Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. miejscowość: [B]SĘKOWO k. NOWEGO TOMYŚLA[/B]
  2. ja w ogóle nie wiem gdzie to jest :( matko!!! to sie nie dzieje naprawde, no nie?
  3. koszmar no, w takim terenie to myśliwy ma prawo go zabić nawet... znaczy postrzelić, żeby się wykrwawił oni tak robią a potem liczą który ile psów ustrzelił.
  4. nic nie miał? żadnej adresówki? żadnego telefonu napisanego na szelkach? nic a nic? ma chipa... tylko co z tego...!!!
  5. czy ktoś wie, w jakiej miejscowości jest ten hotel, z którego uciekł Grafit? Bambino mi nie odpisuje... a to podobno 25 km. od GW
  6. [CENTER][SIZE=4][B]Grafit uciekł z hotelu[/B][/SIZE] miejscowość: [B]SĘKOWO k. NOWEGO TOMYŚLA[/B] [/CENTER] proszę, szukajmy go :( on sobie sam nie poradzi nic nie widzi :( Bambino, napisz [B]jaka to miejscowość[/B]? poruszymy niebo i ziemie, żeby kogoś tam znaleźć...! Grafit [B]miał na sobie czarne szelki[/B] - nic poza tym - nie miał adresówki! aaa POMOCY :( boże nie wiem co robić PLAKATY KONIECZNIE - napiszcie, że za znalezienie nagroda! ja moge plakat zrobić tylko BŁAGAM KASIU daj tym ludziom te plakaty - wydrukuj i im zawieź, żeby porozwieszali :(
  7. a ja słyszałam, ze ktos KUPIŁ sobe Hena na allegro i zadowolony :P
  8. w niedziele Pitek poszedł z nami na spacer :) nawet trochę biegaliśmy, żeby Pitka zmęczyć, bo Pitek lubi biegać. trzeba go do weta tylko zabrać i będzie ok :) ogłaszam go, bo tak naprawdę domu mu trzeba, już nic więcej!
  9. aa ciekawe, jakich tajemnic sie dowiesz!
  10. cisza :( nawet pani, któa jakis czas temu płakała przez telefon, ze ona teraz wyjezdza, ale zeby Pestke trzymac :P haha... xelka na urlopie, wiec poczekamy na zdjecia Pestka hop!
  11. ja miałam wczoraj po południu wrazenie, ze dogo zostało zhakowane przez 15latka :P ale dobra, nie wiem, bo znów stoi ale było owned by ktośtam kc marysiu czy jasiu i buziaki hahaha
  12. [quote name='NiJaSe']nie juz nic wiecej nie wydałam i dobrze że in plus bedzie na szczepienie na wscieklizne i wykastrowanie za czas jakiś :D[/QUOTE] ooo bardzo dobrze mowisz! :)
  13. [B]Omen - wpłaty [/B] 2010-05-31 JUSTYNA G. 50,00 zł 2010-05-31 P. ŁUKASZ 30,00 zł 2010-05-31 DOMINIKA K. 20,00 zł 2010-06-01 MARTA O. 50,00 zł 2010-06-01 MAGDALENA B. 30,00 zł 2010-06-01 DOBROGNIEWA L. 10,00 zł 2010-06-01 JOANNA K. 39,00 zł 2010-06-02 KUNDELKOWA SKARBONKA 200,00 zł 2010-06-02 OBRACZUS87 10,00 zł 2010-06-02 PLICHA 35,00 zł 2010-06-02 KATARZYNA K. 34,30 zł 2010-06-02 B. KATARZYNA 7,70 zł 2010-06-02 PAULINA T. 50,00 zł 2010-06-02 GRZEGORZ Z. 50,00 zł 2010-06-02 MADZIK27 100,00 zł 2010-06-02 JOANNA D. 30,00 zł 2010-06-02 BEATA B. 100,00 zł 2010-06-04 JUSTYNA G. 15,00 zł 2010-06-04 ARKADIUSZ CH. 50,00 zł 2010-06-04 KAROLINA M. 20,00 zł 2010-06-04 AWIT 20,00 zł 2010-06-04 BORCZ TERESA 20,00 zł 2010-06-04 H. MIRON I H. JÓZEF 60,00 zł 2010-06-04 VIKTORIJA R. 50,00 zł 2010-06-04 AGNIESZKA Z. 500,00 zł 2010-06-04 DANUTA Z. 100,00 zł 2010-06-07 psy stadionowe 90,00 zł 2010-06-07 RODZICE MRU 50,00 zł 2010-06-07 ADAM C. 20,00 zł 2010-06-07 ANNA B. 40,00 zł 2010-06-07 MAGDALENA W. 50,00 zł 2010-06-07 AGMAREK 50,00 zł 2010-06-08 HUSKYADOPCJE 50,00 zł 2010-06-08 S. MACIEJ 70,00 zł 2010-06-08 BARBARA D. 200,00 zł 2010-06-09 D. WERONIKA 20,00 zł 2010-06-09 KAROLINA S. 30,00 zł 2010-06-09 MARTA A. 46,00 zł 2010-06-10 JOSTEL5 40,00 zł 2010-06-10 OD LIVKI I NIKUSIA 50,00 zł 2010-06-11 LOLALOLA 25,00 zł 2010-06-11 MICHAŁ G. 26,51 zł 2010-06-11 VIola005 50,00 zł 2010-06-11 K. KATARZYNA 20,00 zł 2010-06-11 MIKOŁAJ M. 60,00 zł 2010-06-11 G. IGNACY 200,00 zł 2010-06-11 WOJCIECH CH. 150,00 zł 2010-06-14 MONIKA E. 76,00 zł 2010-06-14 ANNA R. 20,00 zł 2010-06-14 OLGA K. 50,00 zł 2010-06-15 gmina Długosiodło 500,00 zł 2010-06-17 B. KAMILA 58,66 zł 2010-06-21 KOSU32 20,00 zł 2010-06-21 DOROTA K. 80,00 zł razem: [B]3 823,17 zł[/B] [B]Omen leczenie [/B] 2010-05-27 babeszja I 200,00 zł 2010-05-30 babeszja II 200,00 zł 2010-05-31 USG 105,00 zł 2010-06-08 KLINIKA WET BEMOWO 2 000,00 zł bemowo II 1 118,00 zł razem: [B]3 623,00 zł[/B] [B]NiJaSe[/B], czy coś jeszcze wydaliście? [CENTER][SIZE=4]jesteśmy [B]200,17 zł.[/B] na plusie :D[/SIZE] [/CENTER]
  14. dobra, dzis podliczam Omenka :) a co Lilce???
