weta, ma jakieś wycieki z nosa dostał leki... ma 43 stopnie gorączki :(:(:( i gorący brzuch jeśli do jutra nie będzie lepiej, znów trafi do szpitala... -
nie powinien tam bywać w tym hotelu tylko co z nim robić tak naprawde? bo jesli sasiedzi sie wkurzaja, to co tu robic? zupełnie nie wiem...
-
ktoś go wypatrzył we wsi obok, ale nawet nie wiem czy mamy szykować nagrodę :P Akrum dzwoniła, nie wypytałam za bardzo, bo się zaczęłyśmy zastanawiać, czy Grafit powinien tam przebywać w tym hotelu. my uważamy, że nie. on z jakiegoś powodu uciekł, znów tak będzie... widać ten pies jak ma emocjonalny problem, to sforsuje każdą przeszkodę. kurcze Akrum wiecej napisze jak wróci :) jeszcze sie pewnie chwile zejdzie... ale na szczescie Grafit jest cały i zdrowy. uuf:)
-
napisze tylko szybko, ze sie znalazl:)
-
napisałam do kilkudziesieciu osób na n-k...
-
piszę na n-k do ludzi z Sękowa (az sie boje, ze to moze przyniesc odwrotny skutek... :() czy ktoś moglby pisac do osob z Tomysla czy nie wiem skad jeszcze? pisze tak: ZAGINĄŁ GRAFIT! [url]http://nk.pl/profile/31106732/gallery/album/5/37[/url] 22 czerwca zaginął Grafit! w miejscowości Sękowo k. Nowego Tomyśla zaginął stary ślepy pies – Grafit. Pies miał na sobie czarne szelki. Jeśli ktoś go widział - prosimy o sygnał! ZA POMOC W ZNALEZIENIU PSA NAGRODA! 602 304 704 ; 608 550 584 509 075 051 ; 604 129 008 PLAKAT do pobrania: [url]http://www.sendspace.pl/file/e3188cd380b79a3ae4229aa[/url]
-
[quote name='tripti']Grafit nie został wykastrowany w lecznicy?[/QUOTE] został, ale to nic nie znaczy. moze czuc suki jak czuł. [quote name='Akrum'] Bambino mi się pyta, czy ma zabrać swoją sunie na poszukiwania, co myślicie??[/QUOTE] pewnie, nie zaszkodzi. czy pomoze nie wiem...
-
tak, to jest a2 koosiek o ONce słyszałam od siek :/
-
[B] 1. pomaga NK[/B] - powysylajcie informacje o zaginieciu na NK do ludzi z okolic zaginiecia [B]NK[/B], racja - ja nie mam konta....! 5. moze napisac do [B]koła łowieckiego [/B] kurde to też jakaś myśl, kto wie jakie tam koła są? [quote name='Charly']tak własnie tez mi mówili. ze nie wyłapują, chyba, że jakiś agresywny biega. Natomiast pies wałęsający się, będzie się wałęsał. Matwię się, bo kurde kierowcy zawsze oczekują że glupi kundel ustąpi, a w tym wypadku głupi kundel jest niewidomy i jak ma ustąpić:([/QUOTE] no właśnie. jego wina, mógł uciekać.
-
[quote name='waldi481']Z funduszami u nas b.bkiepsko,ale jakby co to dołożymy się do nagrody.. E/W[/QUOTE] :) teraz o tym nie myslmy cos sie wykombinuje! to juz nie problem, byle tylko Grafit się znalazł!
-
[quote name='Ellig']Moze na razie nie, bo dla jednych to kazdy grosz sie liczy a inni pomysla co ja bede sobie glowe zawracac....:shake: Ale to tylko moje zdanie.[/QUOTE] no też tak uznałam... zostawie tak
-
[quote name='Akrum']na ogłoszeniach jest napisane, że za pomoc w znalezieniu psa - NAGRODA![/QUOTE] tak tak nagroda od razu była, pisac jakas kwote czy lepiej nic na razie???
-
[quote name='Akrum']tak jak pisałam, rozmawiałam właśnie z Panią z hoteliku, umówiłam się na popołudnie. Pani przejęta tą sytuacją, ciągle szukają... Rozmawiałam ze znajomym, na wiosce go nie ma i nikt go nie widział... :( po wiosce żaden taki misio nie chodził ani wczoraj późnym wieczorem, ani dziś... najprawdopodobniej więc poszedł w las... tylko najgorsze pytanie teraz, w którą stronę... no nic, będziemy szukać dzisiaj, zbieram ludzi i jakoś się podzielimy, tak ok. 16:30 wyruszymy w las...[/QUOTE] o matkoooo :( ale dzieki za te wieści!
-
wlasnie w tym problem. lokalizacja schorniska to jedno a gminy, z którymi hycel ma umowe to drugie i te gminy sa czesto bardzo daleko! :/
-
[quote name='Weronia']Ale skrzynkę masz zapchaną Mruuu... wyczyść..[/QUOTE] juz czysto!
-
dzieki kochana! ja wrzucę plakat w pierwszy post!!!
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='morepig'] a Pól Mokotowskich cholera naprawdę nie lubię :D :D[/QUOTE] no ja już to zrozumiałam ;) w sensie ja też nie lubię, tylko tam jest sporo socjalizacji: ludzie, rowery, psy, staruszki, dzieciaki i 100tys innych rzeczy, których nie ogarniam :P (brak socjalizacji wyłazi) -
[quote name='Akrum'][SIZE=2] ja pracuje w PIW, więc jeśli ludzie znajdują jakieś psiaki, to przeważnie do nas dzwonią co zrobić, więc ręke na pulsie trzymam.[/QUOTE] oh bosko :)
-
koosiek, Kasia go tam oddawała, bo Grafit awanturował sie strasznie, jak wychodziła do pracy. zabierała go ze soba i siedział w samochodzie jakis czas, no ale uznała, ze hotel lepszy. Grafit bywał tam juz od 2,5 tygodnia...
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ta tesknota za Henem to te 0,9% ;) -
ta, pewnie nie wyjda, chyba ze beda musieli... słuchajcie, te [B]schroniska o których mowiła Weronia[/B] i odległości od miejsca zaginięcia to: [B]Buk ok. 30 km.: [/B][URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/Buk.jpg[/URL] [B]Puszczykowo ok 60 km.[/B]: [URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/Puszczykowo.jpg[/URL] [B]Przyborówko ok 55 km.[/B]: [URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/Przyborowko.jpg[/URL] dalsze: [B]Śrem ok. 100 km.[/B]: [URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/Srem.jpg[/URL] [B]Gaj ok. 90 km.[/B]: [URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/Gaj.jpg[/URL] i [B]Swarzędz ok. 85 km.[/B]: [URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Grafit/Swarzedz.jpg[/URL]
-
wow dziewczyny dzieki! super jestescie :)