Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. dzieki :) pozycze do Elurina klatke i poidełko :) juz sie umowiłam!
  2. przeslij mi tego maila: [email][email protected][/email] ja go wysle siekowej moze, odpisałaś coś? odpisze coś, zeby nie było ze milczymy!
  3. wow :) w sumie wiesz no, wieksza ogladalnosc niz na cafeanimal na takiej stacji... :)
  4. dokładnie siek albo ania chyba - to jedyne, co mi do głowy przychodzi niestety :(
  5. Elurin, dostał pokarm dla chomików i wodę w nakrętce. je i pije. i coś jeszcze dostał surowego, jakieś warzywo lub owoc. raczej warzywa dawać? sianko mam, dostanie :) o coś na wzmocnienie muszę zapytać weta właśnie. problem w tym, że możeby go zabrać do weterynarza najwcześniej jutro. dziś będę blisko Ogonka, ale kurcze potem jadę do Żelazowej woli i nie chcę go ciągać, bo są upały :( chcieliśmy dziś kupić klatkę, ale TZ nie wyrobi się do hurtowni. miał dzwonić do koleżanki, czy może ona by mogła podjechać, ale słabo to widzę. niedługo będę wiedziała, jeśli ona nie może to poproszę Cię, zebyś kupił klatkę i poidełko :) odbierzemy jutro! co z lecznicą na razie nie wiem, kiedy będziemy, jutro mamy szkolenie i wieziemy psa do nowego domu, ale jednak chciałabym go szybko komuś pokazać!
  6. wetka mowiła ze może mandżurski, ale te mandżurskie chyba mają jakby jaśniejszy spód?
  7. no nie można tego wykluczyć!
  8. na razie psa nie ma, po 16 mamy sie dowiadywac.
  9. dokładnie, wolontariat to podstawa kurcze. inaczej nie ma kontorli z zewnatrz jakby no...
  10. ah jaki piekny i radosny... :) zuziu, fakture wystawiaj na fundacje ale przysyłaj na moj adres:)
  11. no w Ogonku wczoraj pokazywałam zdjęcia, ale trudno z tych zdjęć cokolwiek wyczytać ;) trzeba zrobić nowe, w dzień, ja robiłam foty po 22 :/ a on się ciagle rusza ;)
  12. a [SIZE=4][B]nie ma nikt może klatki dla chomika pożyczyć?[/B][/SIZE] :) albo oddać. taka klatka byłaby idealna, bo ma gęste kratki bo maluch mieszka w kartonie, chcemy go zabrać, ale msuimy coś na niego mieć :)
  13. tylko one maja ogonki... nawet małe: [url]http://www.terrarium.com.pl/galeria/foto/102737.jpg[/url] a ten nasz ma taki kikut kilkumilimetrowy! łysy.
  14. ewajanka, takie coś? [url]http://www.myszoskoczki.com/foto/myszoskoczek.jpg[/url] [url]http://galeria.glos.com/pict/3/1529.jpg[/url] kurde podobne
  15. moje wczorajsze foty... może ktoś coś w nich wypatrzy :P [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Alfred/DSC00522_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Alfred/DSC00521.jpg[/IMG] na pierwszym widać tylną stopę na drugim kształt głowy mniej-więcej... dodam, że to jest maleństwo, ma jakieś nie wiem [B]3-4 cm.[/B]! [/CENTER]
  16. byłam widziałam i tak: dzikie to to nie jest, nornica odpada to może być jakiś chomik, np. [url]http://pu.i.wp.pl/?k=NDU5NjgwNTksNjkyNDk0&f=chinski.jpg[/url] najlepiej go bedzie zabrać do kogoś kto sie zna i dowiedziec sie jak to karmić? ile razy dziennie i czym?
  17. czyli pies ma pojechać do schronu w Piotrkowie, czy znamy to miejsce? bywa tam ktoś? Anja jeszcze raz Ci bardzo bardzo dziękuje! :oops:
  18. a i jeszcze Gosia z Facbooka... Dziękuję Madzia:) rozmawialiśmy z panią ze stacji i dziś psa nie było... pojawia się różnie, to pies do kolana, będę miała fotki, mam też transport, ale muszą go na stacji przytrzymać. o 22-giej mam dostać info czy przyszedł. info o wycieńczeniu dostałam od ludzi, którzy go widzieli ale nie wiem do końca w jakim jest stanie, czekam na zdjęcia.jak dostanę fotki to Ci wyślę.:)))
  19. tak, to Ania dzwoniła, cytuję: mój mail to [B][email protected][/B] a mój numer telefonu to [B]531 611 531[/B], można podać jakby co, nie mam nic przeciwko, ale ja go nie widziałam zdjęcia są - pies jest średni długi włos wilczurowaty wiem ze się skompromituje ale czy mogłabyś to na dogomani ogarnąć...? wstyd sie przyznać, ale ja naprawdę nie umiem, ale za to będę odpisywać i odbierać telefon! dzwoniłam na stację, piesek rano jeszcze był - dostał od pani wodę i dobre jedzonko, ale nie ruszone jest jeszcze, nie wrócił od rana mam zadzwonić kolo godziny 22, pani zastanawia sie czy aby go ktoś już nie wziął... jeśli wróci wezmą go jakoś fajnie przygrana co by sie nie wystraszył i tam był jutro... tyle wieści póki co
  20. czytałam na facebooku, że ktoś tam miał się ze schroniskiem kontaktować... ale Ania tu nie weszła i nic nie wiem... :/ dzieki Anja za błyskawiczne rozeznanie :):):)
  21. zaprosiłam tą Anię na wątek... muszę teraz wyjść, mój królik złamał nogę i dwa gipsy już miał i wszystko spadło i siedzi ze złamana noga :(
  22. dostałam taką wiadomość od dziewczyny z facebooka: znajomi wracając z koncertu zatrzymali się na pić i najeść na stacji i tam odkryli porzuconego psa, pies błąka się od jakiegoś czasu, ledwo zipie, jest dokarmiany chlebem i odpadkami przez pracowników tej stacji, ale długo tak nie pociągnie! Poza tym może wpaść pod tira,błagam!!!!! o już chyba nawet schronisko może lepsze od takiego psiego losu,proszę o pilne info co się dało zrobić ,aj rozsyłam gdzie tylko mogę, ja jestem z Wrocławia!!!! stacja [B]Statoil[/B] w [B]gminie Wolbórz[/B], droga nr 8, wieś [B]Proszenie 1A[/B]. ! nr tel na stację: +48 44 615 58 10, wieś Proszenie 1C
  23. hej :) na razie cisza cholera jasna :(
×
×
  • Create New...