Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. golf wpadlibysmy któregoś dnia do lecznicy, co trzeba zrobic? znaczy my dopiero popołudniem bysmy mogli :( no ale dni długie ostatnio ;) z astkiem nic nowego?
  2. [quote name='golf'] Bylam dzis rozwieszac ogloszenia o znalezieniu Luzaka (niewidomego) w okolicy gdzie zostal znaleziony. Tam jest naprawde bardzo malo domow.Korzystajac z otwartej bramy wjechalam na posesje w bezposrednim sasiedzctwie mostka -tam gdzie sie konczy Piaseczno. Pani ktora tam mieszka powiedziala ze psa nie zna, ale w zeszlym tyg byl u niej sasiad i pytal czy nie znalazla jego psa! Pojechalam we wskazane przez nia miejsce, gdzie sa trzy domy.W dwu z nich mieszka po kilka psow ,a wlasciciele tych domostw twierdza ze nie szukali , bo ich psy sa u nich.A naszego Luzaka nie znaja. Ale moze kiepska widza, zdj tez czarno biale.. Sama nie wiem.Widzialam psy jednego z tych Panow.Byly w kojcach, ale z obrozami, woda w miskach, budy.Generalnie widac ze facet lubi psy i dba.Pasowalaoby mi ze to jego pies, ale z drugiej strony nie wygladal na takiego co by sie do swego nie przyznal... no i ta kobieta ktora mowila ze w czw lub pt byl jakis sasiad i pytal sie o psa... [B]moze boi sie przyznac obcej osobie.[/B] [B]Nie wiem co robic[/B]!!!![/QUOTE] kurde no nie wiem, dziwna sprawa. znaczy jeśli to jego pies to i tak go nie zabierze z tego wynika... kurde no nie wiem... [quote name='golf']moze ogloszenia trzeba by im odświeżyć??oni naprawde nie maja juz czasu[/QUOTE] oj tak, Łyżew już tyle tam siedzi :/ a to młody psiak, w sam raz do sadu. z resztą każdy do sadu dobry... [quote name='Equus']Dziewczyny, a co się stało z Choinkiem? Poszedł na giełdzie, czy znalazł dom?[/QUOTE] poszedł na giełdzie :(:(:(
  3. xelko, domki nie są sprawdzone, bo nie są w 100% zdecydowane procedura jest taka, że najpierw maja obejrzeć sunie a potem jak beda zdecydowane to my domy sprawdzamy i potem oni mogą zabrać Pestkę dopiero :) ja chętnie wpadne na te spotkania, jak juz ci ludzie zadzwonią się umowia z Toba to daj znać - nam ciężko jest w tygodniu podjechać przez te okropne korki :/ ale postaramy się. w sumie Ty im tylko mowisz kiey mogą wpaść i pokazujesz sunie :) oceniasz też ogólnie, czy są fajni czy w ogóle niefajni ;) potem czekamy co oni powiedza...no a najpierw czekamy, czy się w ogóle odezwa, bo z tym też różnie bywa :p
  4. może teskt trzeba zmienić? że jest nieduży, do kolana, że lubi inne psy - wuelbia się z nimi bawić, więc spokojnie może być drugim czy trzecim psem :) lubi i psy i suki ;) jest naptawdę mega grzeczny i nie przerażają go ani tramwaje, ani autobusy, ani metro... ani park - czyli ludzie, rowery, muzyka... - wszystko sprawdziłam!
  5. no bo choochoo to wiesz - rasowy szczeniak. i tak mało telefonow było a Dybuk jest dla ludzi nijaki. ale mi sie np. podoba haha, bo jest bull terrierem hihi :) jest super ale fakt, dla ludzi żadne cudo, oni szukaja labków, które potem ciągną ich na spacerze i jest płacz, bo nie da sie z tym psem nic zrobic, jest wariat i prosze go zabrać ;) nieważne, że Dybuk jest grzeczny, nie szczeka, akceptuje inne psy i uwielbia ludzi i dzieci... - co tam... Dybuk teraz pojeździ trochę autobusami :) może to coś da? chociaż słaby z tego odzew, żeby nie powiedzieć - żaden... ;) [CENTER] [video=youtube;Uo57vKrsoC0]http://www.youtube.com/watch?v=Uo57vKrsoC0[/video][/CENTER]
  6. Pan umarł. Zostaly psy. Psy, których nikt nie chce i każdemu przeszkadzają... zostało ich pięć. Trzy z nich to kudłacze: - dwuletnia sunia czarno biała, średnich rozmiarów o dłuższej sierści podobnej do sierści sznaucera FRANKA - około czteroletni czarny sznauceropodobny psiak (ale sporo mniejszy) z białą łatką pod szyją... - kilkunastoletni rudy, mały kundelek, już praktycznie bez zębów - KAJTEK wszystkie, czego nie widać, zaniedbane brudne, zapchlone... ich wątek: http://www.dogomania.pl/threads/188249-pan-umar%C5%82-psy-zosta%C5%82y-na-posesji-POMOCY!-sznupkowate-staruszek-bez-z%C4%99b%C3%B3w...-%28 psy są pod Warszawą. w gminie, w której nie ma zupełnie nic, o której jeśli chodzi o zwierzęta, nie słyszy się nic dobrego. czas nagli - psy są na terenie, o który ktoś się lada dzień może upomnieć. hycel w tych okolicach bywa... a to nie lada zarobek zabrać tyle psów do lasu :(
  7. o juz wrzucam :) co do platnego tymczasu, to jasne, tylko jak na razie nie ma ani grosza...
