Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. i jeszcze jedno zdjęcie zadowolonego Bigusia... :)
  2. jaka piękna... :) trzeba uważać z kotami, jagdterriery to jednak psy myśliwych w moim też instynkt wygrywa :( da się oduczyć, ale to masa pracy oczywiście to nie reguła :) ale trzeba sprawdzić na 100%
  3. wysle Ci adres mailowy tylko zrób miejsce:)
  4. nieśmiało przypominamy się także z prośbą o pomoc dla Biga :roll: szczególnie, jeśli chodzi o karmę... podaję nr konta, na które można wpłacać datki, Big jest powodzianiniem, ulewy znów zalały dom Biga :( całe kosztowne osuszanie na nic... 22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa z dopiskiem "Big"
  5. dostałam zdjęcie Bigusia :)
  6. no, zapakowac go tam w kaganiec i już :) ciekawe co to za strupki, cholera!
  7. oooh, strasznie fajnie :D bo kurde meczy się tam dzieciak, wczoraj tak się cieszył jak przyjechaliśmy :D i zrobił jeszcze coś takiego, że usiadł w kącie boksu i jakby narzekał, że źle mu, że on by wolał do domu ;) potem tak się cieszył ze spaceru... no serce na pół :(
  8. [quote name='*Gajowa*'] Prosiliśmy szkoleniowca o wizytę u Marsa , przyjedzie do niego jutro godz.18-19ta i zobaczymy jakie spostrzeżenia nam przekaże. Najlepiej gdyby mogłaby być w tym czasie również osoba, która spróbowałaby później Marsa wyprowadzać ale takiej osoby na tę chwilę chyba nie mamy... :-([/QUOTE] nie bedzie takiej osoby? bo fajnie by bylo pokazać komuś, co robić :) komuś, kto u niego bywa.
  9. bardzo mocno trzymam kciuki...! powiedzcie coś więcej, co za domek i czy ktoś tam był czy robimy wizyte po? umowa poszła z Bąblem? :)
  10. szukamy, Pit się meczy tak w boksie :( on chce biegac, chodzic na spacery, mieć spokoj jako samotnik tylko ze swoim człowiekiem... :(
  11. finanse Kąska: fajnie by było zebrać chociaż te 100 zł miesięcznie... plus jakąś kasę na karmę dla niego... Kąsek niestety bez zmian :( dom potrzebny, nic nie wyczarujemy innego :(
  12. [quote name='demi']pod bogatynią jest hotel PAna Marka, jest tam FULLLLL dogomaniackich psów.... ktoś wie jak u nich wygląda sytuacja?[/QUOTE] podobno ok: [quote name='magda z.']U Gosi w porządku - dzwoniłam przed chwilą:) U marka tez w zasadzie - Opolno sie suszy, jest nad Bogatynią, Beata nam dawała znać.[/QUOTE]
  13. nikt nie dzwonił :( kastracja umówiona na wtorek :) a Brutus jest suuuuper! :D no a jutro będą ładne foty robione przez Sylwię, czekamy:)
  14. właśnie, kto mi powie czemu on sra sobie w hamak? :) bo normalnie kocha w nim spać :D spędza tak dużo czasu, całe dnie w nim śpi w sumie sika elegancko w róg klatki w trociny ;) ponadto wyrywa futerko z hamaka i nosi sobie do drewnianego domku ;) w ogóle ma teraz 4 piętra do swojej dyspozycji, ale chyba się nudzi jeszcze kołowrotek musimy mu kupić, czytałam że najlepiej mu wkładać na czas zabawy (jak psu haha!)
  15. no, widziałam że Cię uśmiercili :) hueh a Ty kurde wróciłas nie wrzuciłam tu zdjecia? a to naprawie zaraz.
  16. hehe ekhm szkoda :D zrobie foty, tylko teraz Julia wyjechała i spotkamy się jak wróci dopiero :) ale podobno jest już poprawa w zachowaniu!
  17. pięęęęęęęęęękny jest! :D z ogłoszeń nie rezygnuje,y jak tylko bede miała foty to ruszam :):):)
  18. [quote name='malawaszka']i co zrobiłaś w odwecie?????? :evil_lol:[/QUOTE] ahaha wytarłam sie chusteczkami od wrzesien-1 :D on obczaił idealny moment, kiedy na niego nie patrzyłam ;)
  19. Pitek szuka domu też na facebooku! zapraszam! [url]http://www.facebook.com/leighchantelle?ref=search#!/event.php?eid=102900719766089[/url]
  20. jejku no zobaczcie :D [IMG]http://smoczepole.pl/wp-content/uploads/2010/02/IMG_3089-11.jpg[/IMG] gruby Chudy :D
×
×
  • Create New...