Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [B]Akrum [/B]dziękuję :D:D:D Tobie, znajomemu z Sękowa, TZtowi...! zaraz zobacze gdzie na mapie sa te schorniska o ktorych mowila Weronia
  2. irenaka, dzieki :) jesli nie jestes z Nowego Tomysla to nie wiem :( jesli znasz kogos stamtad to powiadom go prosze, z dogo czy nie z dogo... chyba tyle :(
  3. wrzuciłam na forum n.tomyśla... [url]http://forum.nowytomysl.pl/viewtopic.php?f=22&t=896[/url]
  4. [B]dodałam ten nr na plakacie:[/B] [url]http://www.sendspace.pl/file/e3188cd380b79a3ae4229aa[/url]
  5. [quote name='Bambino']W ogłoszeniu dopisałam jeszcze telefon do kasi do hoteliku : 608 550 584[/QUOTE] faktycznie warto dodać. dzieki Bambino. wiem, robisz co mozesz, ja tez złgupiałam, nie wierze ze Grafit zaginął no cholera :(
  6. najgorsze, ze po rozmowie z Kasia miałam wrażenie ze wg niej nie ma sensu szukać Grafita, bo on albo sam wróci albo... nie :roll: i że w sumie zostaje sie modlić... a to nieprawda, nie ma czasu się modlić!!! można zrobić kilkanaście rzeczy! jechać, szukać go z plakatem, dawać plakat każdemu, kogo spotkamy, pukać do chałup. ludzie najpierw machną ręką, ale jak się dowiedzą o nagrodzie to może spojrzą na zdjęci i chociaż powiedzą, że tak widzieli takiego martwego pod lasem :( Bambino, Ty jako jedyna jestes tam na miejscu, możesz zacząć od już! musisz! możesz masz kogoś do pomocy? i niech ci ludzie od hotelu robią to samo. Grafit to stary ślepy pies, nie można go zostawić. nie można żadnego psa tak zostawić :(
  7. [quote name='figa33']czyli co , urządził demolkę ? ze stresu? były wcześniejsze symptomy?[/QUOTE] tak, z nudów chyba. właśnie nie wiem, czy on tam wcześniej niszczył, jeśli nie to dziwne... :/ dlatego pytam, czy [B]Bambino ufa tym ludziom?[/B]
  8. tak, ale pola i lasy = myśliwi :( pif paf... nagroda powinna pomoc ludziom w zebraniu sie do zawiadamiania jak go zobaczą... Grafit bywał w hotelu przez ponad 2,5 tygodnia, to może pamięta drogę.... nie wiem, po miesiącu by pamiętał, jakby chodził na spacery. czy chpodził i ile zapamiętał? :(
  9. Grafit powinien zachowywać się normalnie
  10. juz mowie: z tego, co mówiła Kasia to... Grafit zdemolował najpierw jedną budę potem drugą w drugim kojcu potem kojec i uciekł (pokonał tez ogrodzenie... jak?) nie wiem, czy on wcześniej nie niszczył? niszczył z tęsknoty/nudy to [B]Sękowo to wieś[/B] :( dom, pola, dom, pola, dom... :( być może wróci do jedzenia nie wiem do GW do bambino raczej za daleko (25 km), żeby trafił poza tym nigdy tamtędy nie szedł... Bambino, czy Ty dobrze znasz tych ludzi? ufasz im?
  11. dzieki ludzie naprawde dzieki! :(
  12. [quote name='Vlk']serio? :D ja tego nie zauważyłam. Po prostu było niedostępne i już...[/QUOTE] 18 przez jakas godzine chyba było wszystko czarne i takie napisy haha :P ale chyba słaby to był haker (lub słaby zart)
  13. dzieki Weroniu! podaj podaj, co możesz! mój mail: [email][email protected][/email]
  14. a no to spoko, dzieki Tripti!
  15. o mamo... choo-choo! i ta sunia... :( beka, sory ze nie odebrałam, nie słyszałam ze dzwonisz! [B]słuchajcie, zaginął nasz GRafit :(:(:([/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179267-stary-%C5%9Blepy-Grafit-uciek%C5%82-%28-okol.-Grodziska-Wlkp.-POMOCY-%28?p=14920097&viewfull=1#post14920097[/url]
  16. dzięki, ze wpadłaś, miej go na uwadze :( czy wiesz czy ten "schron" w N Tomyślu działa? kto tam odławia? jakie jeszcze schrony są w okolicy? i kto tam jest wolontariuszem, żebym mogla do nich napisać...
  17. powiedzcie, czy się załadował z całą zawartością? mam problem z wolnym miejscem na C [url]http://www.sendspace.pl/file/e82166788adf179f92f32e8[/url]
  18. UWAGA! zaginął Grafit! Nowy Tomyśl k. Poznania! POMOCY! http://www.dogomania.pl/threads/179267-stary-%C5%9Blepy-Grafit-uciek%C5%82-%28-okol.-Grodziska-Wlkp.-POMOCY-%28?p=14920097&viewfull=1#post14920097
  19. dzieki! robie plakat, nie ma co czekac do jutra
  20. nie mam czasu, robie 3 rzeczy na raz
  21. wysyłam tylko: zaginął ślepy Grafit - okol. Nowego Tomyśla [url]http://www.dogomania.pl/threads/179267-stary-%C5%9Blepy-Grafit-uciek%C5%82-%28-okol.-Grodziska-Wlkp.-POMOCY-%28?p=14920097#post14920097[/url] prosimy o pomoc!
  22. czy to moze być aktualne? [B]Nowy Tomyśl[/B] - Ośrodek Szkolenia Psów, Paweł Brzozowski, Nowy Tomyśl, oś. Batorego 22/12 [url]http://www.boz.org.pl/sch/wp.htm[/url]
  23. jestem załamana :( napisałam do kilkunastu osób z wielkopolskiego, ale większość to ludzie z Poznania :( pomóżcie mi proszę... jutro zrobię plakat, wyśle go Kasi Kasia musi go wydrukować i dostarczyć do hotelu, ci ludzie sami plakatu nie zrobią!!! czy ktoś wie, jakie tam są schroniska??? kto tam odławia?
  24. [B]Akrum[/B] jest z Nowego Tomyśla, [B]znacie kogoś jeszcze?[/B][B]??[/B] napisałam do Akrum... [B]Akrum[/B], czy Ty wiesz jakie tam są [B]schronisk[/B]a w okolicy???
  25. nie wiem czy Kasia tam była, własciciele niby szukali... i beda znow od rana szukac, ale ja ich nie znam, nie ufam ze beda...
×
×
  • Create New...