Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [CENTER][SIZE=4][B]PIORUNEK[/B] już w hotelu![/SIZE] [B]malibo57[/B] i [B]Ziutka [/B]dzięki :) szczególnie za wynegocjowanie ceny 10 zł za dobę! [SIZE=3]jednak [B]nie mamy na Piorunka ani złotówki :([/B] a to już nie pierwszy psiak, który znajduje się pod naszą opieką :( koszty utrzymania Pioruna to ok [B]300 zł hotel + karma[/B] dlatego jeśli ktoś chce i może pomóc - proszę o pw![/SIZE] mój mail: [B][email protected][/B] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00066.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Piorunek/DSC00070.jpg[/IMG] [B]więcej zdjęć: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190847-okol.-B%C5%82onia-niedu%C5%BCy-kulej%C4%85cy-pies-Piorun-w-hotelu%21-B%C5%81AGAMY-o-wsparcie%21%21%21?p=15222227&viewfull=1#post15222227"]http://www.dogomania.pl/threads/190847-okol.-B%C5%82onia-niedu%C5%BCy-kulej%C4%85cy-pies-Piorun-w-hotelu!-B%C5%81AGAMY-o-wsparcie!!!?p=15222227&viewfull=1#post15222227[/URL] * [/CENTER] Dokładnie w tym samym miejscu dwa lata temu koczował mój pies. Być może tak jak ten tylko przyszedł ze wsi, bo tu dawali lepsze żarcie. Być może. Mimo wszystko nie jest to miejsce dla żadnego zwierzęcia. Ten piesek to samiec, jest młody, nieduży i kuleje. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pass/DSC00424.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pass/DSC00423.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pass/DSC00422.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. nie mozemy sie do A dodzwonic w sumie juz 2 dni ;)
  3. nie bradzo moge pomoc, ale zapisze sobie, bo pies jest boski i chce widziec jak staje sie szczesliwy - innej opcji nie ma...
  4. dobry news taki, że Państwo jednak nie oddadzą Luzaka. nawet sąd im nie straszny:) a w lecznicy na pewno tragedia :/
  5. czy jesteście w stanie ustalić te informacje?
  6. haha ja ze swoją trójką też chodzę, ale o 6 rano jest dość wkurzające jak każdy chce co innego ;) a w sobotę rano się nudzą i się bawią a że spią ze mną to i mi się obrywa :)
  7. mysza, ja pomysle o tych popoludniach (jaka godzina? pamietaj, ze zajecia trwaja 2 h wiec trzeba odjac te 2h od czasu zachodu słońca haha)
  8. deklaruje pomoc fizyczna i zbiore ludzi, dajcuie tylko znac kiedy co i jak i gdzie i telefon do własicicela :)
  9. dowiedzmy sie jaka to okolica, jest nas tu w Wwie sporo! pomożemy szukać! plakaty itd. dajcie znać prosze!
  10. wiadomości od Pani Beaty są jak miód na serce. Właśnie dostałam kolejną :) akurat w takim momencie, ze chciało mi się płakać. Dziękuję Pani Beato :( [FONT=Arial][SIZE=2]Misiek wczoraj przeżył głęboko pierwszą wyprawę samochodem. Zapierał się jak mógł przed wejściem do samochodu. [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Całą drogę trząsł się i drżał. Mimo, iż leżał przy Perci, a ona cieszyła się na wycieczkę. Chcieliśmy mu pokazać, że wyjeżdża na dłuższą wycieczkę z nami i wraca do swojego domu, ciągle tego samego. Brykał z nami w lesie, a potem wielka radocha, gdy wróciliśmy. Rozczula nas jego radość na widok domu, gdy skąś wracamy. Perć chodzi z nim wszędzie, widać rosnącą przyjaźń. Po kilku dniach bycia w domu, Misiek rozpoczął walkę z kotami i to na ostro. Znamy nasze koty i ich mądrość. Zaufaliśmy im i jakość się zaczynają dogadywać, Misiek patrzy na nie coraz życzliwiej, one pytają go o zgodę na wejście i przejście i on zazwyczaj wydaje im pozwolenie. Czasem jeszcze je przegania - ale radzą sobie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]A Misiek jest dumny z domu!!! Leży przed drzwiami (to jego rytuał po porannym spacerze), zaszczekuje do każdego przechodzącego psa i macha ogonem. Oczywiście drzwi muszą być otwarte, a on co chwilę podchodzi do nas po głaski. [/SIZE][/FONT]
  11. mowie o tym, jaki on jest biedny... wielki, cieżki, bardzo chory... i nic o nim nie wiadomo. jak go zobaczyłam w przytulisku to wszystko mi opadło. masakra. a on jeszcze tam nie bardzo coś dostawał na ten ból. i bał się nas potwornie... Ania, dzieki. dla mnie też jest super, taki potężny mieśniak :)
  12. chciałam podziękować za wpłaty na Bigusia... wpłynęło jak na razie: ELŻBIETA J. 20,00 zł ALEKSANDRA L. 20,00 zł MAŁGORZATA M. 500,00 zł razem: 540,00 zł :lol: OGROMNIE DZIĘKUJEMY NAPRAWDĘ!
