Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. jest kilka propozycji :) wszystko zależy od tych szwów Brutka :) zobaczymy jak się mają i pojedzie w srode, czwartek, piatek lub niedziele :) na szczęście trasa dość uczęszczana!
  2. Jest u mnie od soboty. Jest bardzo biedniutki, ma około 15 lat. Ma już demencję, głównie kręci się w kółko lub śpi. Pierwszego dnia bardzo się denerwował, chodził w kółko do upadłego dosłownie. Potem jak padł tak spał. Teraz jest już spokojniejszy. Myslę, że coś tam widzi nawet :) reaguje na ruch przed sobą, widzi miskę itd. Na pewno też słyszy. Niestety jest niedotykalski, ale nie szkodzi. Jutro idziemy się dokładnie przebadać. Ponieważ Krzyś cały czas w sumie śpi i niestety nie ogarnia trzymania czystości, potrzebujemy niewielkiego rzeczowego wsparcia. Może ktoś z was ma ludzkie lub psie podkłady, jakies stare niepotrzebne miękkie kocyki może, coś w tym stylu. Wszystko i tak codziennie się brudzi :)
  3. Ellig, dzięki za karmę i inne rzeczy! :) jak ja Ci to teraz, Ziutka, przekażę? Bywasz w Warszawie może? kurcze, tak strasznie narozrabiał? eeh zapytaj może czy nie potrzeba paru płytek chodnikowych do zabezpieczenia kojca?
  4. [quote name='malibo57']Znalazłam coś takiego dla "strachulców burzowych" - testuję obecnie na Iskrze i Awarii. Może i dla Biga się nada? http://vetlandia.pl/pl,product,904056,tranquility,gold,500,ml.html A może ja już tutaj o tym pisałam...:grins: pisalaś i tak patrzę, że to fajne jest. zapamiętam to. może mi sie przydać, hmmm. fajnie, że nawet 250 ml. sprzedaja :)
  5. dostałam na maila kilka aktualnych fotek z przyszłego domu Brutusa :D chłopak nawet nie wie, co go czeka :) [CENTER][URL]http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=image&var1=2010.08.20%2F_IMG_2480.jpg&var2=1024_85[/URL] [url]http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=image&var1=2010.08.20%2F_IMG_2464.jpg&var2=1024_85[/url] [url]http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=image&var1=2010.08.20%2F_IMG_2468.jpg&var2=1024_85[/url] [/CENTER]
  6. oh damn, popytam. wiem, kto z dogo tam teraz chwilowo przebywa ale nie u siebie :(
  7. zapisze sie u malej
  8. allegro trzebaby wyróżnić, to kurcze od kilkunastu do 20 zł. kosztuje
  9. a oan si tam wybiera? napisze do niej moim zdaniem Brutus musi poczekac i tak 2-3 dni, bo na razie jest w kloszu a w transporcie o kloszu mowy nie ma (a też nie chce, żeby znów sobie rozlizał...) jurmar będzie na 99% jechał w tamte strony za tydzień :)
  10. chetnie, bo on nic nie ma. ma tylko od nas obróżkę z odzysku.
  11. bedziemy interweniowac. Paweł dzwoni do redLine wlasnie i potem do gminy, no jak tak mozna.
  12. tak, ma. dwóch może nie mieć, ale rok to ma :) dzieki! wpadniemy dziś, spróbujemy. bede sie odzywać telefonicznie!
  13. jesli nic sie w tym nie znajdzie to my go zawieziemy w nast. weekend pan czeka :)
  14. [quote name='AgaiTheta'][B]mru[/B] my takich domów nie lubimy. Coś mi się wydaje, że chodzi o przybycie jak nie ma TZta w domu... Sophie to duży pies, trzeba być pewnym adopcji i wszyscy muszą się zgadzać na nią. Do tego jest tak strasznie kochana, że zasługuje na raj. Wiem, że w przepełnionym schronisku zawsze coś się może wydarzyć, ale z dalekimi adopcjami trzeba uważać.[/QUOTE] ja bym też tej pani psa nie dała, mimo ze dość blisko mieszka jesli twierdzi, ze ona duzo pracuje i jest w domu tylko od 9 do 12 i nawet w weekendy jej nie ma, to co niby byloby z psem w tym czasie?
