-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ta, bo mu przeszkadzali :) -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie szkodzi :) dzieki mad! -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jest kilka propozycji :) wszystko zależy od tych szwów Brutka :) zobaczymy jak się mają i pojedzie w srode, czwartek, piatek lub niedziele :) na szczęście trasa dość uczęszczana! -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze dwie fotki Krzysia :) -
Jest u mnie od soboty. Jest bardzo biedniutki, ma około 15 lat. Ma już demencję, głównie kręci się w kółko lub śpi. Pierwszego dnia bardzo się denerwował, chodził w kółko do upadłego dosłownie. Potem jak padł tak spał. Teraz jest już spokojniejszy. Myslę, że coś tam widzi nawet :) reaguje na ruch przed sobą, widzi miskę itd. Na pewno też słyszy. Niestety jest niedotykalski, ale nie szkodzi. Jutro idziemy się dokładnie przebadać. Ponieważ Krzyś cały czas w sumie śpi i niestety nie ogarnia trzymania czystości, potrzebujemy niewielkiego rzeczowego wsparcia. Może ktoś z was ma ludzkie lub psie podkłady, jakies stare niepotrzebne miękkie kocyki może, coś w tym stylu. Wszystko i tak codziennie się brudzi :)
-
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ellig, dzięki za karmę i inne rzeczy! :) jak ja Ci to teraz, Ziutka, przekażę? Bywasz w Warszawie może? kurcze, tak strasznie narozrabiał? eeh zapytaj może czy nie potrzeba paru płytek chodnikowych do zabezpieczenia kojca? -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='malibo57']Znalazłam coś takiego dla "strachulców burzowych" - testuję obecnie na Iskrze i Awarii. Może i dla Biga się nada? http://vetlandia.pl/pl,product,904056,tranquility,gold,500,ml.html A może ja już tutaj o tym pisałam...:grins: pisalaś i tak patrzę, że to fajne jest. zapamiętam to. może mi sie przydać, hmmm. fajnie, że nawet 250 ml. sprzedaja :) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dostałam na maila kilka aktualnych fotek z przyszłego domu Brutusa :D chłopak nawet nie wie, co go czeka :) [CENTER][URL]http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=image&var1=2010.08.20%2F_IMG_2480.jpg&var2=1024_85[/URL] [url]http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=image&var1=2010.08.20%2F_IMG_2464.jpg&var2=1024_85[/url] [url]http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=image&var1=2010.08.20%2F_IMG_2468.jpg&var2=1024_85[/url] [/CENTER] -
Domy stałe dla kotów potrzebne, potrzebne ogłoszenia.
mru replied to OlaLola's topic in Kotki już w nowych domach
oh damn, popytam. wiem, kto z dogo tam teraz chwilowo przebywa ale nie u siebie :( -
zapisze sie u malej
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
allegro trzebaby wyróżnić, to kurcze od kilkunastu do 20 zł. kosztuje -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a oan si tam wybiera? napisze do niej moim zdaniem Brutus musi poczekac i tak 2-3 dni, bo na razie jest w kloszu a w transporcie o kloszu mowy nie ma (a też nie chce, żeby znów sobie rozlizał...) jurmar będzie na 99% jechał w tamte strony za tydzień :) -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
chetnie, bo on nic nie ma. ma tylko od nas obróżkę z odzysku. -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, ma. dwóch może nie mieć, ale rok to ma :) dzieki! wpadniemy dziś, spróbujemy. bede sie odzywać telefonicznie! -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jesli nic sie w tym nie znajdzie to my go zawieziemy w nast. weekend pan czeka :) -
[quote name='AgaiTheta'][B]mru[/B] my takich domów nie lubimy. Coś mi się wydaje, że chodzi o przybycie jak nie ma TZta w domu... Sophie to duży pies, trzeba być pewnym adopcji i wszyscy muszą się zgadzać na nią. Do tego jest tak strasznie kochana, że zasługuje na raj. Wiem, że w przepełnionym schronisku zawsze coś się może wydarzyć, ale z dalekimi adopcjami trzeba uważać.[/QUOTE] ja bym też tej pani psa nie dała, mimo ze dość blisko mieszka jesli twierdzi, ze ona duzo pracuje i jest w domu tylko od 9 do 12 i nawet w weekendy jej nie ma, to co niby byloby z psem w tym czasie?
-
Lesznowola nie gorsza... najbogatsza, a jak facet co zauważył na ulicy dwie suki w cieczce i chciał je wysterylizowac, zadzwonił do urzedu to mu powiedzieli, że oni sie tym nie zajmuja (a RedLine?) bo nie ma na to kasy, bo to są czyjeś psy i zeby zadzwonił na policje, to oni każą właścicielowi wziąć psa na łańcuch... zomg. gmina Lesznowaola, tuż przy instytucie chyba inzynierii genetycznej zwierząt PANu...
-
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wykupiłam zestwa ogłoszeń dla Brutusa bernardyna, ale ponieważ Brutus znalazł dom i ma tam jechać na dniach, ogłoszenia zrobimy Piorunkowi :) nie ma kasy, psiak super fajny - nie ma po co trzymać go w hotelu. pozostaje kwestia kastracji, która wykonamy przed wydaniem oczywiscie :) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szukamy transportu, w międzyczasie Brutus dolecza sobie rany :) jeśli transport się nie znajdzie przez tydzień, to w przyszły weekend zawieziemy Brutuska do domu sami (my lub ktoś z fundacji), o! -
u nas w przytulisku jest pekinek :( 17.08 z ulicy Zielonej w Konstancinie zostal przywieziony autobusem mix pekinczyka. Przywiozly go dzieci, bo blakal sie po ulicy. Pekiniek ma ponad 5 lat pewnie no i nie widzi lub prawie nie widzi. Po wstepnych ogledzinach orzeczono ze prawdopodobnie jedno oczko zostanie usuniete. Pekinek doskonale sobie radzi z tym ze kiepsko widzi,jest pogodny i bardzo przyjacielski. Zostal nazwany [B]Sonik[/B] [CENTER][url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85!-POMOCY!?p=15213907&viewfull=1#post15213907[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/181/1fa36f8465d0a72amed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
w bardzo PILNEJ potrzebie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85%21-POMOCY%21?p=15213870&viewfull=1#post15213870"]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85!-POMOCY!?p=15213870&viewfull=1#post15213870[/URL] w poniedziałek do lecznicy został przywieziony ok 5 letni czarny podpalany jamnik. 16.08 znaleziony w Konstancinie Prawdopodobnie uległ wypadkowi. [B]Ma nienaturalnie przekrzywiona główke.[/B] Nie postawiono jeszcze diagnozy. Jamnis ma bardzo dlugie paznokcie, i najprawdopodobniej byl domowym pieskiem. Stara sie nawet zachowywac czystosc w klatce. Nie sa mi w stanie na 100 % powiedziec w schronie, ale raczej zostal znaleziony bez obrozki. Szukamy dotychczasowego lub nowego opiekuna! [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/323/6f1461c0651e56b4med.jpg[/IMG][/URL] w tej lecznicy nie ma specjalistów i nawet jak postawią diagnoze, to nie bedzie ona w 100% pewna. boje sie, ze moga przeznaczyc go do uspienia. [/CENTER]