-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[quote name='golf'] Bylam dzis rozwieszac ogloszenia o znalezieniu Luzaka (niewidomego) w okolicy gdzie zostal znaleziony. Tam jest naprawde bardzo malo domow.Korzystajac z otwartej bramy wjechalam na posesje w bezposrednim sasiedzctwie mostka -tam gdzie sie konczy Piaseczno. Pani ktora tam mieszka powiedziala ze psa nie zna, ale w zeszlym tyg byl u niej sasiad i pytal czy nie znalazla jego psa! Pojechalam we wskazane przez nia miejsce, gdzie sa trzy domy.W dwu z nich mieszka po kilka psow ,a wlasciciele tych domostw twierdza ze nie szukali , bo ich psy sa u nich.A naszego Luzaka nie znaja. Ale moze kiepska widza, zdj tez czarno biale.. Sama nie wiem.Widzialam psy jednego z tych Panow.Byly w kojcach, ale z obrozami, woda w miskach, budy.Generalnie widac ze facet lubi psy i dba.Pasowalaoby mi ze to jego pies, ale z drugiej strony nie wygladal na takiego co by sie do swego nie przyznal... no i ta kobieta ktora mowila ze w czw lub pt byl jakis sasiad i pytal sie o psa... [B]moze boi sie przyznac obcej osobie.[/B] [B]Nie wiem co robic[/B]!!!![/QUOTE] kurde no nie wiem, dziwna sprawa. znaczy jeśli to jego pies to i tak go nie zabierze z tego wynika... kurde no nie wiem... [quote name='golf']moze ogloszenia trzeba by im odświeżyć??oni naprawde nie maja juz czasu[/QUOTE] oj tak, Łyżew już tyle tam siedzi :/ a to młody psiak, w sam raz do sadu. z resztą każdy do sadu dobry... [quote name='Equus']Dziewczyny, a co się stało z Choinkiem? Poszedł na giełdzie, czy znalazł dom?[/QUOTE] poszedł na giełdzie :(:(:(
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
xelko, domki nie są sprawdzone, bo nie są w 100% zdecydowane procedura jest taka, że najpierw maja obejrzeć sunie a potem jak beda zdecydowane to my domy sprawdzamy i potem oni mogą zabrać Pestkę dopiero :) ja chętnie wpadne na te spotkania, jak juz ci ludzie zadzwonią się umowia z Toba to daj znać - nam ciężko jest w tygodniu podjechać przez te okropne korki :/ ale postaramy się. w sumie Ty im tylko mowisz kiey mogą wpaść i pokazujesz sunie :) oceniasz też ogólnie, czy są fajni czy w ogóle niefajni ;) potem czekamy co oni powiedza...no a najpierw czekamy, czy się w ogóle odezwa, bo z tym też różnie bywa :p -
może teskt trzeba zmienić? że jest nieduży, do kolana, że lubi inne psy - wuelbia się z nimi bawić, więc spokojnie może być drugim czy trzecim psem :) lubi i psy i suki ;) jest naptawdę mega grzeczny i nie przerażają go ani tramwaje, ani autobusy, ani metro... ani park - czyli ludzie, rowery, muzyka... - wszystko sprawdziłam!