  13. ale jaki fajny :) jejku bida straszna z niego, trudno mi w ogóle uwierzyć, że ktoś go chciał.
  14. eee, ja to zawsze :) podeślij!
  15. wiecie co, pan Luzaka nie mógł całą noc spać Pani Krystyna tak samo, wczoraj ciągle płakała oni nawet zostawili kartkę w lecznicy z tym, co Luzak lubi czego nie, wszystko rozpisane... a dziś obudzili się i stwierdzili, że tak być nie może. Luzak wraca i nadal będzie Misiem :) to takie wieści na szybko... dowiem się więcej :)
  16. w sumie Luzak też nie jest, jego problemem jest połączenie dominującego charakteru i faktu, że jest niewidomy... :( on się bronił, oba psy zaczęły a on po prostu nie czekał na nic i atakował - na wszelki wypadek, żeby samemu nie zostać zaatakowanym.
  17. o mamo, 3 razy dziennie?:P moje jedza dwa razy. nie chcoaloby mi sie pamietac zeby im jeszcze dac po pracy hehe
  18. eee nawet nie wiecie jak ja czasem kur** jak ide z moimi trzema na raz na spacer i kurde każdy chce w inną stronę, maskra! zawsze im mowie, ze ich wywioze do lasu a oni nic... podobnie kur*** jak w weekend chce pospać choćby do 8 a oni mi po głowie skaczą albo gryzą w dupę :D
  19. dawać tyle, ile piszą na opakowaniu i olewać jego wymuszanie :) mysle, że to zwykłe aktorstwo wie, że dostanie to udaje głodnego od dawki zalecanej na jego wagę nie umrze :) kiedyś jakiś pies dorwał się do worka z żarciem i jadł jadł aż umarł, serio niektóre psy nie mają hamulców, niestet chyba, że zrobić badania krwi - ale to raczej jakby jadł jadł i nie tył, a nie jest tak - ale kontrolnie zawsze można
  20. [quote name='golf'] A gdzie do hoteliku?[/QUOTE] do Beaty do Konstancina planujemy, żeby móc z nim pracować... wiec blisko :) no figa, ja też byłam pewna, że jest mały hehe ale to taki trochę ON, trochę taka akita troche jest bardzo łądny, ma grubą sierść, jest bardzo bardzo kochany do ludzi (w samochodzie pakował nam się na przód z całusami hehe i tak leżał pół na tyle pół na przodzie:))
  21. dzieki :D Luzak spory :( ze 30 kg ma czy coś...
  22. pani od Stefka rzeczywiście fajna :) i całkiem blisko mieszka... :) ma do niej przyjechać jakaś bernardynka na próbę czy coś takiego - nie ta od qeram? w każdym razie pani ma się odezwać, jeśli nie wypali... ;)
  23. chyba by nie oddała ;) ale jak ktoś chce mogę dać mu telefon do Pani Krystyny, to zapyta a serio to naprawdę co robić? nie wypne się na Luzaka :eviltong:
×
×
  • Create New...