-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
przeslij mi tego maila: [email][email protected][/email] ja go wysle siekowej moze, odpisałaś coś? odpisze coś, zeby nie było ze milczymy!
-
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wow :) w sumie wiesz no, wieksza ogladalnosc niz na cafeanimal na takiej stacji... :) -
Elurin, dostał pokarm dla chomików i wodę w nakrętce. je i pije. i coś jeszcze dostał surowego, jakieś warzywo lub owoc. raczej warzywa dawać? sianko mam, dostanie :) o coś na wzmocnienie muszę zapytać weta właśnie. problem w tym, że możeby go zabrać do weterynarza najwcześniej jutro. dziś będę blisko Ogonka, ale kurcze potem jadę do Żelazowej woli i nie chcę go ciągać, bo są upały :( chcieliśmy dziś kupić klatkę, ale TZ nie wyrobi się do hurtowni. miał dzwonić do koleżanki, czy może ona by mogła podjechać, ale słabo to widzę. niedługo będę wiedziała, jeśli ona nie może to poproszę Cię, zebyś kupił klatkę i poidełko :) odbierzemy jutro! co z lecznicą na razie nie wiem, kiedy będziemy, jutro mamy szkolenie i wieziemy psa do nowego domu, ale jednak chciałabym go szybko komuś pokazać!
-
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no nie można tego wykluczyć! -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie psa nie ma, po 16 mamy sie dowiadywac. -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dokładnie, wolontariat to podstawa kurcze. inaczej nie ma kontorli z zewnatrz jakby no... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ah jaki piekny i radosny... :) zuziu, fakture wystawiaj na fundacje ale przysyłaj na moj adres:) -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
majki dziekuje!!! -
moje wczorajsze foty... może ktoś coś w nich wypatrzy :P [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Alfred/DSC00522_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Alfred/DSC00521.jpg[/IMG] na pierwszym widać tylną stopę na drugim kształt głowy mniej-więcej... dodam, że to jest maleństwo, ma jakieś nie wiem [B]3-4 cm.[/B]! [/CENTER]
-
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czyli pies ma pojechać do schronu w Piotrkowie, czy znamy to miejsce? bywa tam ktoś? Anja jeszcze raz Ci bardzo bardzo dziękuje! :oops: -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a i jeszcze Gosia z Facbooka... Dziękuję Madzia:) rozmawialiśmy z panią ze stacji i dziś psa nie było... pojawia się różnie, to pies do kolana, będę miała fotki, mam też transport, ale muszą go na stacji przytrzymać. o 22-giej mam dostać info czy przyszedł. info o wycieńczeniu dostałam od ludzi, którzy go widzieli ale nie wiem do końca w jakim jest stanie, czekam na zdjęcia.jak dostanę fotki to Ci wyślę.:))) -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, to Ania dzwoniła, cytuję: mój mail to [B][email protected][/B] a mój numer telefonu to [B]531 611 531[/B], można podać jakby co, nie mam nic przeciwko, ale ja go nie widziałam zdjęcia są - pies jest średni długi włos wilczurowaty wiem ze się skompromituje ale czy mogłabyś to na dogomani ogarnąć...? wstyd sie przyznać, ale ja naprawdę nie umiem, ale za to będę odpisywać i odbierać telefon! dzwoniłam na stację, piesek rano jeszcze był - dostał od pani wodę i dobre jedzonko, ale nie ruszone jest jeszcze, nie wrócił od rana mam zadzwonić kolo godziny 22, pani zastanawia sie czy aby go ktoś już nie wziął... jeśli wróci wezmą go jakoś fajnie przygrana co by sie nie wystraszył i tam był jutro... tyle wieści póki co -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czytałam na facebooku, że ktoś tam miał się ze schroniskiem kontaktować... ale Ania tu nie weszła i nic nie wiem... :/ dzieki Anja za błyskawiczne rozeznanie :):):) -
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zaprosiłam tą Anię na wątek... muszę teraz wyjść, mój królik złamał nogę i dwa gipsy już miał i wszystko spadło i siedzi ze złamana noga :( -
dostałam taką wiadomość od dziewczyny z facebooka: znajomi wracając z koncertu zatrzymali się na pić i najeść na stacji i tam odkryli porzuconego psa, pies błąka się od jakiegoś czasu, ledwo zipie, jest dokarmiany chlebem i odpadkami przez pracowników tej stacji, ale długo tak nie pociągnie! Poza tym może wpaść pod tira,błagam!!!!! o już chyba nawet schronisko może lepsze od takiego psiego losu,proszę o pilne info co się dało zrobić ,aj rozsyłam gdzie tylko mogę, ja jestem z Wrocławia!!!! stacja [B]Statoil[/B] w [B]gminie Wolbórz[/B], droga nr 8, wieś [B]Proszenie 1A[/B]. ! nr tel na stację: +48 44 615 58 10, wieś Proszenie 1C
-
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hej :) na razie cisza cholera jasna :(