-
no bo choochoo to wiesz - rasowy szczeniak. i tak mało telefonow było a Dybuk jest dla ludzi nijaki. ale mi sie np. podoba haha, bo jest bull terrierem hihi :) jest super ale fakt, dla ludzi żadne cudo, oni szukaja labków, które potem ciągną ich na spacerze i jest płacz, bo nie da sie z tym psem nic zrobic, jest wariat i prosze go zabrać ;) nieważne, że Dybuk jest grzeczny, nie szczeka, akceptuje inne psy i uwielbia ludzi i dzieci... - co tam... Dybuk teraz pojeździ trochę autobusami :) może to coś da? chociaż słaby z tego odzew, żeby nie powiedzieć - żaden... ;) [CENTER] [video=youtube;Uo57vKrsoC0]http://www.youtube.com/watch?v=Uo57vKrsoC0[/video][/CENTER]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mru replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pan umarł. Zostaly psy. Psy, których nikt nie chce i każdemu przeszkadzają... zostało ich pięć. Trzy z nich to kudłacze: - dwuletnia sunia czarno biała, średnich rozmiarów o dłuższej sierści podobnej do sierści sznaucera FRANKA - około czteroletni czarny sznauceropodobny psiak (ale sporo mniejszy) z białą łatką pod szyją... - kilkunastoletni rudy, mały kundelek, już praktycznie bez zębów - KAJTEK wszystkie, czego nie widać, zaniedbane brudne, zapchlone... ich wątek: http://www.dogomania.pl/threads/188249-pan-umar%C5%82-psy-zosta%C5%82y-na-posesji-POMOCY!-sznupkowate-staruszek-bez-z%C4%99b%C3%B3w...-%28 psy są pod Warszawą. w gminie, w której nie ma zupełnie nic, o której jeśli chodzi o zwierzęta, nie słyszy się nic dobrego. czas nagli - psy są na terenie, o który ktoś się lada dzień może upomnieć. hycel w tych okolicach bywa... a to nie lada zarobek zabrać tyle psów do lasu :( -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o juz wrzucam :) co do platnego tymczasu, to jasne, tylko jak na razie nie ma ani grosza... -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
można cos wpłacać, ale już regularnie nie trzeba. po prostu chciałam, zeby każdy uczciwie sie dowiedział, że nie potrzeba juz 400 zł co do pottzeb - są i będą jeszcze jakiś czas, bo Kąsek dziś lub jutro się nie wyadoptuje. ale każdy może zadecydować, czy chce wpłacać czy ma inne bidy na oku :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no już pisałam pare razy... [quote name='mru']13 czerwca odbieramy od Marka Pita i Kąska :smile: od 13 marca miesięczny koszt utrzymania psiaków wyniesie nas tylko po 100 zł.! Boksy już prawie stoją i do 13 marca stać będą :smile: budy są, obie dostaliśmy :-D jedną załatwiła nam kochana golf :loveu: Pit i Kąsek wracają, będą blisko :smile: Pit ma na koncie 655 zł. - za to pokryjemy koszt transportu obu psiaków, bo Kąsek niestety ma tylko 50 zł. czyli od czerwca jesteście wolni od wpłat :-D bardzo Wam dziękuję! :loveu::loveu::loveu: byliście kochani i wytrwali i wierzyliście w Kąska :) Wam zawdzięcza życie! Teraz rozpoczyna swoje nowe własne i szuka domu!!!!! :multi: oraz potem; [quote name='mru']czy wpłacać? drobne wpłaty są mile widziane :) powiem czemu: utrzymanie Kąska kosztuje nas teraz 100 zł. miesięcznie to nie jest dużo, damy radę jakby co :) niestety Kąska trzeba będzie zabrać do weta, nie podobają mi się te jego stawy, może go bolą i jest to dodatkowy stres i zdenerwowanie... trzeba mu pomóc. -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie moge napisac -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w sumie nic :/ -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='BimBom'] Mam zgłosić adopcję Barbisi do moda?[/QUOTE] aaaah :) zmieniam -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dasz rade :P albo niech Michał mowi! ;) kupuj bramki, to zobaczymy w weekend jak Hen sobie radzi :P nas nie ma potem 10-11 w Warszawie (ale możecie go zabrać na spacer;)) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
mru replied to APSA's topic in Już w nowym domu
ooho, widzieliśmy Was z tydzień temu na spacerze :) chyba wszystko dobrze ;) Big się znalazł jeszcze tego samego dnia! -
Choo-choo szczeniaczek spaniela - właściciel się ogarnął i go odnalazł
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hmmm no dobra, skoro tak... mam nadzieje, ze jakos tosensownie sie ulozy. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kiedy wracacie? bo myślałam, że już wróciliście :) mam 2 osoby zainteresowane Pestką :) będą do Ciebie dzwoniły! żeby się umówić obejrzeć małą ;) -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podnioose psiaki! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idolku śpij spokojnie, tylu psiakom stamtąd się nie udało... tyle staruszków tam trafiających jest od razu usypianych, bez badań nawet... usypiane są też młode psy, bo nikt nie ma sił o nie walczyć, bo nie ma jak, za co, kiedy... Tobie się udało, ktoś Cię zechciał, pokochał i codziennie rozpieszczał. Tyle ludzi po Tobie płacze. Idolku, oni robili wszystko, co mogli. Śpij, słoneczko. -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeszcze podniose...