  15. widzicie, jaki Hen uradowany? :) hehe on zawsze jakieś śmieszne miny robi i kręci głową :P oh to pojedźcie do niego w weekend :) ucieszy się no i pospaceruje ;) a co do tego, co robić jeśli Hen coś tam robi to pogadamy jak się spotkamy jeszcze :)
  16. powinno sie je ogłoscić na jakimś portalu jako szukajace domow!
  17. buu w lecznicy są dwa maluchy prawie rasowe: około 6 mczny spaniel czarny i szpicowaty 7mczny psiak więcej wie beka, ja powtarzam tylko co mi mówiła przez telefon anyway, trzeba je wyciągać :( malagos - z jakiego zwierzaka żeberka??? :-o
  18. a ja nie wiem :) szkoda, że za tydzień nas nie ma w Warszawie, bo byśmy z Henem wpadli jeszcze raz... a tak to wpadniemy za 2 tygodnie dopiero. ja wiem, wiem, że chcielibyście konkretów - ale dajny Marcie i jej rodzinie wszystko dokładnie przemyśleć. to nie są ludzie, którzy się zastanawiają "a co będzie jak Hen zachoruje przecież nie będziemy go leczyć.." albo - a kolor nie ten, a tu trochę łapa krzywa, a co on tak śmierdzi :P mnie osobiście to wszystko zupełnie nie stresuje, podchodzę do tego na ludzie, bo wiem, że Hen to naprawdę poważna decyzja i nie ma sensu nikogo pospieszać ;)
  19. no fajnie było, w sumie lepiej niż myślałam! co prawda Buba miała słabe wejście :P znaczy biedna dostała faktycznie jak Hen sprawdzał co się dzieje, no i potem miała uraz już, ale poza tym było naprawdę dobrze :) starsza w stadzie już w ogóle się nie bała Hena, olała go i odważnie warczała nawet jak wąchał ją kiedy ona sobie nie życzyła... a Hen? nic, bo jak czuje, że ona się go nie boi to nie ma jaj już podskakiwać. :) w mieszkaniu moim zdaniem bardzo dobrze :) Hen się spoko odnajdzie a jak jeszcze będą bramki w dwóch miejscach, to wszyscy będą bezpieczni i szczęśliwi :P no i jest jeszcze ogródek! w którym Hen fajnie mógłby spędzać dużo czasu - jest tam i słońce i cień i coś jakby altanka - no i ogródek nie jest przy ulicy ani nic z tych rzeczy, więc Hen byłby bezpieczny. (i nie widzi kotów haha) co jeszcze? hmmm... słabe strony: duża ruchliwa ulica, do której Hen musiałby się przyzwyczaić, bo go stresuje i schodki na klatce - bo wiecie, są zimne i drobne - ale jest ich tylko kilka i to jest kwestia czasu, jak on je policzy i zapamięta :) bo on jest mądry! mocnych stron za dużo, żeby pisać ;) z reszta już wypisałam wcześniej. a najważniejsze, że Hen miał wycieczkę i chyba dobrze się bawił, najadł się ciastek, został wygłaskany, przejechał sie po całej Warszawie, nawet na targi wpadł no a wcześniej był na szkoleniu dogo i też sprawował się super :) dla mnie najważniejsze, że Marta i jej TZ nie boją się Hena, nawet jak Hen warknie im w twarz :)
  20. noo sprzątać tam, bo to był termostat i już jest nowy i jutro Was nawiedzamy! :D
  21. chłodnica wymieniona... silnik się grzeje nadal :/ być może to tylko termostat... trzymajcie kciuki, żeby tak było :P
  22. aaa cholera! biedny Pikuś :( nawet nie mam kiedy wpaść a jeszcze teraz samochód nam nawalił może uda się jutro wpaść, ale nie wiem na ile beka jakby Ci się udało foty porobić - albo może ktoś inny też mógłby pomóc? to poproszę na maila... ja mam jeszcze jednego psa do odwiezienia do lecznicy :( szkielet owczarkowaty... :(
  23. powiedz to chłodnicy :D TZ wczoraj 20 km. jechał ponad 2 godziny i stawał 9 razy :D
  24. o ile nam samochód ruszy (pęknięta chłodnica) - a powinien już... - to jutro Hen odwiedzi Martę i jej rodzinę w domu! także wiecie :) ale będzie się cieszył, on lubi wycieczki!
×
×
  • Create New...