Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aaa stale! to ja mogę zamówić :) Ania, co Ty na to?
  2. słuchajcie, drybed juz dotarł :D tylko Krzyś śpi i nie chciałam go budzić, ale zaraz mu zmienie jak mówisz malibo - podkłady a na to drybed :) drybed jest taki fajny, że sama chętnie bym na nim spała...
  3. malibo, relanium zdaje sie działa, tylko po prostu podaje sie je tak samo jak ten uspokajacz - w danej sytuacji a tu było o tyle trudno, ze burza zaczeła się w nocy... ale zamowic moge na Biga koszt, tylko niech Ania sie jeszcze wypowie. mi się uspokajacz podoba, nawet myslalam czy Krzysiowi nie kupic (malibo, miałas wpaść do Krzysia na watek!)
  4. nie, na razie zbieramy na: 22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 koniecznie z dopiskiem "PSIEGRANE MARZENIA" (+ ew. imie konkretnego psa, na którego jest wpłata a na którego zbierane są fundusze)
  5. wlasnie wkurza sie jak oni sa blisko ;) broni miski przed nimi np. Hazmat pierwsze 2 dni szczekał na krzysia i Krzyś się odszczekiwał :D teraz już żaden chłopak się Krzysiem nie interesuje. na razie nie "trzymam" ich razem, bo sie boje ze jak sie odwróce to chlopaki zaczna szalec np. i go zgniotą :P ale mysle, ze z biegiem czasu bedzie sie dało nad wszystkimi na raz zapanować. na razie Krzyś obczaja teren :) nad wyraz lubi kennel, może tam sobie bezpiecznie spać, ale musi też poznać inne pomieszczenia ;)
  6. a co to były za bannerki? siek je ma chyba słuchajcie, nie wiem czy wysyłam te ulotki, bo kurde tam jest inny nr konta niz powinien :) co myslicie? czy wykorzystać (przelewy wewnatrz fundacji ida szybko w razie co) musze sie za to w koncu wziac - rozdzielic ulotki i zanieść do Vivy w kopertach... jakos mi nie po drodze na razie, póki co mysle o tym co w domu sie dzieje jak ja jestem w pracy i ze musze po pracy leciec do chłopaków :P
  7. poznaje na tyle, że ucieka ode mnie :D a serio to jasne, on słyszy i widzi - nie wiem, jak dużo, ale na pweno trochę tak. na wołanie, cmokanie czy coś nie podejdzie, ale spojrzy się z mina "czego?" i najprawdopodobniej zaraz się odwróci ;) na dotyk - zależy. kiedy jest w pełni przytomni to ucieka (najczęściej zaczyna się kręcić), ale czasem jestem w stanie pomiziać go po grzbiecie, czasem nie ucieka. Jak mocno śpi, to nawet można pogłaskać :) powiem tak - wyluzowuje, ale bardzo powoli. no i nie wiem, czy sie nie zatrzyma, ale zobaczymy :)
  8. nie no, ja sie ciesze ze go ostrzygli tylko tak mysle, ze z tego powodu moze sie tez bardziej krecic :)
  9. nie wiem, kto mu taka fryzure zrobił, ale faktycznie mial poczucie humoru ;) w schronisku go tak urządzili jeszcze :) jak odrośnie to inny pies bdeize zdaje sie. swoja droga takie nagłe zrzucenie takiej ilosci sierści też musi być dla niego stresujace.
  10. on jak stoi to taki zgarbiony jest, ale normalnie widac, ze ma strasznie długie nogi ;) jest dla mnie jak młodziutka sarna. potrafi tak smiesznie spać, że tylne nogi ma wyprostowane a przednie skulone :)
  11. o ile ich jeszcze deszcz nie zmył. kochany Big... matko, jak dobrze że jest.
  12. ja juz myslalam, ze to koniec.
  13. no, jakieś zmiany w mózgu, być może właśnie tylko ze względu na wiek, nie wiemy i chyba się nie dowiemy już Krzyś nie chciał znów wczoraj jeść, ale przed chwilą w końcu zjadł :) wczoraj byliśmy na spacerze i potem Krzyś długo chodził (kręcił się) po domu :) on jest śmieszny, bo tak sam to się kręci a jak się do niego idzie (np, żeby go złapać) to ucieka :D aha - na spacerze szedł prosto ;) chętnie (chyba) i nasikał ;) fotki potem :)
  14. http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=566
  15. hej, mam zupełnie OT pytanie: czy psy Czechowic-Dziedzic trafiaja do oswiecimskiego shcroniska? jesli nie, to do kótrego?
  16. policja. próbowałabym TOZ I Straż nawet. ich jest wiecej i ich sie ludzie boja... policja tez. boje sie ze policja sama moze dac dupy
  17. na paluchu na kwarantannie nie ma Biga... :(
  18. szukamy Biga na stronce: http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=566
  19. mysle, na razie jedna osoba przyszła mi do głowy. napisałam i czekam
  20. na wypadek, gdyby na wątku znalazł się ktoś z okolicy z drukarką LINK DO PLAKATU BIGA! http://www.sendspace.pl/file/293cf09943a2da75e048a14
  21. to jest mala lecznica, tam za brazo nie ma jak. moga ocenic mniej-wiecej stan psa, ale jesli chodzi o cos bardziej wnikliwego to wiecie...
  22. Ania, podeslij mi mailowo nr do pani Grazyny (Paweł ma ale nie moge dgo złapa atm) - jaki nr jeszcze podac?
  23. pani Grażyna i reszta szukają... Pani Grażyna od 5 rano jeździ... szukaja też Ania i golf... niestety cisza :( mąż Ani wydrukuje w pracy plakaty! robie takie giga plakaty, żeby były widoczne...
×
×
  • Create New...