-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy wpłacać? drobne wpłaty są mile widziane :) powiem czemu: utrzymanie Kąska kosztuje nas teraz 100 zł. miesięcznie to nie jest dużo, damy radę jakby co :) niestety Kąska trzeba będzie zabrać do weta, nie podobają mi się te jego stawy, może go bolą i jest to dodatkowy stres i zdenerwowanie... trzeba mu pomóc. -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj ciężko :( potrwa to a tak naprawde Kasek JUŻ powinien iść do domku, gdzie miałby swojego pana ciężka to będzie adopcja, ale Kąsek jest bezpieczny i będziemy się go starali przekonać, żeby wychodził na spacery :) strasznie mi go szkoda, no on się w Marku zakochał i teraz mu pewnie smutno i nie rozumie. -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oj jak fajnie, sa wiesci i wszystko ok :) a nawet lepiej, dzieki! -
o matko, byle było takich ludzi zmieniajacych tyle wokoł siebie wiecej :D
-
Choo-choo szczeniaczek spaniela - właściciel się ogarnął i go odnalazł
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aha, przypominam o procedurze adopcyjnej: 1. wizyta przeadopcyjna :) 2. podpisanie umowy z zapisem o kastracji psiaka :) i zgoda na wizyty po oraz obietnica przesyłania zdjęć i informacji o maluchu! -
Choo-choo szczeniaczek spaniela - właściciel się ogarnął i go odnalazł
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
marta, pewnie! dzieki! -
u nas pod Warszawa jest taki 6mczny szczeniak :-( [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188042-Choo-choo-szczeniaczek-spaniela-ma-tydzie%C5%84-mo%C5%BCe-dwa...-PILNIE-DT%21?p=14927511#post14927511"]http://www.dogomania.pl/threads/1880...1#post14927511[/URL][/B] PILNIE szukamy DT, bo psy stamtąd wydawane są na podwórka :-( [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/09a337adc621c2bfmed.jpg[/IMG]
-
u nas pod Warszawa jest taki 6mczny szczeniak :( [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188042-Choo-choo-szczeniaczek-spaniela-ma-tydzie%C5%84-mo%C5%BCe-dwa...-PILNIE-DT%21?p=14927511#post14927511"]http://www.dogomania.pl/threads/188042-Choo-choo-szczeniaczek-spaniela-ma-tydzie%C5%84-mo%C5%BCe-dwa...-PILNIE-DT!?p=14927511#post14927511[/URL][/B] PILNIE szukamy DT, bo psy stamtąd wydawane są na podwórka :( [CENTER][IMG]http://images43.fotosik.pl/307/09a337adc621c2bfmed.jpg[/IMG] [LEFT][B]edit[/B]: kurcze pomyliłam watki, tu są amerykańskie, przepraszam [/LEFT] [/CENTER]
-
Oto Choo-choo, ogoniasty ;) czarno-biały maluch znaleziony nad Wisłą... pewnie się komuś zgubił, no ale nikt go nie szuka... :shake: maluch przebywa w przytulisku pod Warszawą, ma niewiele czasu, dlaczego? Bo psy z tego przytuliska, aby zapobiec przepełnieniu wydawane są na giełdzie pod Grójcem :( trafiają głownie na podwórka, łańcuchy, do pracy... szukamy DT dla tego słodziaka :( zbyt wiele psów nie udaje nam się uratować, nie dajemy sami rady... [CENTER][B]wątek przytuliska:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Warszaw%C4%85-POMOCY-one-nie-maj%C4%85-czasu[/URL]! [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images43.fotosik.pl/307/09a337adc621c2bfmed.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images40.fotosik.pl/303/d3426b359dec073amed.jpg[/IMG] kontakt: na [B]pw[/B] lub [B][email protected][/B] ; [B]509 075 051[/B] ; [B]604 129 008[/B] [/CENTER]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
tak tak ja też mojemu watrobowcowi (jego niewydolność wątroby spowodowała padaczkę... pies ma 3 lata...) podaję :) tylko nie wiem, jak one działają na jelita -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
NiJaSe w razie co piszcie i dzwońcie - nie ważne o której! w środku nocy też! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
o matko... faktycznie, z wątrobą cos nie tak na 100%... -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
moj boze :( cudo... wrzuć tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-ps%C3%B3w-prosz%C4%99-dodawa%C4%87-psy-i-reklamowa%C4%87[/url]! ah jaki piekny -
[quote name='Akrum'] a tak szczerze, gdyby Grafit przeszedł jakieś fajne szkolenie zostawania w domu, to nie musiałby zostawać w tygodniu w hoteliku... [/QUOTE] tak, to by było coś tylko potrzebny dobry szkoleniowiec, co przyjedzie, powie i pokaże jak reagować my próbowaliśmy telefonicznie, ale to zupełnie nie to :( i ja rozumiem, sama bym nie wiedziała co robić, jeśli nikt by mi nie pokazał... Akrum a do jakiego szkoleniowca Ty jedziesz? :)
-
no właśnie ja tak myślałam, ze to ich szukanie to nic nie warte... przejść się muszą, bo wypada, no ale żeby jakoś bardziej to po co... byśmy mogli go skreślić naprawdę tyle godzin przeżył, ale mógł sobie pójść dalej i co wtedy? gdzie szukać? eeeh :( czy mamy szykować dla kogoś nagrodę? :P nie znamy się na szkoleniowcach w Poznaniu, ale coś takiego jest: [URL]http://www.nawoli.pl/kontakt.php[/URL] TZ kojarzy, że oni bywali na seminariach, więc może oni? jeszcze TZ poszuka czegoś
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
może coś, że z Omenem znów źle :( nie wiem, w sumie na razie nie wiem, w glowie mi sie miesza, boze! wczoraj zaginal Grafi i prawie nie spałam dzis nie sposob spać wiedzac, ze z Omenem... no wlasnie co? :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
co wetki mowily o wynikach? -
[B]Akrum[/B] - dzięki O G R O M N E :multi::loveu: Grafit odnaleziony a z Omenem moim innym podopieczny znów źle... :( choroba mu wraca chyba... [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Haszczak-Omen-wraca-do-zdrowia-!!-Brakuje-1000-z%C5%82-na-pokrycie-leczenia-!Mamy-5-dni?p=14925783&posted=1#post14925783[/url]
-
no właśnie, kurcze i co tu teraz robić? "powodzenia" haha to on nie wie na co nas stać... 8-)
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
sms od TZta NiJaSe: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/OmenII.jpg[/IMG] [/CENTER] "i tak od wczoraj. musi go boleć, zobacz jak ma podkulone tylne łapy. tylko w takiej pozycji lezy" jutro będzie więcej wiadomo (pobrano mu dziś krew) Grzesiek dzwonił do profesora, ten kazał mu podesłać wyniki Omena a on i tak zadzwoni na Powstańców i ich uprzedzi, o ew. przyjeździe Omena prof mówi tez o tym, żeby pójść do babki, która leczy niekonwencjonalnie. jutro Grzesiek do niej podskoczy z historią choroby Omen poza tym prof mówi, ze to wszystko może być równie dobrze wynikiem zakażenia bakteriologicznego. organizm Omena nie jest jeszcze w pełni sprawny po chorobie i byle co może doprowadzić do dużych problemów... :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
to jest jakiś koszmar :(:(:(