Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ja własnie o takiej osobie mowie, co by z nim siedziała wychodzić na długo nie musiałaby...
  2. beżowy to dla mnie bardziej ast jest :) super fajny... ma jakies imie sensowne w lecznicy?
  3. Misio chrapie haha :) słodki on jest, kurcze...
  4. rozmawiałam z Magdą Buszynka, jak się okazuje ma około 5 lat niestety jest w zaawansowanej ciąży :(:(:( we wtorek sterylizacja... Magda jest zachwycona DT :) w przyszłym tygodniu będą zdjęcia małej. aha: "Szukamy dla niej opieki wirtualnej, także proszę Cię także o pomoc. Buszynka jest taka malutka, że koszt jej utrzymania to - myślę jakieś 50 zł miesięcznie... "
  5. przepraszam Cie, zróbmy tak, ze teraz bedziesz mi wysyłała faktury :) ja Ci bede płaciła z Agata umowiłam sie tak, ze ona mi przeleje kase Misia i bedzie mi kase na biezaco przesylac :)
  6. o beka, nawet nie wiedziałam, ze Ty wiesz :P
  7. [quote name='koosiek']Może warto porozwieszać ogłoszenia, że potrzebny petsitter? Albo przejść się po sąsiadach i popytać?[/QUOTE] mysle ze to super pomysł, tylko też zrobić potem przesiew najlepiej, zeby był to ktos zaufany... starsza osoba? przeciez Grafit nie musi duzo chodzic z tym kims. gdzie Bambino? co postanowiła? ktos wie?
  8. ojej piękny ten Bąbel jest :) jak juz bedzie znany termin kastracji to mowicie, bo moze transport bedzie potrzebny? nie daje 100% ze Paweł bedzie mogl, ale kurcze moze bedzie :)
  9. napisze to kolejny raz : Białasek jest bardzo mądry on wiedział, że coś jest nie tak, nie ufał nam i walczył dzielnie w bliskim kontakcie nie tak źle - nie jest agresywny zębów używa już w ostateczności, ale w sumie nic nikomu nie zrobił :) DT ma trudne zadanie! Białas to dzikus, potrzebuje duzo pracy: socjalizacji, spacerów, smakołyków, gadania do niego on musi zaufać byc może coś mu się szybko odblokuje :) jest jakaś tam szansa na to, ale nie liczyłabym - raczej wszystko trzeba będzie wypracować... Ellig, rozmawiając z DT proszę zwróć na to uwagę, DT musi bardzo bardzo uważać ja wiem, że wszyscy o tym wiemy, ale muszę to powtórzyć ;) Białasek jest śliczny i mądry. Trzymam kciuki, żeby jego los się odmienił! No i czekam na wieści!
  10. czy kojarzycie taka suke? jest w przytulisku w okol. Piaseczna ma schroniskowego chipa, ale właściciela brak... [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba3.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. [B]i żaba - cudna astka (kiedys adoptowana z palucha, ma czip, ale nie mozna znaleśc właścicielki), [/B]Bardzo łagodna, do ludzi super, do psów też ok. Żabka ma ciemne plamy na bokach(moze coz z tarczyca?z nerkami?-nie wiemy)Super mila i przyjazna.W dobrej formie jesli chodzi o figure. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/zaba/zaba3.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [B]jest nowy pies w typie asta. Był przywiazany na strychu w jakimś domku letniskowym. Właściciel sie mocno zdziwił jak przyjechał na weekend. pies jest przestraszony mocno [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B]Był na spacerze z nami.Troszke wystraszony ale zdecydowanie lgnie do ludzi. Ładnie chodzi na smyczy, i co jakis czas zerkal czy ide za nim.Super lagodny, uwielbia przysmaki[B]. [/B]Do innych psow zdecdowanie nie,z sunia moze...Daje ze soba zrobic wszystko, kladzie sie na grzbiecie i prosi o pieszczoty.Pozwolil sobie nawet wyciagnac kleszcza z brzucha! [SIZE=3] [/SIZE][CENTER] [SIZE=3][B]Daje tez cudowne buziaki prosto w usta!!!![/B][/SIZE] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astek/ast.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astek/ast1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astek/ast2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astek/ast3.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astek/ast4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. [B]Miła - szorstkowklaosa sunia, duża, [/B]duza i fajniutka.poki co w kolnierzu pooperacyjnym.Prawdopodobnie ok 3 lat. [CENTER]juz ją znamy:) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/sunia.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Mila/sunia1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [B]nowa młada sunia, kundelek troche szorski, miziasty chyba nie ma roku,[/B] Troszkę przerazona sytuacja, ale do człowieka lgnie.Blaga zeby ja poglaskac i przytulic.Super dla kazdego!!! Po wyczesaniu cudna nieduża przedstawicielka rasy euro.Po sterylce. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/milaII/mila.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/milaII/mila1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/milaII/mila2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/milaII/mila3.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. [B]bezowy kundelek (taki mini labek), [/B]śliczny spokojny i zrownowazony.Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie ma klopotu z innymi psami,klei sie do czlowieka.Aż żal zeby siedział w kojcu!! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/rudy_l/labkowaty.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/rudy_l/labkowaty1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/rudy_l/labkowaty2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/rudy_l/labkowaty3.jpg[/IMG] [/CENTER] ten jest moim idolem :(:(:(
  16. [B]szpicowaty-belgowaty ok 6-7 miesięczny psiak, [/B]petarda,torpeda,pocisk i kto co tam woli.Pies jest wulkanem energii, ale trzeba wziasc pod uwage ze siedzi w kojcu, gdzie nie ma sie jak wybiegac. Z innymi psami nie ma klopotu.Na smyczy ciagnie, ale do nauczenia. Piekna siersc, Bekka mowi ze ma brazowy nosek.Do kapieli i czesania. Cudo!! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szpicowaty/szpicowaty.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szpicowaty/szpicowaty1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szpicowaty/szpicowaty2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szpicowaty/szpicowaty3.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/szpicowaty/szpicowaty4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [B]ok 6mczy cudny spaniel, czarny z biłaym, ogoniasty [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/B]sliczny wesoły kontaktowy pies[B]. [/B][CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek3.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. oraz... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek5.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek6.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. fotki Choochoo... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek3.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/ChooChoo/spanielek4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. sunia znalazła DT w Markach :) jak bede cos wiecej wiedziec, to napisze! :)
  21. mam foty :) wrzuce zaraz tylko sie ogarne w pracy!
  22. wybaczcie, komp w domu mi padł a poza tym byłam prawie czały czas poza domem, mam foty i zaraz wrzuce!!!
  23. ciagle o nim mysle, co tu robic kombinuje...
×
×
  • Create New...