  15. Lesznowola nie gorsza... najbogatsza, a jak facet co zauważył na ulicy dwie suki w cieczce i chciał je wysterylizowac, zadzwonił do urzedu to mu powiedzieli, że oni sie tym nie zajmuja (a RedLine?) bo nie ma na to kasy, bo to są czyjeś psy i zeby zadzwonił na policje, to oni każą właścicielowi wziąć psa na łańcuch... zomg. gmina Lesznowaola, tuż przy instytucie chyba inzynierii genetycznej zwierząt PANu...
  16. Konstancin jest w ogole dziwny, taki LANS przecież! MNÓSTWO osob tam się przewija, odpoczywa, rehabilituje, wdycha i w ogole... powinni miec jasne umysły i kurde troche odwagi, ale nie maja... boje sie, ze jamnika nie zdiagnozuja dobrze... bo niby kto miałby to zrobić? eh...
  17. wykupiłam zestwa ogłoszeń dla Brutusa bernardyna, ale ponieważ Brutus znalazł dom i ma tam jechać na dniach, ogłoszenia zrobimy Piorunkowi :) nie ma kasy, psiak super fajny - nie ma po co trzymać go w hotelu. pozostaje kwestia kastracji, która wykonamy przed wydaniem oczywiscie :)
  18. ja bym robiła, trzeba fot tylko wiecej golf, napisz co wiesz :)
  19. szukamy transportu, w międzyczasie Brutus dolecza sobie rany :) jeśli transport się nie znajdzie przez tydzień, to w przyszły weekend zawieziemy Brutuska do domu sami (my lub ktoś z fundacji), o!
  20. u nas w przytulisku jest pekinek :( 17.08 z ulicy Zielonej w Konstancinie zostal przywieziony autobusem mix pekinczyka. Przywiozly go dzieci, bo blakal sie po ulicy. Pekiniek ma ponad 5 lat pewnie no i nie widzi lub prawie nie widzi. Po wstepnych ogledzinach orzeczono ze prawdopodobnie jedno oczko zostanie usuniete. Pekinek doskonale sobie radzi z tym ze kiepsko widzi,jest pogodny i bardzo przyjacielski. Zostal nazwany [B]Sonik[/B] [CENTER][url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85!-POMOCY!?p=15213907&viewfull=1#post15213907[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/181/1fa36f8465d0a72amed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. w bardzo PILNEJ potrzebie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85%21-POMOCY%21?p=15213870&viewfull=1#post15213870"]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-nie-maj%C4%85-czasu-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85!-POMOCY!?p=15213870&viewfull=1#post15213870[/URL] w poniedziałek do lecznicy został przywieziony ok 5 letni czarny podpalany jamnik. 16.08 znaleziony w Konstancinie Prawdopodobnie uległ wypadkowi. [B]Ma nienaturalnie przekrzywiona główke.[/B] Nie postawiono jeszcze diagnozy. Jamnis ma bardzo dlugie paznokcie, i najprawdopodobniej byl domowym pieskiem. Stara sie nawet zachowywac czystosc w klatce. Nie sa mi w stanie na 100 % powiedziec w schronie, ale raczej zostal znaleziony bez obrozki. Szukamy dotychczasowego lub nowego opiekuna! [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/323/6f1461c0651e56b4med.jpg[/IMG][/URL] w tej lecznicy nie ma specjalistów i nawet jak postawią diagnoze, to nie bedzie ona w 100% pewna. boje sie, ze moga przeznaczyc go do uspienia. [/CENTER]
×
×
  • Create New...