  8. siedzi w hotelu :( koosiek mu ogłoszenia robiła i cisza :(
  9. oh golf, super ze robisz foty i tam bywasz :D:D:D
  10. można cos wpłacać, ale już regularnie nie trzeba. po prostu chciałam, zeby każdy uczciwie sie dowiedział, że nie potrzeba juz 400 zł co do pottzeb - są i będą jeszcze jakiś czas, bo Kąsek dziś lub jutro się nie wyadoptuje. ale każdy może zadecydować, czy chce wpłacać czy ma inne bidy na oku :)
  11. no już pisałam pare razy... [quote name='mru']13 czerwca odbieramy od Marka Pita i Kąska :smile: od 13 marca miesięczny koszt utrzymania psiaków wyniesie nas tylko po 100 zł.! Boksy już prawie stoją i do 13 marca stać będą :smile: budy są, obie dostaliśmy :-D jedną załatwiła nam kochana golf :loveu: Pit i Kąsek wracają, będą blisko :smile: Pit ma na koncie 655 zł. - za to pokryjemy koszt transportu obu psiaków, bo Kąsek niestety ma tylko 50 zł. czyli od czerwca jesteście wolni od wpłat :-D bardzo Wam dziękuję! :loveu::loveu::loveu: byliście kochani i wytrwali i wierzyliście w Kąska :) Wam zawdzięcza życie! Teraz rozpoczyna swoje nowe własne i szuka domu!!!!! :multi: oraz potem; [quote name='mru']czy wpłacać? drobne wpłaty są mile widziane :) powiem czemu: utrzymanie Kąska kosztuje nas teraz 100 zł. miesięcznie to nie jest dużo, damy radę jakby co :) niestety Kąska trzeba będzie zabrać do weta, nie podobają mi się te jego stawy, może go bolą i jest to dodatkowy stres i zdenerwowanie... trzeba mu pomóc.
  12. [quote name='BimBom'] Mam zgłosić adopcję Barbisi do moda?[/QUOTE] aaaah :) zmieniam
  13. dasz rade :P albo niech Michał mowi! ;) kupuj bramki, to zobaczymy w weekend jak Hen sobie radzi :P nas nie ma potem 10-11 w Warszawie (ale możecie go zabrać na spacer;))
  14. ooho, widzieliśmy Was z tydzień temu na spacerze :) chyba wszystko dobrze ;) Big się znalazł jeszcze tego samego dnia!
  15. hmmm no dobra, skoro tak... mam nadzieje, ze jakos tosensownie sie ulozy.
  16. kiedy wracacie? bo myślałam, że już wróciliście :) mam 2 osoby zainteresowane Pestką :) będą do Ciebie dzwoniły! żeby się umówić obejrzeć małą ;)
  17. wczoraj odszedł nasz Idolek... [CENTER][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8207/i06.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/178530-Idolek-ju%C5%BC-za-TM-%28-Nie-chcia%C5%82-ju%C5%BC-walczy%C4%87.../page99[/url] [/CENTER]
  18. Idolku śpij spokojnie, tylu psiakom stamtąd się nie udało... tyle staruszków tam trafiających jest od razu usypianych, bez badań nawet... usypiane są też młode psy, bo nikt nie ma sił o nie walczyć, bo nie ma jak, za co, kiedy... Tobie się udało, ktoś Cię zechciał, pokochał i codziennie rozpieszczał. Tyle ludzi po Tobie płacze. Idolku, oni robili wszystko, co mogli. Śpij, słoneczko.
×
×
  • Create New...