-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniose bo cisza. musze w ogole powysylac ludziom pw z watkiem, kurde nigdy na to czasu nie ma -
widze, ze tu wszystko sie ładnie ułożyło, wiec prosze Was raz jeszcze o pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190847-okol.-B%C5%82onia-niedu%C5%BCy-kulej%C4%85cy-pies-Piorun-w-hotelu!-B%C5%81AGAMY-o-wsparcie[/url]!!! moja mama znalazła psa nieopodal uroczej Trasy Poznańskiej... zabrałam go wczoraj do hotelu, koszt hotelowania to 10 zł za dzień plus karma... wszlkie odrobaczenia i kastracje beda na szczescie na gmine! jestem z tym sama, zbieram na swoje konto jakby coś... zajrzyjcie proszę.
-
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wow dzieki :) racja! -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i ja sie okropnie ciesze, bo normalnie boje sie wydawać psy dalej, ale tu no mam opinie z pierwszej reki :) -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, tak - młodziutki! :) w ogóle jest fajny, taki na już do adopcji gdyby nie jajka :P dziekuje Ci STRASZNIE Ziutka! podeslij mi jutro na pw ile zapłaciłaś (chyba, ze wiesz ile możesz zapłacić i Ci dziś jeszcze przelew poślę?) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już wiem wszystko :) pan miał kontakt do pani, która wydała mu sunię bernenkę kilka miesiecy temu Elza, to ta sunia: [URL]http://szwajcary.kei.pl/viewtopic.php?f=117&t=4633&start=0&sid=95f5d97a3e64c0d1a5307cab081ce341[/URL] dom sprawdzała Małgosia (zawiozła sunię) Państwo mają jeszcze jakieś dwa koty i wtedy mieli nielatającą kaczkę ;) dom świetny, takiego szukaliśmy! nie pozostaje mi nic innego jak: 1. szukać[B] [SIZE=3]transportu z Warszawy do Tarnowa lub do Krakowa[/SIZE][/B] (pan powiedział, że może do Krk podjechać oczywiście!) 2. prosić Ciebie, Elza, żeby ta osoba co po 29 mogłaby wpaść do Państwa - wpadła :) aaah jak sie ciesze! lece na transportowy! (gadam do siebie, ale trudno:D) -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i ostatnia porcja [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00067.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00069.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00068.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i jeszcze... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00063.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00062.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00072.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00071.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00070.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeszcze :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00051.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00044.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00043.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00066.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00064.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a to nasz maluch: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00033.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00034.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00042.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00046.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00045.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pan mowi, ze ma kontakt z osoba, która robiła u nich wizyte, ale oni wtedy mieszkali w okol. Krakowa - Elza, kojarzysz taka sunie? -
haha o kurcze, Paweł go rozpoznał (bo dzis go w hotelu widzielismy) a ja nie! wow, ale utył :P
-
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, [B]Piorunek[/B] już bezpieczny, ale bardzo bardzo prosimy o pomoc! udało się (Ziutce z resztą:)) wynegocjować cenę w hotelu: [B]10 zł za dobę plus karma[/B] (zostawiliśmy dziś 10 kg puszek) to i tak mało, ale bardzo prosimy o pomoc, bo nie mamy ani złotówki na niego :D zrobiłam fotki, wrzucę wieczorem, bo muszę zjeść coś teraz :) psiak fajny, nie ma traumy żadnej, kontaktowy... niestety w żadnym typie czy coś... ;) Ziutka, kochana, bede Cię bardzo prosiła o: - jak jutro będziesz u weta z Marcelem, czy mogłabyś kupić tabletki na odrobaczenie dla Pioruna? on waży jakieś 18 max 20 kg. za jakiś czas trzeba będzie go zaszczepić jeszcze (chyba po 2 tyg) i oczywiście zapisać na kastrację :) najlepiej tam w Błoniu, hehe ;) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, Elza przepraszam, ja w ogóle bardziej jestem piśmienna, bo rzadko można się do mnie dodzwonić :) pisać mogę cały czas. fajnie, że jest ta osoba, szkoda że dopiero za 10 dni... zadzwonimy do Pana i dopytamy o adopcję tamtą, może ktoś go skojarzy :) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o to ciekawe, a jest inne forum z adopcjami? ja tez nie wiem jaka to suka, w jakim typie (tyle, że szwajcar) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, moze wy coś skojarzcie pan od Brutuska ma sukę adoptowana sunia jest z forum szwajcarów szwajcary.com :) nie moge sie tam zarejestrowac :/ ale widziałam tam ElzeMilicz, napisałam do niej tam nie ma wiele psów, przejrzałam suki ale cieżko ocenić, która to moze byc :( jeste tam też ktoś z Tarnowa, [B]anula[/B] -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie ma takiej :( lilo nie może, jest za granica _Aga_ nie może :( aaaah :(:(:( -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jejku, bardzo Wam wszystkim wciąż wpłacającym na Kąska dziekuje!!! nie mam teraz czasu, żeby zaktualizowac liste, ale jestem tak wzruszona :) przeciez nie musicie -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ulka dzieki, nie widze tyko takiego usera: [B]Basiaq[/B] -
piękny Grafi :) dziekuje :) jaki wesoły...
-
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tymczasem... Brutus będzie jeździł Warszawskimi autobuisami ;) [CENTER][video=youtube;fx8QoAFQaA8]http://www.youtube.com/watch?v=fx8QoAFQaA8[/video] [/CENTER] -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
napisałam do paru osób, chyba jedna jest nawet z samego tarnowa... :)