Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. miałam sic jutro na wizyte dla Sophie, ale... to bardzo daleko od nas, TZ będzie w okolicy (15 km od tego miejsca) dziś przypadkiem więc zadzwonił do tej pani... zapytał, czy mozemy byc dzis wieczorem... (TZ ma zajęcia w okolicy o 19, bylibysmy u pani około 20:30-21...) pani wyskoczyła, ze co to jest ze ona mowiła, że jak ktoś chce przyjechać to musi być w TYGODNIU pomiędzy 9 a 12 RANO... :razz: innych terminow nie ma, bo ona pracuje i nie bedzie siedziała w domu TYLKO DLATEGO, ŻE KTOŚ CHCE PRZYJECHAĆ I ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA "PRZYJĘCIE PSA"
  2. odezwał się po Brutuska bardzo fajny pan ma hektar terenu, psiak mieszkałby w domu - kanapy i łóżka do dyspozycji ;) Pan ma dwie suki, jedna na pewno z adopcji! czeka, żeby ktoś go sprawdził :) to jest pod TARNOWEM! dokładnie Poręba Radlna! czy jest ktoś stamtąd? kurde patrze na mapę i pustka :)
  3. ojej musi być miękki w dotyku :) Aniu, czy może zrobić (wykupić) Rudzikowi ogłoszenia?
  4. no tak, wyróznione itd :) chyba około 20 zł? zaraz Ci wysle [B]na maila![/B]
  5. o kurcze, ale historia... damn :( podnosze! foty foty foty!
  6. Wtorku, rozgłaszam Cie na facebooku... chociaż tyle moge zrobic... i tak rzadko tu zagladam :(
  7. to taka laska w typie Chapsa ;) fajnie golf! :D
  8. nie wiem, bo z nimi zadna rozmowa :/ mamie sie nie udalo nic ustalic, bo tylko pojedynczymi slowami odpowiadaja
  9. pomóżcie :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/190847-okol.-B%C5%82onia-niedu%C5%BCy-kulej%C4%85cy-pies-koczuje-na-parkingu[/url] pies koczuje pod pracą mojej mamy... ochroniarze chcą go wywieźć... bo przecież przeszkadza. fakt, jest dokarmiany i dlatego siedzi... ale pies kuleje... to blisko okropnej trasy, gdzie TIR za TIRem pędzi...
  10. mama gadała z ochroniarzem... ochroniarze mowia, ze psa trzeba będzie WYWIEŹĆ!
  11. robie Brutuskowi jakieś ogłoszonka drobne, czy ktoś mogłby wykonać allegro (zapłacę)?
  12. [quote name='Kociabanda2']Mru, a może by tak plakaciki dla Pita, Kąska i Dybuka?? Ja kilka zawsze chętnie powieszę w swoich rejonach. Może jeszcze ktoś gdzieś wywiesi? Zawsze to odrobinkę zwiększa ich szanse...[/QUOTE] to niezly pomysł, zrobie :)
  13. hmm patrze teraz, ze Kędzierówka to kawałek za Piasecznem (15 km). no nic, spróbuje to jakos zgrac lub kogoś jeszcze zapytam :)
  14. jestem :) spróbuje sie na dniach umowić! szkoda, ze pani w ciagu dnia nie moze, to bym TZta wysłała :) popołudniami dla nas gorzej dojechać do Piaseczna, no ale jakos gdzieś wciśniemy ;)
  15. patrzcie, tu druga taka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191053-Malutka-idealna-sunia-pilnie-szuka-domu[/URL]!
  16. uuuf, to fajnie :)
  17. czy ktos wie, czy jest jakis bazarek ogłoszeniowy teraz otwarty? wykupiłabym Brutuskowi zestaw od razu...
  18. [CENTER][LEFT]i jeszcze kilka: [/LEFT] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3318.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3313.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3308.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3335.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3333.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...